Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Spoons, Módosítva: 2018. január 17.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

Csillogás és ragyogás! 4 szemhéjfestéket, egy highlightert és pirosítót tartalmazó paletta.

2 változatban érhető el

Ár: 1499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Új, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
Jaderie

2018. augusztus 28.

A 01-es árnyalat van meg, természetes színeivel gyorsan megtetszett. Sajnos az ára tükrözi a tartósságát, a nap végére lekopik. Egy gyors randira, pár órás elfoglaltságra remek, de nem ezt választanám egy munkanapra, vagy hosszabb utazásra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

vrgtm

2018. június 21.

Nagyon szeretem! :) A napi sminkem része. A barna és az arany gyönyörű, sűrűn használom és bírja a strapát. A highliter valami fantasztikus.. szép természetes és nem utolsó sorban nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

papaitimi0

2018. március 28.

Nekem a 02 es árnyalat van meg a rise & shine. Gyönyörű színek,de sajnos porzik, nem pigmentált és nem tartós. Szemhéj primerrel is lepotyognak a csillámporok a szem alá. Szomorú vagyok,mert színek szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

smilli

2018. március 23.

A szemhéj púder csillogása a legfelső rétegig tart. A 02 paletta van meg. De ez még így is tetszik, nagyon jók a színei hétköznapra tökéletes. A highlightert és a pirosítót is nagyon szeretem. A highlightert minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Jezy

2018. február 15.

Én a 02-eset vettem meg, és nagyon imádom! A highlighter egyszerűen gyönyörű. A paletta egyszerű, hétköznapi sminkeléshez tökéletes. Reggel csak felnyitom, suhintok ecsettel ide-oda és mehetek is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Szilviams0118

2018. február 7.

01-es van meg, nagyon erősen középkategóriás, viszont ár- érték arányt tartja szerintem, főleg akciósan. a sötétebb árnyalatok pigmentáltak eléggé, még a highlighter is elég jó benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

dreammiyss

2018. február 2.

A 01 glow for it árnyalatban van meg nekem. Ez az első olyan termékem, amiben highliter is található, ezért is vásároltam meg. Nagyon szerettem volna egyet, és ez árértékben egy középiskolásnak simán megfelel. Nem túl pigmentált, viszont számomra a hétköznapokra tökéletesnek bizonyult. A paletta felnyíthatós része aranyos, ahogy az essence termékektől megszokott.⭐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Sztellus

2017. december 25.

Karácsonyra kaptam, 03-as árnyalatban. Meg is lepődtem, mert nem használok ilyen low price márkát, de hát ajándék volt, akkor már elhasználom. Nem túl pigmentált, porzik is, a színei nem az én világom. Majd highligternek jó lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Ralynna

2017. december 22.

Olyan meh érzéseim vannak ezzel a palettával kapcsolatban. A 02-Rise and Shine változat van meg. A szemhéjpúderek nem rosszak, de nem is különösebben jók, egyedül a barna árnyalat az, ami kiemelkedik a többi közül, az egy nagyon szép meleg barna. Elvileg egy highlighter és egy pirosító lenne mellettük, de a valóságban mind a kettő highlighter és annak se túl jók. Nem igazán szép a színük és nem tartósak. Ezt a palettát tettem a 2018-as Project Pan-ba,hogy elfogyjon és kidobhassam. A szemhéjpúdereket el akarom használni, de a highlighter-ekhez nem ragaszkodom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

KataCsipszer

Korcsoport: < 18
2017. december 12.

Sajnos nem pigmentált. Én nagyon szeretem az essencet, de ebben a palettában nekem a highlighteren kívül minden használhatatlan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.