KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 , Eladó: my89nicky
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ziza27

2018. október 15.

Évek óta ezt használom, szeretem. Szép vonalat lehet vele húzni, ami pedig a színét illeti, "be kellett járatni", mert az elején nagyon halványan fogott. Jó pár használatba telt, mire végre megfelelő mennyiségű festék jutott a toll részére, innentől kezdve viszont lehet vele dolgozni.

ziza27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

ifju15

2018. szeptember 6.

Ez volt az első szemhéjtus filcem. És azt kell hogy mondjam imádom! Abszolút kedvenc lett, biztos hogy újra veszem csak ajánlani tudom.

ifju15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Gidea

2018. február 16.

Barnát vettem. Nem tudom, a feketénél hogy van, de ez szörnyen halovány. Egyébként pedig nem is lenne olyan rossz.

Gidea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 31.

Nekem ezzel a termékkel a legkönnyebb meghúzni a szemhéjtust. Szép, vékony hegye van, így nagyon könnyű dolgozni vele. Egész nap fennt marad, gyorsan szárad és a színe is szép fekete.;)

LiSha
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 31.

adriabiro

2017. december 13.

4 pontot kap tőlem,nagyon szerettem ez volt az első eyelinerem,arra tökéletesen alkalmas volt,hogy gyakoroljon valaki. Egész jó színe volt,nem az a mélyfekete..de legalább nem szürke. Ellenben csúnyán maszatolódik

adriabiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

AnnaR

2017. november 20.

A világ legrosszabb vétele volt. Semmi szín nincs benne, katasztrófális a teljesítménye. Számomra teljes pénzkidobás volt

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Csobanka

2017. október 27.

Az előző super line névre hallgató essence tusom minden képzeletet felülmúlóan jól teljesített, a max factorost és az astorost teljes mértékben, és egy azt hiszem too facedes huszon dolláros vetélytársat is lepipált. Na azt megszüntették így esett a választásom erre, ami pénz kidobás mert alig használható, túl száraz, így lett egy szinten a jóval drágább max factorossal.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

zsofi017

2017. október 26.

Mamám vette magának, aztán nekem adta, mert mégsem használta... háát nálam is csak áll egy ideje. Alig lehet kiszenvedni belőle némi festéket, azt nehéz szépen eldolgozni(mert nehéz eltalálni, mikor kezd el végre jönni belőle a festék) és ha sikerül is, könnyen lejön, estére pedig egészen más helyeken köt ki.... Soooookkal-sokkal jobbak is vannak.

zsofi017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

shaddix

2017. augusztus 26.

nekem tökéletes, viszonylag egyszerű vele szép vonalat húzni. legközelebb is újraveszem.

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

avealena

2017. június 12.

A fehéret vettem meg, mert már nagyon régóta kerestem egy fehér tust és nem találtam mást a Rossmann-ban, és úgy voltam vele hogy én most akkor is veszek egyet. Hát bár ne tettem volna. Pozitívum, hogy dörzsölésre nem jön le és nekem nem kenődik, a víz könnyen lehozza, de ez nem baj hisz nem vízálló termékről van szó. Egész jól lehet vele vonalat húzni, viszont darabosan szárad meg és nem egységes, és ha még egy réteget fel akarok vinni akkor az előző réteget leviszi. Ennek ellenére sok szenvedés árán szép vonalat húztam vele, szórakozásnak jó ez a tus, de biztosan nem veszem meg újra.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.