Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Timcsi91

2017. április 1.

Használhatatlan!
- nem tartós, kicsit sem
- nem elég intenzív a színe
- nem fog rendesen
- irritálja a szemem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Használhatatlan!
- nem tartós, kicsit sem
- nem elég intenzív a színe
- nem fog rendesen
- irritálja a szemem

random

2017. március 30.

A fehéret vettem meg. A szemem külső sarkába kellett volna, de sajnos nem tartós, meg akkor sem ha épp nem könnyezik a szemem a széltől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Agi789

2017. március 22.

Nem tartós, ráadásul alig volt benne, pillanatok alatt kifogyott 😡

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

Nem tartós, ráadásul alig volt benne, pillanatok alatt kifogyott 😡

Andrejja

2017. március 17.

Utálom... Elsőre még nekem is szép fekete volt, bár munka végére már elkenődött. Másnap már csak sötétszürke volt... Egyébként jól lehet vele vonalat húzni, csak a termék pocsék. Komolyan, 300 forintért rendeltem külföldről egy ehhez hasonlót, de az 24 óra után sem kenődik el, és fekete... másnap is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

KatiPusztai

2017. január 30.

Borzalmas :( 3-4 használat után szürkés színe lett és nagyon vizes :( és nagyon gyorsan le is kopott :( kuka..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

zdoreebaba

2017. január 15.

Az első komoly szemhéjtusom ő volt. Egy időben szerettem használni, de pár használat után meguntam. Macerás a felvitele,mert folyékony és kell hagyni száradni. Akkor jöttek a problémák, hogy szétfolyt, elkenődött. Nekem nem volt praktikus, főleg a napi rohanások miatt. Természetesen, ha időt szánok rá, vagy van időm akkor kísérletezek vele. Sajnos ha hagyom megszáradni nem tartós, gyorsan lekopik, vagy a felső szemhéjamat megszínezi, ragad és nagyon gusztustalan lesz tőle a kinézetem. A vonalat egészen jól meg tudtam húzni és szépen is mutatott, de pár óra és vége. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

kovacsfruzsika

2017. január 10.

Én nagyon régóta használom és nagyon szeretem. Néha többször át kell rajta húzni a filcet, hogy szép fekete legyen, de gyakorlással ezt is ki lehet küszöbölni. Nekem több hónapja van meg a mostani és még mindig teljesen jó. Tuti újra fogom venni megint. Nekem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

SzSofi

2017. január 6.

Egyáltalán nem jó! A használata könnyű kézre áll szépen lehet vele vonalat húzni DE gyakorlatilag nem fog. Feketének kellene lenni de olyan mint ha szürke lenne és még csíkozva húzza a vonalat. Ha meg próbálom erősíteni akkor meg szinte lehúzza az előző réteget. Ja és egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

novembermesi

2016. december 27.

Borzasztó! Foltosan lehet húzni vele a vonalat, és ha javítani szeretnéd leszedi azt is amit eddig sikerült meghúzni. Nagy csalódás ... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

popy028

2016. december 7.

Jó lenne, de eszméletlenül kevés van benne. Kb. 3x használtam és kifogyott és kb 1000 Ft volt majdnem. Amúgy az applikátora nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.