Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 12.

Drámai dúsítás összetapadás nélkül. A forbidden volume rebel szempillaspirál még intenzívebb, instant dúsítást nyújt a különlegesen kialakított kefének és a váltakozó hosszabb és rövidebb szálaknak köszönhetően.

Ár: 350Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
anna22

2018. február 18.

Nahakkor. :D Ezer éve megvan, most fogyott el. (Vagyis értelmes mennyiség már nem volt benne, csak a kefe felét festette be.) Kb. ezt használtam mindig, néha a kis fedőlakkjával, de mivel nagy változást nem hozott, azt majd most fogom folyamatosan használni. ^_^ Az jobb, ennyit előre elmondok. :D

A színe az még jó. Gyönyörű fekete. TUDOK vele szép pillákat művelni, de nem egyszerű. Boooorzalmas a kefe, szörnyű a kialakítása, miaz, hogy van benne valami lyuk? :'DDD Nem teljes kefe, hanem három sor szörnyűséges sima (szintetikus szőr?) szálsor. Amúgyis jobban szeretem a szilikonos szálakat, de ez csak rásegített. :'D Mindenesetre el tudtam használni. Nem volt olyan szörnyű, bár sokszor voltak vele nehéz perceim. (Belenyúltam a szemembe, a szemem alá, a ........... :'DDDD ) Örülök, hogy vége. Hirtelen vettem akciósan, amikor nem volt spirálom. Most van. Sok. Jobbak. XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

nocika113

2017. július 18.

egészen a mai napig nagyon nagyon szerettem, nem egy rohanós spirál, mivel egy kis erőfeszítéssel lehet eldolgozni de én nagyon szerettem. nem tudom hogy a nyári​meleg vagy csak a pár hónapos használat a probléma gyökere, de ma lepergett és kicsit el is mazgalodott ami nagyon zavaró :( lehet a napszemüveg volt a hibás, az dörzsölt le darabkakat belőle, mindenesetre még megpróbálom párszor hátha

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

lora4444

2017. június 26.

Szintén 349-ért szereztem be, nagyon jó kis spirál lenne, ha nem venne fel ennyi festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Ygritte

2017. június 10.

Próbáltam megszeretni de nem..csomós,sűrű,és még potyog is,nem-nem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Próbáltam megszeretni de nem..csomós,sűrű,és még potyog is,nem-nem

salientina_

2017. április 23.

Sajnos nem vált be, teljesen összetapasztja a szempillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Sajnos nem vált be, teljesen összetapasztja a szempillákat.

Krisztinaia

2017. április 17.

Kifutó termékként, ~349 forintért vehettem.
Meglepően jó, végső esetben drágább, kifogyott spirál keféjével is lehet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Kifutó termékként, ~349 forintért vehettem.

tátombák

2017. március 29.

Eleinte nem voltam kibékülve vele, a feketítésen kívül nem sokat csinált a pilláimmal. Aztán ahogy tovább használgattam, egyre inkább megszerettem, sokkal látványosabb az eredmény, mint az elején. Tényleg dúsít, a szemem külső részén látszik igazán. Apróbb összekenős balesetek megestek vele, de kis gyakorlás után kitapasztaltam hogy használjam. Nap közben nem pereg, úgyhogy most ez a spirál a kedvenc, ehhez nyúlok a leggyakrabban, 350 forintért egyből 2t is vettem, és milyen jó döntés volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Veracs

2017. február 21.

Nem tetszett, nem dúsít, és nem is nagyon hosszabbít. A nem Rebel szerintem sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Rivendell

2017. február 19.

Először megijedtem, általában az ilyen nagy bumszli kefések olyan sok festéket vesznek fel, hogy nekem mindenhova jut belőle (vagy csak nem tudom használni). De ez szerencsére kivétel, több réteg felvitele után sem ragadnak össze a pilláim, szépen elválasztja és íveli őket, hosszít, talán kicsit dúsít is, de az lehet, csak placebó hatás. Nagyon megszerettem, mostanában csak ezt használom. Impulzusvásárlásnak köszönhetem, amire nem vagyok büszke... (350.-ért otthagyni?!) de nem bántam meg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Jelizz

2017. február 6.

Nem volt draga. Megorultem mert ujdonsag volt a boltban,nem rossz szepen formaz ,es nehezen jon le meg tonikkal is vagy lemosoval ami szamomra jo. Tetszik csak csomosit. Van ennel jobb is! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!