Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2015. január 4.

Ezt az áttetsző porpúdert az alapozó fölé használva mattítható az arcbőr, illetve a smink is fixálható vele. A kis tégelyen belül apró lyukak vannak, hogy mindig a megfelelő mennyiség kerüljön ki belőle. Ragyogó, természetes arcbőrt ad. Egy, áttetsző színárnyalatban kapható, amely minden bőrtónushoz használható.

hazsygabi

2016. június 25.

Mèg sosem használtam púdert, mindig próbáltam megelègedni a mattító bb krèmekkel. Viszont ebben a nagy kánikulában muszáj volt elgondolkodnom valamilyen mattító eszközön. Először az essence mattító lapocskáját vettem meg, nagyjából rendben van. De kevés. Úgyhogy az itteni vèlemènyek alapján beruháztam erre a púderre. Nekem tetszik. Tènyleg kicsit világosít a bőtszínen, de nem vèszes, nekem a bb krèmekből általában a világos is sötèt, úgyhogy mèg örülök is neki. Gyönyörűen egységesíti a bőrt, majdnem egèsz nap matt vagyok tőle 35c-ban is. Kevés kell belőle, így nem lesz maszkhatású a smink. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

SCOFIELD

2015. november 10.

Már elég régóta használom, szerintem több, mint egy éve. Bár az is igaz, hogy egy ideje csak ritkán sminkelek. Én meg vagyok vele elégedve. Nem lesz fehér tőle az arcom, a csomagolása rendben van, csak jól kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

Matilda

2015. augusztus 8.

Leárazva vettem, 350 Ft-ért, már elég régóta megvan, de valamiért sosem nyúltam utána. Nemrég a kezem ügyébe került és gondoltam kipróbálom. Nagyon meg voltam lepődve, mert nagyon szépen simult a bőrömre, olyan finomra őröltek a szemcsék, hogy szinte fotosop hatást ad. Mattítás szempontjából is eddig ő vált be nekem a legjobban, pedig nálam a Rimmel Stay Matte is elvérzett. Szóval teljes mértékben elégedett vagyok vele. Egyedül azt vettem észre rajta, hogy elvileg translucentnek van írva de ez annyira nem állja meg a helyét, mert bőrön is elég fehér színe van felvitel után egy ideig, bár nekem ezzel nincs bajom mert világos az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Stenico

2015. június 22.

Már vagy két éve próbálok megbarátkozni vele, néha előveszem és használom pár napig, de bármennyire óvatosan adagolom is, mindig fehéres lesz tőle az arcom. A matt hatás nagyon rövid ideig tart, szóval teljesen haszontalan és a csomagolása is pocsék, az összetevőkről nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Femi

2015. június 14.

Mattít, de nem is. Nem éreztem azt a púderes hatást. Nem igazán szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

Mattít, de nem is. Nem éreztem azt a púderes hatást. Nem igazán szeretem

wifey

2015. május 11.

Megvettem, párszor kipróbáltam, hát semmire nem való. Kár volt érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Megvettem, párszor kipróbáltam, hát semmire nem való. Kár volt érte.

Heklama

2014. augusztus 23.

Már kb. 1 éve van meg, de még mindig van belőle, nem használom miden nap. Ha elfogy nem biztos, hogy megveszem az új kőpúder változatot. Az arcomat fehéríti, amikor felviszem, de aztán lepereg és valahogy igazodik. Egy egész napot nekem nem bír ki, max. 1-2 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

luna95

2014. június 14.

Már elég rég megvan de eddig nem nagyon használtam,most elővettem és elkezdtem kísérletezni vele és imádom ha ezt tudom nem használok más púdert mert ez isteni nagyon szeretem.Szépen mattítja a bőrömet pedig nagyon keveset viszek fel belőle.Egyáltalán nem látszik az arcbőrön hogy ez egy fehér púder.Viszont ami miatt le vonok egy csillagot az a kiszerelése ami borzalmasan rossz,egyszerűen rettenetes.Amikor letekerem róla a tetejét potyog és száll ez a fehér por mindenfele.Tudom hogy van már belőle préselt is de minek venném meg ha ez még majdnem tele van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

Dana1983

2014. május 20.

Nem rossz, a zsíros bőrömet mattítja néhány órára, de ez a kiszerelés borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 20.

Nem rossz, a zsíros bőrömet mattítja néhány órára, de ez a kiszerelés borzalom.

jud678

2014. május 8.

A hatása nem annyira tartós (mondjuk eddig csak tavaly nyáron használtam, a legnagyobb hőségben), de kevés is elég, mert nagyobb mennyiségnél már elüt a bőrszíntől. Viszont a csomagolása szörnyű, meg sem próbáltam magammal vinni, pedig jó lett volna frissíteni vele a reggeli sminket. Bár alapozó fölé írják, én alapozó alá használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 8.

Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.