Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: surikilenka, Módosítva: 2012. január 8.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Megkönnyíti a precíz vonalvezetést - a kemény tollheggyel mindig pontosan körvonalazhatod szemeidet. Extra tartós, nem folyik el. Fekete színben kapható.

Ár: 899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
manoka92

2015. augusztus 24.

Eredetileg azért vettem meg, mert egy szempillaspirállal volt összecsomagolva, gondoltam milyen jó, lesz egy plusz tusom is. Nos verném a fejem a falba, ha csak ezt vettem volna meg, mert borzasztó... egy-két alkalommal sikerült szépen használni, de mostanra egyszerűen nem megy. A hegyében alig van már festék, ha van akkor az is szürkés. Amikor szemhéjfestéket is használok és ezzel "koronáznám" meg, akkor általában ez szokta elrontani, szóval már nem is használom...tényleg nem használtam sokszor, én nem ennyit várnék tőle. Egyébként "extra longlasting"???? Semmi hosszantartó nincs ebben a tusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

dora825

2015. július 30.

Számomra ez a termék teljes pénzkidobás. Nagyon nem tetszik benne hogy nem tartós,néha alig akar fogni és ami a legjobban zavar benne hogy borzasztóan híg és ezáltal könnyen lefolyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

bubianka

2015. július 26.

Mikor megvettem egész jó volt.Könnyen lehetett vele vonalat húzni.Pár használat után azonban a hegye szétment,a vonal színe pedig pár óra után lila lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 26.

dizabella01

2015. július 25.

Nagyon könnyen lehet vele csíkot húzni, jól pigmentált, meg jó az ára is, de sajnos nagyon gyorsan lepereg, lyukacsos lesz, kopik, es kicsit híg is, ja meg a filc hegye is megtört. Sajnos nem veszem újra, pedig jónak igérkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 25.

Vivien94

2015. július 13.

Halvány, nehéz felvinni, és nem tartós. Az ecsetje pedig hamar elkopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Halvány, nehéz felvinni, és nem tartós. Az ecsetje pedig hamar elkopik.

Cary

2015. július 8.

Nem nagyon használom mert elég fakó a szine, az összetevői sem valami jók és még ezzel sem tudok rendes vonalat húzni, de ez már nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

vikii088

2015. július 8.

Nagyon precíz vonalat lehet vele húzni, viszont egyáltalán nem hosszantartó, ahogy a csomagolás írja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

fokid1

2015. július 5.

Nme vagyok vmi jó a tusvonal húzásban, szóval gondolta, ha egy ilyen ceruza alakút veszek, az majd segít. Az első pár alkalommal ment is, de utána vagy nem jött semmi, vagy kifolyt az összes festék és a szemhéjamat is elkezdte csípni, szóval megváltam ettől a terméktő rövid úton...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

citronella

2015. június 22.

Már teljesen feladtam a reményt,hogy én valaha tusvonalat fogok húzni magamnak,annyira béna vagyok hozzá,és ezidáig nem sikerült megtalálnom azt a terméket,amivel mégis képes lennék erre a műveletre. De rátaláltam erre és IMÁDOM!! Kezdőknek szerintem a legjobb,gyakorolni is megteszi,mert az ára is kedvező. A tartósságáról nyilatkozni még nem tudok,de attól függetlenül is imádom.Nagyon oda kell figyelni a vásárlásnál,mert nehéz olyat kifogni,aminek tényleg szép fekete a színe,nem az a kopott,alig fogó valami. Eddig nekem ez 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

eveartstar

2015. június 18.

Ez egy tök szuper tus, jó fekete, és könnyű vele vonalat húzni. Viszont sajnos, nekem felragad a festék. Napközben is érzem, hogy a szemhéjam tapad. Nagyon csúnya, akármit csinálok vele. Valószínű a zsíros és a kicsit megereszkedett szemhéjam miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Ethylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

PVP 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.