Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Mélyfekete, ultratartós vízálló szemhéjtus.

superultra

2019. december 15.

Ennyiért teljesen megéri - szép fekete, nem maszatolódik, az ecsettel is szépen lehet rajzolni, mivel én vastagabb eyelinert is húzok.

update: egy idő után elkezd picit foszlani az ecset vége

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

update: egy idő után elkezd picit foszlani az ecset vége

Lencseee

2019. január 27.

En mar az uj csomagolasban, valszeg uj formulaval vettem meg. 4 napja tesztelem es nekem nagyon jol mukodik, konnyu feltenni es eltavolitani. Nem maszkalt el, nem pereg. En a NYX eyelinerere eskudtem eddig. Ez gyakorlatilag olyan, csak fele akkora a mennyisege es fele akkora a szara az ecsetnek. Nagyon jo alternativa arra. Ar-ertek -hatas komboban tokeletesen egyenerteku azzal, csak konnyebb beszerezni😎 Nekem tetszik, szeretem (de ismet jelzem, hogy az ujabb verziorol irtam velemenyt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

tátombák

2019. január 26.

Régen volt a márkának szivacsos applikátorú tusa, szerettem használni. A festék minőségével elégedett vagyok, tartós, nem egyszerű lemosni.
A legnagyobb problémám vele az, hogy hiába nem a nyakán húzom le az applikátort, állandóan tocsog a festéktől. Nagyon zavar hogy állandóan ragacsos a menete, sok festék megy így kukába, és szeretem tisztán tartani a sminkjeimet, úgyhogy ez nagyon bosszant.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

csdorii

2019. január 15.

Évekig használtam ezt a tust, szerintem nagyon könnyen lehet vele szép vonalat húzni, ezt szerettem benne a leginkább. A színe gyönyörű fekete egész nap. Én is tapasztaltam, hogy a nap végén kissé elkenődik (egyáltalán nem zavaróan, körülbelül ezt szerintem mi nők csak saját magunknak vesszük észre), és darabokban le is jön, de ennyi 500-600 Ft-ért nem is várnék tőle sokkal többet, drágább társai is hasonlóan viselkednek 10-12 óra után. 4 csillagot igazából csak amiatt kap, hogy elnevezése ellenére szerintem egyáltalán nem vízálló, vagy legalábbis nem jobban, mint a nem vízálló tusok.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

blondie0310

2018. augusztus 27.

Nagyon jól tudtam használni a szivacs állagú ecsetjét. Tompának tűnt elsőre, de szépen lehet vele rajzolni és valóban vízálló, nem kenődik el.

Sajnos nem fogyott el, lejárt és megromlott, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Sajnos nem fogyott el, lejárt és megromlott, de ez nem a termék hibája.

fanniki

2018. február 5.

Év elején az essence kiárusításnál tértem át a vízálló túsokra. Hát nem csalódtam. Hamar megszárad és estére is úgy marad, ahogy reggel felvittem :-) Szép fekete színe van, és száradás után sem szürke. A legjobb benne, hogy nem kenődik fel a szemhéjra.
Szomorú vagyok, hogy kereshetek másik terméket :((((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Szomorú vagyok, hogy kereshetek másik terméket :((((

annajeney

2017. október 24.

Best ever ! Vettem már drágábbat is, de egyik sem volt jobb. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Best ever ! Vettem már drágábbat is, de egyik sem volt jobb. <3

Jelizz

2017. október 1.

kar hofy nagy a kupakja es hogy ilyen aplikaroros a megoldasa de egesz jo tartos a legtobb tushoz kepest, es hamar szarad. Viszont kicsit furcsa ha rajtam van... erzem h van valami a szemhejamon. de nen dobom ki. viszont van ennel jobb is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

mimi99

2017. augusztus 30.

300 Ft körül vettem akciósan, ennyi pénzt mindenképpen megér., az eredeti árát már nem feltétlenül. Nem lehet vele precízen dolgozni, túl sok festék van egyszerre az ecseten. Ettől függetlenül az általam eddig használt tusok közül messze ez a legjobb. Tartósnak nem igen mondanám, hamar lekopik, újjal is simán le lehet törölni. Nálam ez 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Evelin123

2017. augusztus 28.

Update: Időközben megbarátkoztunk. Továbbra sem szeretem, hogy az ecsetjével nem lehet nagyon vékony vonalat húzni, emiatt nem is veszem újra, de szép a színe és mostanában tartósabb, bár továbbra sem vízálló. A szagát megszoktam, már nem is érzem. Legyen 3*.
Nem tudom igaz-e, hogy már nem gyártják, de ha igen, még szerencse, hogy nem vált a kedvencemmé..

Én nem vagyok vele annyira elégedett. Az ecsetjével nem lehet vékony vonalat húzni így a tusvonal vége nem lesz olyan szép. A szemhéjam többi részére sem tudom vékony vonalban felvinni, ami baj, mert nem minden nap szeretnék extrém erős macska szemet. A másik pedig, hogy nagyon büdös, és rajtam nem annyira tartós és vízálló. 2 csillag, mert mellé használnom kell egy vékony ecsetes társát is a szép , szolidabb eredmény eléréséhez. Ha az ecsetje nem lenne ilyen vastag talán még szeretném is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.