Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: lexyweaver, Módosítva: 2018. július 23.

10 pigmentált, hosszan tartó, matt és csillogó szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

4 változatban kapható

Essence Eyeshadow Box In Love With Rose
Ár: 900 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
Essence Eyeshadow Box 04 one way only
Ár: 990 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
lenizsu

2019. október 9.

To The Moon and Back:
A színe gyönyörű, kiemelkedően pigmentált. Kicsit porzik, de belefér. A csomagolást is szeretem kézbe venni. A kialakítása viszont nem a legjobb. Olyan közel vannak egymáshoz a csíkokban elhelyezkedő színek, hogy könnyen összekeverednek.

Million Nude Face:
Remek paletta. Jól pigmentált. Alig porol. Könnyen satírozható, és építhető is. Ujjal és ecsettel is jól használható. Nincs olyan hét, hogy ne nyúlnék hozzá.
Update: több színnek elértem az aljára, van amelyik teljesen elfogyott. Ez szerintem jelzi, mennyire szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

To The Moon and Back:

Million Nude Face:

manitia

2019. augusztus 4.

Nekem ebből a szériából a figurák nélküli nude paletta van meg. Teljesen használhatatlan. Akármennyit pakolok a szemhéjamra nem látszik, de cserebe porzik borzasztóan. Több szemhéjalappt is kiprobáltam és real techniqes ecseteim vannak. Ez pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

annabngr

2019. július 16.

ár/érték arányban verhetetlen, és még a csomagolása is szuper cuki! utazós palettának használom, mivel nem foglal nagy helyet és nem sajnálom ha összetörik. kettő is meg van belőle: nude, rose.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

czabogab

2019. május 25.

Nekem a nude van meg.
Imádom a színeit, minden megvan benne, amire szükség lehet, akár egy elegánsabb vagy épp egy visszafogottabb smikhez.
Nagyon szépen pigmentalt. A csillogósak főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Nekem a nude van meg.
Nagyon szépen pigmentalt. A csillogósak főleg.

lara02

Korcsoport: < 18
2019. május 20.

A "Million nude faces" paletta van meg nekem. Nagyon jól pigmentál, a melegebb napokon is bírja a szememen. Kicsit porzik, és közel vannak egymáshoz a színek, ennyi a hibája. A csomagolása is cuki, nálam abszolút kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 20.

bernatd

Korcsoport: < 18
2019. április 18.

Kölcsön kaptam egy barátnőmtől. Nagyon szeretem ezeket a színeket, régóta be akartam szerezni palettát ilyen árnyalatokkal. Szerintem elég jól pigmentált már egy rétegben is szép színe van. A tartósságot tekintve is elég jó kis termék egy atbulizott éjszakát kibirt :D. Összességében ennyi pénzért nagyon jó termék, ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 18.

FurcsaKavics

2019. március 31.

Beleestem megint abba a hibába, hogy potom pénzért meglátok valami cukit és megveszem, avagy ami túl jó deal, azt is megveszem, meg mindent is, ami brutálisan leértékelt. :D (Leszokófélben vagyok már szerencsére. :D) Szóval egyszer egy szép napon megpillantottam az Essence-es pultnál a To The Moon And Back szemhéjpúder palettát valami 500-600 Ft körül. Több semm kellett, jópofa színek vannak benne, vegyük meg, ez a nem pénz érte című történet játszódott le bennem. Ez a tipikus nem termék, mert 0 szín, 0 tartósság, és porol, mint a fene. Nem és nem, és annyi eszem van, mint egy zsák zokninak, hogy random megveszek minden vackot, mert olcsó, és utána sem nézek, hogy jó e vagy sem. Majdnem teljes pénzkidobás volt, mert kb. csak a feketét szeretem benne, aminek színe is van, a többi csak csillog meg csillámporos. Gyerekeknek bohóckodni el tudom képzelni, másra nem való. Az ára egy vicc volt, és a csomagolása cuki, ezekért adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Yette

2019. március 28.

A 04.-es To the moon and back változatában vettem meg potom összegért, ugyanis az eggyik szín meg volt törve benne.
Úgy voltam vele, szép metálosak a színei, és a termék is pigmentáltnak tűnik, így naggyábol 300 forintért elhoztam, hátha tudom használni.
Gyönyörű színei vannak melyek elég pigmentáltak, egy élmény lenne vele dolgozni, viszont nagyon porzik a termék.
A taróssága is kifogásolható ugyanis alig egy óra alatt megszűnik létezni a szemen, csak egy lehelletnyi por jelzi hogy egyszer ott volt.

Nem tudnám ajánlani ugyanis nem ér annyit amenyiért árulják, csalódtam benne. Eljátszogatok vele itthon , de egy egêsznapos smink készítésére sajnos alkalmatlan. 🙁 Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

BorosAlexandra

2019. március 24.

Két változata is megvan. Meglepően jól pigmentáltak és tartósak is - nekem még primer nélkül is. Nagyon elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

K1Ani

2019. március 15.

Million Nude és a In love with Roset vettem leárazásokon. VÁltozó minőségűek primer használat mellett is, potyognak felvitelkor valamennyire és építgetni kell őket, valamint nem 1000 változatot lehet vele készíteni, de ár érték arányban szuperek, főleg a fényes színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Emolliensek: Triethylhexanoin, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Isododecane, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Lauric Acid
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Lauric Acid