Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   0,25 g
Kategória:   Sminkek szájra

Árnyalatai tökéletesen passzolnak az Ultra Last Instant Colour ajakrúzsokhoz és könnyedén siklanak az ajkakon a tökéletes kontúr elérése érdekében. Beépített hegyezővel.

12 árnyalatban kapható

lenizsu

2019. október 9.

Tartós. Azt a színt adja le, amit ígér a csomagolás alapján. Jól viselhető önmagában és rúzs alatt is. Nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

JReka

2019. október 2.

Már öt színt szereztem be, szerintem ár érték arányban verhetetlen. Krémes, automata, és tartós, szépen kopik, könnyű használni. Általában matt rúzsokhoz használom, így nem veszem észre, hogy szárítana, azt a rúzs megteszi. Ami negatívum, hogy a sötét színek hajlamosak kicsit összeállni, amikor elkezdenek kopni. Valószínűleg az összes színt be fogom szerezni, nekem 5*-os hiszen a káros szenvedélyem ellenére is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

avealena

2019. szeptember 5.

12-es head to-ma-toes piros árnyalat van meg. Krémes az állaga, könnyű vele vonalat húzni és jól pigmentált, egészen addig amíg alapozóval össze nem találkozik a szám környékén ha esetleg kicsit nagyobbra akarom rajzolni az ajkaimat és felmegyek a természetes ajak vonalon túl, akkor már nem fog úgy. Tartós és egyenletesen kopik, nem maszatolódik és segít a helyén tartani a rúzst. Tetszik ez a kitekerős megoldás, viszont a hegyezőt még egyszer nem használtam. Ára kedvező, lehet ki fogok próbálni több árnyalatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

blondie95

2019. augusztus 28.

Sokkal jobban pigmentalt mint a marka tobbi sima szajkonturceruzaja (amiket szinten imadok, van jo par szinbol 5-6 darab biztosan otthon). A 08as arnyalatot mar masodjara veszem ujra. A hegyezo eleg ertelmetlen rajta.
Elonyei:
- szinvalasztek, pigmentaltsag
-kibir egy egesz napot a meloban, max eves utan picit korrigalom
-ara bomba
Hatranyai:
-picit szarit mert puderos ( a nap vegen latom ..)
-sokszor felkenesnel letorik mert olyat puha, ( TIPP: en hasznalat elott bedobom a fagyoba)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Elonyei:
- szinvalasztek, pigmentaltsag
-kibir egy egesz napot a meloban, max eves utan picit korrigalom
-ara bomba
Hatranyai:
-picit szarit mert puderos ( a nap vegen latom ..)

Black Fairy

2019. május 21.

Az undress my lips van meg, a rúzshoz vettem.

Nagyon kényelmes használni, könnyedén siklik, precízen lehet vele kontúrozni. Az ajkon kényelmes viselet, nem szárít, nem ül bele a redőkbe, a helyén marad szépen - lassan, természetesen kopik. A szín intenzív, egyenletes.
Praktikus a hegyező, bár én sose szoktam használni ezeket, szóval...igazából nem számít, hogy van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Az undress my lips van meg, a rúzshoz vettem.

Ann86

2019. február 28.

Tartós és kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Tartós és kényelmes viselet.

bebuska94

2018. december 20.

Nagyon szép színük van viszont borzasztóan gyorsan fogy főleg, ha nem csak kontúrnak használom.. :/ Illetve nekem van 1 barna árnyalat, ami konkrétan berepedt a számon és lemorzsolódott.. 🙄 Másik árnyalat áll nem tapasztaltam ezt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Lussi

2018. december 2.

Egy nagyon szép csokibarna árnyalat van meg, sajnos a színe az egyetlen pozitívuma. Nagyon vaxos, nem elég pigmentált és nagyon húzza az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Candy21

2018. november 16.

Teljesen jó elég krémes jól pigmentált. Tartós is én magában is használtam soká fenn maradt kényelmes viselet nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Diisostearyl Malate, Stearoxymethicone/Dimethicone Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Caprylyl Methicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, CI 42090, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.