Essence

Ár:   €9,99   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Ár:   €9,99

2019-es limitált kiadás

Az erősen pigmentált árnyalatok matt, csillogó és fémes hatásúak, a naplemente 16 színében pompáznak. A papírcsomagolás beépített tükörrel rendelkezik.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. december 6.

Ez egy gyönyörű paletta, de meg vannak a maga hibái. Én a csillámos színeket ujjal szoktam elvinni, így kevésbé potyog. Nagyon szépen összeállított, igényesen kinéző paletta. Én kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 6.

skin

2019. november 9.

Változó minőségű porok. A fényes színek ecsettel tényleg nem vihetők fel szépen. Némelyik nagyon potyog ezért érdemes a szemmel kezdeni a sminkelést. Ami nálam mindent visz az az alsó két szín. Az utóbbi idők próbálkozásai Essence téren nekem csak ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 9.

xMakeupAddictx

2019. november 1.

Gyönyörű élénk sminket lehet vele készíteni, jól pigmentált paletta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Gyönyörű élénk sminket lehet vele készíteni, jól pigmentált paletta. :)

Naftalin

2019. október 22.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, ez egy fantasztikusan szép paletta elérhető áron !
A csomagolás nekem is nagyon tetszik, a színek elképesztőek és különlegesek, a kedvencem az alsó sorban jobbról 3. "Fiery" nevű szín, hasonló árnyalatot talán csak Nabla monóban láttam: korallos-aranyosnak tűnik, de ahogy más szögből esik rá a fény, szépen fokozatosan hajlik narancsos-mélyebb pinkesbe, valami eszméletlen gyönyörű, nekem már csak ezért megérte :D A matt színek minimálisan porolnak csak, pigmentációban nincs hiány, szépen összemoshatóak és nem foltosak a sötét színek sem, illetve a festékek állaga olyan, mint a méltán kedvelt HoHoHo palettában, szinte krémes. A netes swatchok nem adják vissza a színek egyediségét, csak azok alapján én valószínű nem vettem volna meg, aki teheti, az mindenképp próbálja ki drogériában (és kaparintsa meg, amíg lehet :D).
Újabban az Essence nagyott nőtt a szememben, már érdeklődve nézem, hogy mivel rukkolnak elő, szóval bravó, csak így tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

LittleSpark

2019. szeptember 13.

okéééé megláttam az új essence termékeket és nem volt kérdés hogy ez kell. Elsőként persze a pink szín fogott meg, ami valószínűleg sokaknál túl sok, de lehet vele szépen is bánni :) Szokás szerint a csillámos színeket nem érdemes száraz ecsettel erőltetni vagy ujjacska vagy nedves ecset és akkor tuti. Az a matt barna alul nem semmi a pigmentációra nem lehet panasz. Szépen satírozhatóak a színek, ezerféleképpen lehet variálni. A csomagolás is nagyon szép. Úgyhogy bravó essence de lassan szeretnék kegyelmet kérni mert lehet ötleteket is osztogatni az indokolatlan mennyiségű paletta tárolására xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate