Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: neita, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A lágy körömlakk három visszafogott – fehér, halvány barack és elragadó pink – színben kapható, a természetes francia manikűrért, mely gyönyörű ápolt hatást eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lenizsu

2019. május 20.

01 girl's best FRENCH árnyalatban használom. Gyönyörű, áttetsző színe van. Gyorsan szárad. Vékony rétegben vihető fel. Keskeny ecsete van, amivel könnyű az applikálás. Fényes, tartós végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

javi

2018. augusztus 10.

Nem mindig francia manikűr elkészítéséhez használom, van hogy az alaplakk felett még egy 'alaplakként' szolgál, egy kis színt ad, amire mondjuk csillámos lakkot teszek. Vagy hasonló árnyalatú (rózsaszínes, mert nekem a 01 girl's best french színű van meg) körömlakkok felé is szoktam kenni. Önmagában szinte átlátszó, de azért kicsit mégis ott van - ha az embernek nincs kedve feltűnő színekhez akkor jó választás. De franciához is jól használható, szép lesz vele az eredmény. Nagy a kiszerelése, szerintem már két éve megvan, de még nem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Katsu

2018. március 6.

A 02-es Frenchs are forever árnyalatban vettem meg akciósan 320 ft-ért. A színe megtetszett és ilyen lakkom még nem volt, gondoltam ennyi pénzért kipróbálom. Sajnos mikor az első réteget felkentem, mintha semmi nem lett volna a körmeimen. 4 rétegben kellett felvinnem (az utolsót már türelmetlenségemben jó vastagon húztam) és akkor sem fedett rendesen. Ennek ellenére szerintem egész gyorsan száradt ahhoz képest, hogy hány réteget ráhúztam. Kb 1 hétig fentmaradt a körmeimen, aminek nagyon örütem. Összességében nem rossz termék, ha valaki nem bánja, hogy sok réteget kell felkenni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Erjenna

2017. június 7.

Juhú, szuper! Ezeregy éve volt egy francia manikűrös astor lakkom, ami gyönyörűen, diszkréten fedett, és nem csíkozott két rétegben sem. Évek óta kerestem az utánpótlást, olcsótól a drágáig, de vagy csíkosan száradt a második réteg, vagy a színe volt kellemetlen. Végre megtaláltam, amit keresek, ha pillanatok alatt van szükségem ápolt körmökre, akkor már csak ehhez nyúlok, gyorsan és csíkmentesen szárad, és ad egy kis kellemes, ápolt fényt, hétköznapokra én ezt szeretem. Újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Elyana

2017. május 31.

Tökéletes természetes színű körömlakk. Tényleg természetes színt ad, nem csak rámondható. Tartós, gyorsan szárad. Egy rétegben nekem jobban bevált, mert egyáltalán nem pattogott le. Kettőben már előfordult, de még így is tartósabb volt a többi körömlakknál amit eddig használtam. Átlagban 7 napig simán kibírta. Most mást használok, mert időközben ajándékba kaptam, de vissza fogok térni ehhez mert már most visszasírom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

TaBePa

2017. március 28.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, a 02 FRENCHs are forever árnyalat szép, természetes rózsaszínt ad, és a tartósságával is elégedett vagyok, elég jól bírja. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

saretta

2017. március 21.

azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon elégedett vagyok ezzel a körömlakkal. sokáig a miss sporty francia lakkját használtam, ami most fogyott el, és ki akartam próbálni valami újat. kicsit félve vettem meg, mert az s-he francia lakkjával eléggé rosszul jártam, de ezt nem bántam meg, sőt! a 02-es árnyalat tetszett a legjobban a boltban, így az került a kosaramba. egy rétegben szinte színtelen (ami nem feltétlenül baj), két rétegben már ad egy enyhe színt a körmeimnek, de épp csak annyit, hogy ápoltnak, szépnek tűnjenek :) 2 napja kentem fel, és még nem kezdett el a végeknél sem felpattogni. nagyon jó vétel volt, aki nem lakkozza mindig színesre a körmét, de szeretne valami visszafogott, natúr hatást, annak csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

O

2017. március 20.

imádom. én is csak az ápolt köröm hatás kedvéért, egy rétegben használom a 02-es árnyalatot, fedőlakkal. szépen terül, gyorsan szárad. van 01-es is, egy rétegben nincs nagy különbség (vagy csak én nem látom), de a 02-es szebben terül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Petrapp

2017. február 6.

akciósan találtam, gondoltam kipróbálom, és egészen jó! :) én nem franciához használom csak simán a gyűrűsujjamat kentem ki vele 2 rétegben, és nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

tátombák

2017. január 29.

03 True FRECHship
Olyan lakkot kerestem, amit felvihetek a teljes felületre, miután kihúztam fehérrel a körömvégeket. Mivel ez kifejezetten franciához ajánlott, feltételeztem, hogy majd ad némi pluszt, letompítja a rikító fehéret, vagy valami. De igazából semmi extrát nem tapasztaltam, nincs erős színe, szinte nem is látszik. Szép-szép, de azt hittem ez kicsit többet ad hozzá a franciához, mint egy random világos lakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

03 True FRECHship