Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Kiszerelés:   13,5 g

9 színt tartalmazó paletta tükörrel. Ideális a nude sminkek elkészítéséhez.

"A szemhéjpúder paletta kilenc matt hatású színnel és egy csillogó árnyalattal rendelkezik a meleg, föld tónusok jegyében, mint például a barna, a terrakotta vagy a krém, melyek könnyen kombinálhatók. A magas pigmentációjú porszerű textúra minden tekintetnek melegséget ad."

ifju15

2019. július 4.

Sokat vaciláltam a boltban, hogy kell ez nekem, meg vegyem - e, aztán végül is a kosaramban landolt és haza jött velem. De nem bántam meg, sőt! Egyszerűen imádom. Gyönyörűek a színek, pigmentáltak, könnyen satirozhatóak. Igaz picit porolnak de ennyi pénzért nagyon megéri. Nem hittem volna, hogy ez a paletta ennyire be fog válni, de kellemesen csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Hatshepsut

2019. május 3.

Csodás! Imádom a színeit, nagyon pigmentáltak.(még az UD Naked Heat mini palettánál is pigmentáltabb) Az eldolgozhatósága is egy álom! Ennyiért pedig ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Tabita

2019. március 17.

Nálam tökéletesen működik. Nagyon pigmentált, imádom a színeit, könnyen eldolgozható, a nap végén ugyanúgy a helyén van minden szín, amit reggel felvittem. Akkor porol kissé, ha jól megtolom a színt, de gyorsan letörlöm a legyező ecsettel, így mehet tovább a szemsmink készítése.
A ráncokba nem ül bele, de megjegyzem, szemhéj alapozóval használom, mint minden egyéb más szemhéjpúdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

barbee0906

2019. február 17.

Nekem nagyon bejott! A ket csillamos arnyalat nem az igazi, de meg igy is megeri. A melegebb arnyalatokat szinte napi szinten hasznalom, a hidegebbek szemoldokon is teljesen jol mukodnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Cosette

2019. január 21.

Az egyik legtöbbet használt palettám és talán a kedvencem is. Hitetlenül jól el lettek találva a színek, nagyon szépen satírozható és van benne matt és csillámos is. Inkább hétköznapi sminkeknél használható ki, de alkalmi szemsmink alapjának is használtam már. Nem az a hihetetlenül pigmentált, de attól még szépen látszanak a színek felkenéskor és erősebb színért lehet építeni. A narancssárgás színek és a matt sötétbarna kicsit erősebben pigmentáltak, de ez érthető. Én eddig nem tapasztaltam, hogy felvitelkor hullana, még csillámos színek se, aminek nagyon örülök, mert drágább palettáim is vannak, amik szépen tudnak hullani. Primer nélkül nap végére természetesen fakulnak és mosódnak, de alappal (én a NYX HD-t használok) még este is ugyan ott vannak a színek. Örülök, hogy ezt vettem meg, nem a társát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Anett44

2018. december 28.

Nagyon szép nude színek vannak benne, nekem megfelel hétköznapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Nagyon szép nude színek vannak benne, nekem megfelel hétköznapi használatra.

BeatyBeat

2018. október 6.

Én korábban nem használtam Essence szemhéjpúdereket, de a színösszeállítás megtetszett, ezért megvettem a palettát, ami hát finoman szólva sem minőségi darab... A festékek porolnak, az alsó sorban lévő barnák a szemhéjon nem túl szépen pigmentáltak, a világos színek sokkal szebben mutatnak. Kár, pedig nagyon akartam szeretni, ha csak egy kicsivel minőségibb lenne, akkor azt mondanám, megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

KisKormos

2018. október 5.

Ezt a palettát 1 szín miatt vettem meg és használom! :D A karamell/teveszín jobb fent valami tökéletes! Amúgy más Essence palettákat jobban szeretek állagra, tartósabbak is, de most ez van. Ja és eléggé porolódik, amit szintén nem tapasztaltam még a márkánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 8.

Imádom! Strapabíró csomagolás, tükör, tényleg jól kihasználható színek, viszont azzal nem tudok kibékülni, hogy a rich copper (2. sor, harmadik szín.) csillámos, mivel ez egy gyönyörű árnyalat, de én inkább a matt színeket szeretem, így őt nem annyira használom..Egyébként a paletta a mindennapi sulis sminkem elengedhetetlen kelléke, kedvenc árnyalatom belőle a choose latte (első sor, középső) és a mocha bean (harmadik sor, első), főleg ezeket használom.
A tartóssága közepes, egy koncertet kibírt a vele készített smink, viszont egy iskolanap végére nem sok látszik belőle, tuti hogy veszek majd alá valamit, hogy tovább tartson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Mancsoska

2018. szeptember 8.

Imádok a szememre barackos-barnás színeket használni a mindennapokban, ezért nem volt kérdés, hogy ezt a palettát ki kellett próbálnom (bár a másikkal, a Be You Tifullal is szemeztem). Nagyon tetszik a csomagolása, bár papírból van, elég strapabírónak tűnik, emellett egy tök jó tükröt is tartalmaz. Az is plusz, hogy le volt ragasztva és rendes teszter is ki volt téve belőle, szóval tudtam, hogy még senki nem nyúlkált bele, ezt a drogériákban sajnos ritkán tapasztalom. Kilenc többségében matt árnyalat van benne (van két csillámos matt és egy fényes). A drogériás matt árnyalatok általában nem a legjobbak, de ezek meglepően jól pigmentáltak, közepesen jól eldolgozhatóak és alappal tartósak. Összességében ez egy meglepően jó minőségű paletta ezért az árért, ha nem lenne már nagyon sok szemhéjpúderem a másikat is megvenném (nincs kizárva, hogy a jövőben meg fogom :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate