Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

szandi0926

2016. február 17.

A sok rossz vélemény ellenére nekem nagyon bevált és imádom. Egyszerű vele szép vonalat húzni, mattra szárad ami nagyon tetszik és nekem kibírta az egész napot .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

borntobe

2016. február 16.

A spiralos csomaggal kerult hozzam. Nem olyan jo, mint a splash proof volt, de a filctus vonalon eleg jol teljesit. Nekem sajnosnemtul tartos, kopik, de ha fixalom fekete szemhejpuderral, szep marad. Fejjel lefele nem szabad tarolni, mert belefolyik a festek az ecsetbe, es szepen megfolyik a szemen! Es csiiip! Mas filctussal ilyet meg nem tapasztaltam.

Update. Az úgy volt, hogy elaludtam, nem volt időm sminkelni, sőt otthon is hagytam minden létező sminkcuccom, így gyorsan vettem egy minimal felszerelést - ezt. Most látom, hogy már írtam róla, nem hagyott mély nyomokat bennem. Na de most majdnem - ugyanis majdnem szépen felkarcolta szemhéjam, baromi keméyn és éles a hegye, szörnyű. A festék maga se egy öröm, szürkés, híg, kopik, elillan, úgy sz*r, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

renszalai

2016. február 7.

Végre megtaláltam az igazit. Semmire nem cserélném le. Sokféle tust próbáltam, de ez egy igazi csodaszer.
Lényegesen lerövidítette reggel a tükör előtt eltöltött időt. Nagyon egyszerű használni, kibír egy egész napot anélkül, hogy elkenődne. 2. hónapja használom és még mindig úgy fog, mint az első napon. Remekül pigmentált szép mély fekete színű. A filccel sincs még semmi baj, nem foszlott szét. Egyszerűen nagyszerű. :)

Update: Valamit nagyon elcsesztek benne, a legutóbbi 2-3-t, amit megvettem,ki kellett dobnom. Ragacsos lett, fénylő, gumiszerű, ami csimbókokban jött le,egyszerűen használhatatlan. Az első után,amelyikkel így jártam, még tettem egy vagy két próbálkozást,hogy hátha csak egy romlottat vagy hibás darabot sikerült kifognom,de sajnos mind mehetett a kukába. Nagyon elkeserít,mert olyan sok idő és pénz volt találni egy ilyen tuti tust,mint amilyen ez volt,erre tönkretették :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Dius89

2016. február 6.

Könnyen felvihető, precíz vonalat lehet vele húzni és gyorsan megszárad, viszont nálam néhány szemhéjpúderen az istenért nem akar megmaradni, többször át kell mennem a vonalon, de általában feladom és inkább zselés szemhéjtust használok a végén. Ki kell tapasztalnom, hogy melyik púderekkel kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Black Fairy

2016. január 14.

Nálam nem nyert...nagyon szépen, precízen lehet vele dolgozni, dee valamiért nem sikerült megkedvelnem...se az intenzitása, se a tartóssága nem megfelelő számomra...

UPDATE
Használni akartam, levettem a kupakot, és kicsuszott a' hegye'...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

UPDATE
Használni akartam, levettem a kupakot, és kicsuszott a' hegye'...

Rikkyke

2016. január 8.

Én nekem nagyon bevált, fogalmam sincs melyik van nekem mert volt már egy az közel két éve bírja, még most is fog. Ez nekem sose kenődött el és hamar megszáradt ellenben a manhattan zselés tusával ami felkenődik a szemhájamra pedig drágább is volt. Még az ebayes is jobban bírta mint a manhattenes. Én vissza fogok térni a tusfilcekhez főleg ezekhez :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

adykaa

2016. január 3.

Életem első tusfilce volt, akkoriban nem nagyon tudtam mihez viszonyítani, de ennyi idő és tapasztalat után már megállapíthatom, hogy a lehető egyik legrosszabb Essence termék, amit valaha használtam.
Nagyon halvány színe van, nem is igazán a feketéhez, inkább a világosbarnához tudnám hasonlítani, túlságosan folyós és soha nem tudok egy rétegre rávinni még egyet, mert még az előzőt is leszedi, a tartóssága nagyjából egyenlő a 0-val.
Nekem 2 hét után egyszerűen csak nem fogott többet, gondosan kezelem a sminkjeimet, szóval magamat eleve nem tudtam hibáztatni, vettem belőle még egyet, ugyanezt a játékot eljátszotta velem, szóval ez is egy hatalmas mínusz pont.
Mivel ingyen nincs, fizetni pedig soha többé nem fizetnék érte, inkább költsetek többet valami másra, jobban jártok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Garnet

2015. december 19.

Azért vettem anno, mert képtelen voltam folyékony tussal boldogulni, de olyan gyorsan kiszárad, hogy nem éri meg. Azóta meg már van, ami folyékony, de filces hegyű.

Edit: az egy Catrice, a neve Meeting Joe Black, de nem vízálló, szóval valami mást veszek legközelebb. Bánni jól lehet vele, csak nem való az olyannak, mint én, akinek hol a széltől könnyezik a szeme, hol a napfénytől, hol a pollenektől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

mangusztaho

2015. december 18.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.
Nekem ez volt az első normálisnak nevezhető tusom. 2 hétig bírta. És ugyan ezzel a hibával.
Halvány vonal, egy hét után a hegye eggyáltalán nem is fogott (+szétállt).

Nincs bajom ezzel a márkával alapjába véve, olcsó, megfelelő minősségű termékek.
De ez a tus ez egyszerűen pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.
Halvány vonal, egy hét után a hegye eggyáltalán nem is fogott (+szétállt).

De ez a tus ez egyszerűen pocsék.

tothdetty22

2015. december 7.

Mivel hőn szeretett Avonos tusom úgy döntött, hogy ő bizony a szekrényem alatt landol és onnan nem is kíván kijönni, ezért be kellett szereznem gyorsan egy tust. Persze én sem tudtam mást kiszúrni, csak őt. Az elején nem is volt vele baj, szép fekete szín, szép vonal. Aztán a szín halványult és bizony már kétszer nem tudtam ugyanarra a vonalra ráhúzni, mert elmászott és meglátszott a helye. Mindez 1 hét leforgása alatt. Többet sem veszem meg. Inkább maradok a jól bevált tusomnál.Szörnyű ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.