Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

bubblegum67

2020. április 11.

Ajándékba kaptam, az elején szép fekete vonalat húzott, ezután egyre halványabb és halványabb lett. A végét kivettem egy csipesszel és átfordítottam, mivel a másik vége is filc formájú, túl hamar elfogyott és sajnáltam kidobni. Végül kidobtam, meguntam forgatgatni. 3 csillagot kap, mert a szín szép fekete és a filc részét is könnyű kezelni, de létezik Essence tus ami jobb, tovább tart és olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Marcsika0720

2020. február 12.

Egyszer még régebben volt egy Maybelline filces tusom, azzal sajnos nem jártam sikerrel így jópár évig hanyagoltam a filces tusokat. Múlt hónapban viszont bekattant hogy szeretnék néhány sminkhez tust is használni és amikor a Müllerben jártam keresgettem és ezt fogtam meg először. Eddig ez az első olyan tus amivel egyáltalán normálisan tudok dolgozni , valahogy egy sem állt a kezemre. Se a folyékony se semmilyen. Gyönyörű, mélyfekete színe van és nem mellesleg rajtam tartós, pedig gyakran könnyezik a szemem. Nagyon szépen tudok vele dolgozni, úgyhogy azokon a reggeleken amikor kicsit”ráérek” ezt használom és szeretem. Kezdek belejönni a használatába úgyhogy ha kifogy újraveszem mert tényleg szép fekete és tartós. Reggel 6 kor felteszem este 6 ig meg sem moccant. Kezdő tushasználóknak mint ugyebár én is szerintem tök jó lehet . Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Mordecai

2019. december 8.

Nagyon halvány, nem szeretem. Kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Nagyon halvány, nem szeretem. Kuka. :(

HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam. Nehezebb nagyon vékony, precíz vonalat húzni. Akkor inkább szürkésebb színű. Ha vastag vonalat húzunk vele akkor fekete színű. Nehezebben mosódik el, de nem mondanám extra tartósnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

pinkyy

2019. február 10.

Nem fog jól, nagyon halvány. Nem tartós, hamar lekopik. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Nem fog jól, nagyon halvány. Nem tartós, hamar lekopik. Pénzkidobás.

edery

Korcsoport: >54
2019. február 7.

Ne vegyetek ilyet! Nagyon vacak! Harmatgyenge, szinte nem is látszik a vonal többszöri rajzolásra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 7.

szandee0033

2018. december 27.

Szar, már bocsánat :D Nagyon halványan fog, ahhoz képest, hogy hegyes a vége, nem lehet vele szépen rajzolni, csalódás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

ifju15

2018. október 22.

Ez volt az első szemhéjtus filcem. És azt kell hogy mondjam imádom! Abszolút kedvenc lett, biztos hogy újra veszem csak ajánlani tudom.

Update: hát azt kell hogy mondjam a kezdeti szerelem tovaszallt. Ugyanis pár használat után már nem fogott olyan intenzíven,sőt! Csalódott vagyok mert nagyon jo terméknek indult

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

ziza27

2018. október 15.

Évek óta ezt használom, szeretem. Szép vonalat lehet vele húzni, ami pedig a színét illeti, "be kellett járatni", mert az elején nagyon halványan fogott. Jó pár használatba telt, mire végre megfelelő mennyiségű festék jutott a toll részére, innentől kezdve viszont lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Gidea

2018. február 16.

Barnát vettem. Nem tudom, a feketénél hogy van, de ez szörnyen halovány. Egyébként pedig nem is lenne olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.