KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csobanka

2017. október 27.

Az előző super line névre hallgató essence tusom minden képzeletet felülmúlóan jól teljesített, a max factorost és az astorost teljes mértékben, és egy azt hiszem too facedes huszon dolláros vetélytársat is lepipált. Na azt megszüntették így esett a választásom erre, ami pénz kidobás mert alig használható, túl száraz, így lett egy szinten a jóval drágább max factorossal.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

zsofi017

2017. október 26.

Mamám vette magának, aztán nekem adta, mert mégsem használta... háát nálam is csak áll egy ideje. Alig lehet kiszenvedni belőle némi festéket, azt nehéz szépen eldolgozni(mert nehéz eltalálni, mikor kezd el végre jönni belőle a festék) és ha sikerül is, könnyen lejön, estére pedig egészen más helyeken köt ki.... Soooookkal-sokkal jobbak is vannak.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

shaddix

2017. augusztus 26.

nekem tökéletes, viszonylag egyszerű vele szép vonalat húzni. legközelebb is újraveszem.

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

avealena

2017. június 12.

A fehéret vettem meg, mert már nagyon régóta kerestem egy fehér tust és nem találtam mást a Rossmann-ban, és úgy voltam vele hogy én most akkor is veszek egyet. Hát bár ne tettem volna. Pozitívum, hogy dörzsölésre nem jön le és nekem nem kenődik, a víz könnyen lehozza, de ez nem baj hisz nem vízálló termékről van szó. Egész jól lehet vele vonalat húzni, viszont darabosan szárad meg és nem egységes, és ha még egy réteget fel akarok vinni akkor az előző réteget leviszi. Ennek ellenére sok szenvedés árán szép vonalat húztam vele, szórakozásnak jó ez a tus, de biztosan nem veszem meg újra.

avealena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Luna11

2017. május 5.

Háát... vonalat egész jól lehet vele húzni, és még annyi pozitívumot tudnék mellette felhozni, hogy ahogy felnyitom a szemem nem ragad föl a szemhéjamra, és ez kifejezetten tetszett, mert az előző tusomban ezt nagyon utáltam. :/ Viszont hamar kifogy és még hamarabb eltömődik a hegye, így elég rövid ideig használható, ami nagyon nagy csalódás.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

kuzmavik

2017. május 5.

Ez valami szörnyű... Reméltem, hogy essence lévén elfogadható minőségű tust sikerült vásárolnom, hát nem. Annyira gyengén fog. Próbáltam bejáratni, akkor egy fokkal jobb volt, de amit felvitt festéket, azt is csak elmaszatolta, nem volt egységes a szín. Pénzkidobás volt.

kuzmavik

KisHeni

2017. május 2.

Nekem 2 éve van meg ugyanaz a toll, elég ritkán használom, de azóta ugyanolyan intenzív fekete színe van. Tökéletes vonalat lehet vele húzni, én imádom.

KisHeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Izabel

2017. május 2.

Több, mint kétszáz ember nem tévedhet. Nagy hiba, hogy nem csekkoltam le előbb ezt a terméket. A hosszú hétvégén elutaztunk, és itthon felejtettem a Maybelline szemhéjtusom így impulzív-hiánypótló-tűzoltó elgondolásból vettem ezt. S csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz... Már az első használatnál sem jutott egyenlő mennyiségű festék a két szemhéjamra. Gondoltam, később még magához térhet, de a jelek szerint az első használatnál, konkrétan az egyik szemem kifestésével - kifogyott. Arról nem is beszélve, hogy az a festékmennyiség, amit sikerült felvinni csíkos-foltos lett, és gusztustalanul felmászott a szemhéjamra. Szeretem az Essence-t, vannak nagyon jó termékeik, de ez valami tragédia (az összetevőkről nem is beszévle...). NEM AJÁNLOM!!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Vivito

2017. május 1.

Hát ö.. Tudjátok mire használtam el? Meghúztam vele a rendes tusomnak az "alapját" és ennyi. Másra sajnos nem jó, én meg annak a híve vagyok, hogy valamire csak el lehet használni ezeket a szépségipari katasztrófákat is, szóval elbohóckodok vele minden tusozás előtt, aztán mindenki boldog. A színe az valami nagyon halvány szürke próbál lenni, de ez még hagyján lenne.. Viszont szabály szerűen csíkosan fog vagy nem is tudom mi erre a legjobb megfogalmazás. Felviszem az első réteget, aztán amikor a második réteggel rá szeretnék erősíteni, "leradírozza" az elsőt. Köszi.

Vivito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

tothnono

2017. április 26.

Konkrétan egyszer tudtam kipróbálni, másnapra már ki volt száradva, halványszürkésen fogott. Pénzkidobás volt.

tothnono
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.