Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
welc64

2015. április 5.

A spirállal vettem együtt csomagban. Nem szeretem a filces tusokat, de úgy voltam vele adok neki egy esélyt. Nem kellett volna, alig fog, semmire nem jó, teljesen használhatatlan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

lina13313

2015. március 28.

Oh egek...
Ez a cucc... Nem nagyon csalógtam az essence termékekbe hát gondoltam oké beruházok egy tusra mert 17évesen a 18felé be akartam újirani...jó tanács ne ezzel akarjátok megváltani a világot...vegyetek egy rimmel zselés szemhéjtust 1500ft.t...500ft.al drágább de tovább tart kapsz hozzá ecsetet és nem szárad be 1hét után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Oh egek...

vivoo

2015. március 28.

Az első használatkor nagyon odáig voltam érte. Gondoltam, végre egy tus, ami erős fekete színt ad, és árban is megfelelő. A következő használatokkor viszont nagyot csalódtam. Húzom-húzom a vonalat, de szinte semmi. Éppen, hogy valami szürkés szín marad meg. Ha áthúzom még egyszer, elsatírozza a nagy nehezen meghúzott első vonalat. VISZONT, amikor idegességemben a kezemre húzok csíkokat, ott ugyanolyan erősen fog.... :(

Update: Fejjel lefelé tárolva jobban használható, felpontozom 4-re.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Update: Fejjel lefelé tárolva jobban használható, felpontozom 4-re.

Vazulbaba

2015. március 19.

Mióta kivonták a forgalomból a kedvenc Lorealos tusomat, keresem az utódot, rengeteg félét vettem már,de egyikkel sem tudtam olyan szép vonalakat húzni,mint azzal.
Ezt a spirállal összecsomagolva vettem, gondoltam kit érdekel a tus,majd nekiadom valakinek. Aztán elkezdtem használni,és nagyon megtetszett! Szép fekete, két rétegben lesz igazán mélyfekete színe, tartós, könnyű használni. Nem tapasztaltam oylan problémát,mint az előttem szólók, hogy ne jött volna megfelelően az adagolójából.
Nekem tökéletes,és az ára is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Nekem tökéletes,és az ára is jó!

Bajbus

2015. március 18.

Az első vonal amit húztam vele egyszerűen tökéletes volt, teljesen odáig voltam, hogy egy olcsó drogériás tus és mennyire jó! Ez a leklesedés a másik szemem kihúzásakor alább is hagyott. Elfogyott a festék a filchegyről és nulla szín, tiszta maszat lett a végeredmény. A végén nincsen gomb, vagy bármi, amivel előrébb juttathatnánk benne a festéket, így maradt a rázás. Az egész mosdó tiszta fekete pötty lett, de szépen így sem tudtam vele dolgozni. Csalódás! :(( ajándékba kaptam így nem fáj a fejem miatta, de ki is dobtam azzal a lendülettel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 18.

eddycarnevale

2015. március 3.

Azt hittem, hogy a filces formáját a tusnak egyszerűbb lesz használni, mint az ecseteset. Tévedtem. A festék nem folyik normálisan a filcbe, ezért néha fakón húzza a vonalat, és így színezni is nehéz vele. Amúgy a színe szép, és tartósan megmarad a szemhéjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 3.

Shennny

2015. március 1.

Up
Borzasztóan elkezdte irritálni a szemem :( Sajnálom, mert tartós és szép vonalat lehet vele.

Nagyon szép tusvonalat lehet vele húzni, de inkább nemnézek az összetevőkre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 1.

Up

Nagyon szép tusvonalat lehet vele húzni, de inkább nemnézek az összetevőkre :D

Kicsijó

2015. február 27.

Sokáig döntés képtelen voltam. hogy milyen tust vegyek,mivel nem nagyon használom.Így ez került a kosaramba végül,mert feleslegesnek éreztem volna kiadni drágábbra a pénzt.Általában mielőtt bármi ilyet megveszek utána keresek itt.Hát most nem tettem...Sajnos...Mivel nem nagyon használok tust így lehet,hogy csak nekem nehéz használni vagy nem tudom.Nehezen tudok vele szép egyenletes vonalat húzni,akkor a lemosás maga a pokol..mintha soha nem akarna lejönni..kenődik össze vissza..Akkor miután használom rá negyed órára még ragad így sajnos maszatolódik.Púderrel szoktam ráfixálni és egy régebbi tusommal áthúzom és akkor nem ragad a szemhéjamra.Többet tuti nem veszek ilyet.Inkább kiadok több pénzt egy normális tusért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 27.

Rhaella

2015. február 25.

Én is a spirállal összecsomagolva vettem, egyébként ezelőtt nem használtam filces tust, így viszonyítási alapom nincs. Ősszel vettem és bár nem minden nap használom, nekem azóta sem száradt ki. Könnyű használni, gyorsan szárad, és az én szemhéjamon tartós is. Egyedül a színével nem vagyok megelégedve, nem elég mély, de ez végül is nem olyan nagy probléma, áthúzom még egyszer és úgy már szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

Dorcsa

2015. február 22.

Én is spirállal együtt vettem, egyébként nem sűrűn használok filces tust, vagyis eddig nem nagyon használtam, mert ez az essence darab a második, amivel elég jól elvagyok. Nekem kb. 3 hónapig állt fejjel lefelé az ecsetek között, mert a L'oreal filces tusát használtam, és kettőt nem akartam megkezdeni, és itt sokan írtátok, hogy mennyire rossz, úgy voltam vele, hogy max. kidobom, mert a spirál volt nekem a lényeg.
Nem tudom, hogy a 3 hónap fejenállás miatt, de iszonyat jó ez a tus. >< Mélyfekete, nagyon tartós, jól fog a filc, teljesen meg vagyok vele elégedve. Bár biztos az is számít, hogy össze volt csomagolva a két termék és így nyitogatni se lehetett, nem tudom, hogy merjem-e újravenni, de az árát, pláne így együtt nekem nagyon megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.