Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

novembermesi

2016. december 27.

Borzasztó! Foltosan lehet húzni vele a vonalat, és ha javítani szeretnéd leszedi azt is amit eddig sikerült meghúzni. Nagy csalódás ... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

popy028

2016. december 7.

Jó lenne, de eszméletlenül kevés van benne. Kb. 3x használtam és kifogyott és kb 1000 Ft volt majdnem. Amúgy az applikátora nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Lilium

2016. november 29.

Nagyon hamar kikopott a festék, foltosan lehetett csak felvinni és az sem volt fekete... Egy rémálom volt! Tartóssága kb nulla, rettentő csúnyán mutatott a szemhéjamon..Soha többet! Nincs 1000 forint, de azt sem éri meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

JenniiOlah

2016. október 24.

Kísérletezem most a tusokkal és ez volt az első alany. Körülbelül tizenkét órát viseltem - vonatoztam, tűző napon voltam, szóval izzadtam, jó nagyokat nevettem, tehát könnyezett a szemem is - és éppen csak, hogy egy picit halványodott és elkenődött. Úgyhogy a tartósságával tökéletesen meg vagyok elégedve.
A pigmentáltsága is nagyon jó és nagyon könnyen lehet vele dolgozni, precíz cica szemet lehet vele készíteni. Imádom.

FRISS: Egy hónap után elfogyott vagy kikopott a festék vagy és nem is tudom mi történt vele egyik napról a másikra. Szerencse, hogy nem került olyan sokba, mert ha többet költöttem volna rá és akkor fogyott volna el ilyen hamar, ennél is mérgesebb lennék. Jár a csillag levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

Yette

2016. október 19.

Mikor megvettem nagyon szépen és könnyen lehetett vele tusvonalat húzni valamint nem kenődött és sokáig bírta a szemen.
De nagyon hamar elkezdett ilyen vizes világosszürke vonalat húzni pedig nem használom minden nap és a hegye is elkezdet bolyhosodni sajna.
Így hát 2-nél többet nem tudok adni mert iszonyat hamar kifogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

Így hát 2-nél többet nem tudok adni mert iszonyat hamar kifogy.

Horest

2016. október 13.

Nekem sajnos nem vált be, 1-2 óra után teljesen felragadt a szemhéjam felső részére a festék, nem volt szép látvány... maga a tollhegy viszont meglepően jó volt, könnyen lehetett vele szép vonalat húzni, csak a tollhegy miatt 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

kfruzsi

2016. július 1.

nekem sajnos kuka lett :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

nekem sajnos kuka lett :(

Orsolyka0710

2016. június 30.

könnyen használható és tartós is nem kenődik szét :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

könnyen használható és tartós is nem kenődik szét :)

Ermyan

2016. június 30.

Alig használtam de már a hegye alig fog. Amúgy nem lenne rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Alig használtam de már a hegye alig fog. Amúgy nem lenne rossz.

Myrthille

2016. június 30.

Első terméket egy szempillaspirállal együtt vettem. Az nagyon jó volt, bár, 4-5 hónap után nem volt már színe, és nem is tartós sajnos. A másodikat meg úgy vettem már meg, hogy ki volt száradva. Csalódás... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.