Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Kiszerelés:   13,5 g

9 színt tartalmazó paletta tükörrel. Ideális a nude sminkek elkészítéséhez.

"A szemhéjpúder paletta kilenc matt hatású színnel és egy csillogó árnyalattal rendelkezik a meleg, föld tónusok jegyében, mint például a barna, a terrakotta vagy a krém, melyek könnyen kombinálhatók. A magas pigmentációjú porszerű textúra minden tekintetnek melegséget ad."

Ár: 1900 , Eladó: andian
Állapot: új, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta
Ár: 1500,- , Eladó: winniethepooh
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, 14. kerület, fizetés: Személyes átvétel Zuglóban vagy utalást követően Foxpost (+ktg.)

Black Fairy

2021. február 16.

Hatalmas pozitív csalódás volt nekem ez a termék!
Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg - az árnyalatok túl meleg tónusúak (én a hideg árnyalatokat szeretem), túl természetesek (a mindennapi sminkem általában a bordós és a zöldes vonalakon mozog) és sosem adnék ENNYI pénzt egy essence palettáért.

A termékek állaga nagyon kellemes, puha, de nem porol, egyedül az alsó sötét, csillámos színből peregnek a csillámok, nagyon szépen pigmentált az összes árnyalat, gyönyörűen, egyenletesen fel lehet vinni a színeket, és nagyon szépen lehet eldolgozni/egybedolgozni is.
Az én szemhéjam problémás (ráncos - maga a szemhéjam is - félig rejtett és zsírosodásra hajlamos), viszont a szokásos előkészületeimmel 12 órát bírt ki a szememen mászkálás, ráncokba ülés nélkül...ez hatalmas szó az én szemhéjammal! TELJESEN vállalható volt még este is az eredmény, annyi, hogy kicsit kevésbé voltak már intenzívek a színek, de még így is SZÉP volt...és tényleg nem volt sehol csíkos - még a csillogós árnyalat SEM...Nagyon meglepett...
Ami szintén meglepett, hogy hiába túl melegek a színek, sikerült velük vállalható sminket csinálnom (igaz többet kellett használnom az alsó, kevésbé meleg árnyalatokat, és egy elég erőteljes, fekete tusvonalra is szükségem volt, hogy ellensúlyozzam, de működött).

Bátran ajánlom a palettát mindenkinek, aki kedveli az ilyen árnyalatokat, bár én továbbra sem adnék pénzt érte - ezek nem az én színeim és ennyi pénzért tudok olyan színeket is venni, amiket kedvelek és trükközés nélkül is jól állnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Hatalmas pozitív csalódás volt nekem ez a termék!

awesomefoxx5

2020. december 21.

Az egyik kedvenc palettám. Nagyon szeretem a színösszeállítást, nagyon gyors és egyszerű sminket lehet vele készíteni. Szerintem nem porzik sokkal jobban, mint más termékek. Nekem a használata úgy vált be, hogy először csak a szemhéjamra teszem egy laposabb ecsettel, aztán azt eldolgozom lassan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

vfruzsina

2020. június 4.

A szuper vélemények miatt vettem meg, de borzalmas ez a paletta. iszonyatosan porol, ha ráfújok az ecsetre, hogy a felesleget levigyem róla, akkor nem marad semmi az ecseten.. Színei sem a legszebbek élőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

greti06

2020. január 30.

Most próbáltam ki és egészen szuper 😍 a színek pigmentáltak, szépen eldolgozhatóak. Egyetlen hátránya, hogy porzik, de én enyhén nedves korrektorra dolgoztam vele, és így szépen megtapadt. Főleg a mattok miatt vettem meg, de a “jet set” is nagyon szép árnyalat, egyedül az enyhén csillámos barnának (“rich copper”) nem látom sok értelmét, de egy smokey eye-hoz használva szép lehet. Engem pigmentáltságra a ColourPop szemhélypúdereimre emlékeztet, és tényleg ennyiért ajándék ez a paletta, és nem nagy kellemetlenség, hogy valamiféle alapot fel kell vinni alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

ifju15

2019. július 4.

Sokat vaciláltam a boltban, hogy kell ez nekem, meg vegyem - e, aztán végül is a kosaramban landolt és haza jött velem. De nem bántam meg, sőt! Egyszerűen imádom. Gyönyörűek a színek, pigmentáltak, könnyen satirozhatóak. Igaz picit porolnak de ennyi pénzért nagyon megéri. Nem hittem volna, hogy ez a paletta ennyire be fog válni, de kellemesen csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Hatshepsut

2019. május 3.

Csodás! Imádom a színeit, nagyon pigmentáltak.(még az UD Naked Heat mini palettánál is pigmentáltabb) Az eldolgozhatósága is egy álom! Ennyiért pedig ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Tabita

2019. március 17.

Nálam tökéletesen működik. Nagyon pigmentált, imádom a színeit, könnyen eldolgozható, a nap végén ugyanúgy a helyén van minden szín, amit reggel felvittem. Akkor porol kissé, ha jól megtolom a színt, de gyorsan letörlöm a legyező ecsettel, így mehet tovább a szemsmink készítése.
A ráncokba nem ül bele, de megjegyzem, szemhéj alapozóval használom, mint minden egyéb más szemhéjpúdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 17.

barbee0906

2019. február 17.

Nekem nagyon bejott! A ket csillamos arnyalat nem az igazi, de meg igy is megeri. A melegebb arnyalatokat szinte napi szinten hasznalom, a hidegebbek szemoldokon is teljesen jol mukodnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Cosette

2019. január 21.

Az egyik legtöbbet használt palettám és talán a kedvencem is. Hitetlenül jól el lettek találva a színek, nagyon szépen satírozható és van benne matt és csillámos is. Inkább hétköznapi sminkeknél használható ki, de alkalmi szemsmink alapjának is használtam már. Nem az a hihetetlenül pigmentált, de attól még szépen látszanak a színek felkenéskor és erősebb színért lehet építeni. A narancssárgás színek és a matt sötétbarna kicsit erősebben pigmentáltak, de ez érthető. Én eddig nem tapasztaltam, hogy felvitelkor hullana, még csillámos színek se, aminek nagyon örülök, mert drágább palettáim is vannak, amik szépen tudnak hullani. Primer nélkül nap végére természetesen fakulnak és mosódnak, de alappal (én a NYX HD-t használok) még este is ugyan ott vannak a színek. Örülök, hogy ezt vettem meg, nem a társát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Anett44

2018. december 28.

Nagyon szép nude színek vannak benne, nekem megfelel hétköznapi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Nagyon szép nude színek vannak benne, nekem megfelel hétköznapi használatra.

Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate