Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A finom applikátor ecset segít a körömhegy fehérítésében a tökéletes francia manikűrért. Jól fed, ezért elegendő egy rétegben felvinni.

Pocakne1995

2017. április 8.

hááát.... ma vettem, itthon kinyitom és akkor ér a meglepi... az applikátora.
Most vagy én vagyok ennyire béna, vagy nem tudom, de nekem nem sikerült szépen kikenni. Vagy túl sok került rá és csöpögött mindenhová vagy 4-5x bele kellett mártani, mert túlságosan lehúztam.. Nekem egyedül az applikátor nem tetszik, szóval azt mindenképp másikkal fogom helyettesíteni. A tartósságáról még nem tudok írni, mert csak egy körmömöm volt nagyobb a köröm, felemás körömmel pedig nem járkálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

hááát.... ma vettem, itthon kinyitom és akkor ér a meglepi... az applikátora.

Vitaminok: Panthenol