Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puszedli83, Módosítva: 2020. június 8.

Kiszerelés:   8,5 g

2019-es téli limitált kiadás

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Marcsika0720

2020. február 12.

Annyira szép és különleges ez a highlighter. Csodaszép lilás szín egy kis ezüsttel megspékelve. Én akkor szoktam ezt használni ha lilásabb mályvásabb sminket készítek, ahhoz olyan szépen tud mutatni. Szépen pigmentált, tartós és a fényben pedig gyönyörűen mutat az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Charmingrose

2019. december 27.

Nagyon egyedi színe és fénye van, ez tetszik. Rózsaszín matt alapban lilás fénnyel és nagyon apró ezüstös csillámokkal. Nem annyira pigmentált, picit porol. A csomagolása gyönyörű. Még csak most próbálgatom, úgyhogy többet nem tudok róla írni, de majd frissítem ezt a posztot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.