Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
HDorina

2019. február 16.

Régebben használtam. Nehezebb nagyon vékony, precíz vonalat húzni. Akkor inkább szürkésebb színű. Ha vastag vonalat húzunk vele akkor fekete színű. Nehezebben mosódik el, de nem mondanám extra tartósnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

pinkyy

2019. február 10.

Nem fog jól, nagyon halvány. Nem tartós, hamar lekopik. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Nem fog jól, nagyon halvány. Nem tartós, hamar lekopik. Pénzkidobás.

edery

Korcsoport: >54
2019. február 7.

Ne vegyetek ilyet! Nagyon vacak! Harmatgyenge, szinte nem is látszik a vonal többszöri rajzolásra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 7.

szandee0033

2018. december 27.

Szar, már bocsánat :D Nagyon halványan fog, ahhoz képest, hogy hegyes a vége, nem lehet vele szépen rajzolni, csalódás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

ifju15

2018. október 22.

Ez volt az első szemhéjtus filcem. És azt kell hogy mondjam imádom! Abszolút kedvenc lett, biztos hogy újra veszem csak ajánlani tudom.

Update: hát azt kell hogy mondjam a kezdeti szerelem tovaszallt. Ugyanis pár használat után már nem fogott olyan intenzíven,sőt! Csalódott vagyok mert nagyon jo terméknek indult

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

ziza27

2018. október 15.

Évek óta ezt használom, szeretem. Szép vonalat lehet vele húzni, ami pedig a színét illeti, "be kellett járatni", mert az elején nagyon halványan fogott. Jó pár használatba telt, mire végre megfelelő mennyiségű festék jutott a toll részére, innentől kezdve viszont lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Gidea

2018. február 16.

Barnát vettem. Nem tudom, a feketénél hogy van, de ez szörnyen halovány. Egyébként pedig nem is lenne olyan rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

LiSha

Korcsoport: < 18
2017. december 31.

Nekem ezzel a termékkel a legkönnyebb meghúzni a szemhéjtust. Szép, vékony hegye van, így nagyon könnyű dolgozni vele. Egész nap fennt marad, gyorsan szárad és a színe is szép fekete.;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 31.

adriabiro

2017. december 13.

4 pontot kap tőlem,nagyon szerettem ez volt az első eyelinerem,arra tökéletesen alkalmas volt,hogy gyakoroljon valaki. Egész jó színe volt,nem az a mélyfekete..de legalább nem szürke. Ellenben csúnyán maszatolódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

AnnaR

2017. november 20.

A világ legrosszabb vétele volt. Semmi szín nincs benne, katasztrófális a teljesítménye. Számomra teljes pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.