Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. május 25.

Kiszerelés:   14,5 g

Többszínű, multifunkciós gyöngyök a hibátlan arcképért és a megfelelő bőrtónusért.

Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vasariandi

2018. december 18.

Számomra teljes pénzkidobás. Eleinte nagyon tetszett ez a gyöngyös megoldás, Glamour napokon kedvezően tudtam beszerezni.
Viszont nem értem, ha minden gyöngynek a színe más bőrhibára van, akkor miért vannak egy dobozban?!
A fedése sem volt túl jó, a gyöngyök nekem nagyon kemények voltak és eléggé highlighter hatású.
Én nem javaslom a vásárlását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Én nem javaslom a vásárlását!

tátombák

2018. február 18.

Mivel évente 2x dobálják kifelé a termékeket, szinte sosem veszek tőlük semmit teljes áron, mert lehúzás. Most az egyszer tettem kivételt,mert volt egy hasonló termék limitált kiadásban, amit nem tudtam beszerezni, de nagyon érdekelt. Hiba volt.
A gyöngyök önmagukban nem elég pigmentáltak ahhoz, hogy érvényesülni tudjon a hatásuk, kb mint ha sima transparent púdert kennék. Ezzel nem lenne probléma, de gyöngyházas fényük van... Miért? Könyörgöm, mikor megy már ki a divatból hogy diszkógömböt csinálnak az arcból?? Fénylik is, és hozzá zsírosít. Szörnyű. A gyöngyös megoldás aranyos, de kemények, ecsettel nehéz felvenni. Vagy beragad 1-1 az ecsetbe, vagy elgurul.
Ja, és a legnagyobb poén az egészben: 1 héttel a vásárlás után kifutó termékként dobálták, pedig direkt néztem előtte a listát és nem szerepelt rajta. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.