Essence

Ár:   3275 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 22.

Külön kiadású szemhéjpúder paletta 24 árnyalattal, amik könnyen kombinálhatóak egymással. Világos natúrszínek a mindennapi, romantikus pillantásokhoz, valamint intenzív színek a lenyűgöző tekintetért. Mindegy, melyiket választod - ezzel a palettával egy szemvillanás alatt elkészítheted bármelyiket!

A tükörrel ellátott paletta 24 magas pigmentáltságú árnyalatot tartalmaz, melyek közt matt, metálfényű és csillámos hatásúak is megtalálhatóak.

bleauwsy

2020. június 16.

Meglepően tartósnak mondanám a palettát átlagban, még a nagy szemcséjű ezüst szín sem potyogott le, pedig számítottam rá és még a ráncokba sem ült bele. Közepes pigmentáltságával jól lehet építgetni. A porolás kivédésére inkább az ujjaimmal tapogatom fel, így elégedett vagyok vele és a színek sem annyira vérszegények mint ecsettel felvéve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 16.

LittleSpark

2019. március 2.

Nagyon szép paletta. Zöld szeműként jól kihasználhatónak találom. Amikor előveszem hogy na ma ezzel sminkelek elég kiválasztani a színeket :D Sokat adott a márka a minőségbeli javulásra, pigmentáltabbak a színek és amiért külön hálás vagyok hogy a csillámos színek nem csak a felső rétegben csillámosak mert korábban e volt a két fő ok amiért nem vásároltam tőlük. Nekem nem potyog, egyenletesen lehet felvinni a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

AkInImOd

2018. december 27.

Megörültem, amikor kiszúrtam ezt a palettát, eredetileg a másik Essence palettának egy színébe estem bele, de azért az a nude tábla nem érte volna meg, ebben viszont az én színeim vannak mind, az "all the time" árnyalat pedig nagyon hasonló a másikhoz, ami tetszett, így nem bánkódtam.

Mégis nagyon szomorú vagyok, mivel hiába szépek a színek, a mattok elképesztően porolnak - még az ecset leütögetése után is simán a vízvonalamra kezd rakódni a kickback, pedig nem nyomom fullba tele az ecseteket a színekkel... :( Emiatt ha ezt a palettát használom, konstans könnyezni kezd a szemem.
A szatén árnyalatokkal már kicsivel jobb a helyzet, habár azok is porolnak, ujjal a legjobb felvinni őket. A "pelyhesebb" színek, mint az "all the time"vagy az "in sparkles" kicsit darabos-potyogós példányok, így azokból kevés is elég, ám vizes ecsettel vagy ujjal érdemesebb applikálni őket a szemhéjra és csak minimálisan, primer pedig mindenképpen kell alájuk (némelyiknek elég például a sima Nyx eyeprimer, de a potyogósabbak a Nyx Glitter primerrel az igaziak).

Összességében ambivalens érzéseim vannak. A paletta gyönyörű, nagyon az én színeim, de a felét nem tudom rendesen kihasználni, a másik felét pedig óvatosan kell építgetnem. Ennyi pénzért azért már várnék egy picit jobb minőséget - a Makeup Revolution palettáimhoz még mindig szívesebben nyúlok, pedig azokat olcsóbban vettem meg pár éve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

szluca

2018. november 16.

Iszonyat jó színek vannak benne, nagy kár a minőségért! A matt színek nagy része használhatatlanul porol. Van viszont benne néhány olyan árnyalat, aminek a formulája is szuper, és a színe is kifejezetten különleges. Úgyhogy részemről a paletta simán megért 3300 forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Eszter43

2018. november 12.

Megvettem a Müllerben. Végre egy paletta amiben nekem a színek 90 % -a tetszik és nagy eséllyel fogom is használni. A legtöbb paletta nekem : hú de szép , ja ezt a színt se kenném fel meg azt se....... szóval szép-szép de töredékét használnám csak. Ez most viszont megfogott.Jó nem egy deluxe márka de teljesen jó lesz. Eddig tegnap használtam először és nekem bejön.Csodaszép kívülről is és már igencsak üres volt a polca, szóval elkapkodták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.