Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Viv

2015. november 29.

Szempillaspirálhoz kaptam ajándékba, és már akkor sem számítottam semmi jóra...hát igazam is lett. Tusvonalat húzni vele lehetetlen, nekem arra vastag, és szó se róla pár használat (inkább próba) után szét is ment kicsit a hegye, pedig nem erőszakoskodtam.
VISZONT! A felső vízvonalamra tökéletes! :D Ha ügyes vagyok, és nem ázik fel kicsit sem, akkor szép fekete színe van, nem bántja a szemem, és egész jól a helyén is marad a nap folyamán...eddig még nem találtam olyat, ami a felső vízvonalon így teljesített volna. :D Örülök, hogy megtaláltam a módját, hogy hogyan használhatom el, mert nem szívesen dobok ki semmit sem, amit alig használtam. :) Ennek ellenére nem fogom jobban felpontozni, mert amit ígér, azt nem teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Rozmaring

2015. november 10.

Mivel sosem csalódtam az Essence-ben, ezért vettem meg ezt a szemhéjtust, de csalódnom kellett. Eleinte nagyon szerettem, de pár hét alatt mintha kifogyott volna. Ímmel-ámmal fog csak, akkor is nagyon halványan. Ha sikerül jó szögben megdöntenem, akkor előjön az "eredeti színe", de ahhoz, hogy precíz, cicás vonalat rajzoljak vele, ez édeskevés. Egyáltalán nem közelíti meg a szemceruzájuk élénk fekete színét. Maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Zsofii88

2015. november 9.

Ajándékba volt egy szempillaspirálhoz nem terveztem hogy nálam kössön ki de gondoltam plusz tus mindig jóljön...mikor az aktuális elkezdett kifogyni bevetett em ezt a terméket.háááát... az elején szép fekete színe volt de túl folyós volt kenődött,lassan száradt és több vonalat egymásra nem lehetett vele húzni mert akkor az előző réteget elkente..aztán hamar ez is elkezdett kopni nem ér semmit...nem ajánlom senkinek van ennél sokkal jobb kedvezőbb áron is!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 9.

viewxy

2015. november 5.

Amikor megvettem jó volt, de nemtudom mi lett vele. Nem fogott rendesen, halvány volt. Amikor ki akartam javítani ahol nem fogott rendesen, csak leszedte azt a keveset is. Pedig még nekem is, ha kiveszem a hegyet, folyik a kezemen a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Ritcyke

2015. október 4.

Hát ez aztán pénz pocsékolás volt a javából! Kár volt megvenni. Felkentem alig fogott, semmi szép fekete szín. Egyszerűen kuka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

zita.herkovics

2015. október 1.

Többször újravettem. Igazából mintha hamar beszáradna/kifogyna, és a tollhegy sajna hamar elkopik, kisollóval meg kellett már igazítani. A végén még visszatérek a hagyományos AVON szemcerkához, azzal rajzoltam eddig cicaszemeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

redakkrisztinaa

2015. szeptember 13.

Nagyjából egy éve , hogy megvettem a Lash Princess spirálhoz volt ajándék. A spirált azóta is imádom ez viszont borzalmas. Kb 2 használat után eltört a vége és a festék is kifogyott belőle , viszont a tus végét ha megnyomom akkor ömlik belőle a festék. Egyáltalán nem tartós és a színe sem azaz igazi fekete sokkal inkább szürke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

deccs91

2015. szeptember 9.

Borzalmas!! Mikor megvettem a kezemen kipróbáltam, ott szép színe volt, de a szememen kb nem is látszik, olyan halvány és még csak szép ívet se lehet vele húzni. 1-szer használtam azóta hever a szekrény aljában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

bettyboop

2015. szeptember 9.

A kialakítása még megfelelne, de rettenetesen halvány, elmászik felragad, gyorsan kiszárad. Nem is értem ki találta ki, hogy egy vízalapú tus intenzív lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

lidi2119

2015. szeptember 9.

Első alkalommal nagyon szép vonalat húztam, azután szétment a vége, majd csak szürkén fogott, nem lehetett meghúzni a vonalat rendesen, levágtam a végéből még most is kezd a vége szétjönni. Kuka. Nem ajánlom. Nem lehet szempillatőbe meghúzni a vonalat mert önálló életre kel a tus vége. Kap 2*-ot mert körülbelül egy alkalommal jól teljesített...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.