Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Lujzika2, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A finom applikátor ecset segít a körömhegy fehérítésében a tökéletes francia manikűrért. Jól fed, ezért elegendő egy rétegben felvinni.

tátombák

2020. november 7.

Ez egy zsákutca. Először jó ötletnek tűnt a vékony ecset, de első próbánál rájöttem, hogy teljesen használhatatlan. Azzal kezdte, hogy csöpögött belőle a festék, aztán kicsit lehúztam az üveg száján, de akkor meg éppen annyi lakk maradt rajta, hogy a "mosolyvonal" felét húzzam meg vele. Aztán újra mártani kellett, másik felét meghúzni a vonalnak a másik irányból, aztán újra mártani kellett, hogy a területet a körmöm végén kifessem.
A végeredmény: egyenetlen pacsmagolás, mint ha hibajavítót kentem volna a körömvégekre, pont úgy néz ki, mint egy kétezres évekbeli diszkókirálynő. Húztam rá egy réteg halványrózsaszínt, hogy tompítsa a fehérséget, lassan szárad, és nem is néz ki jól. A másik kezemen félig jutottam, de inkább lemosom az egészet úgy ahogy van. Haszontalan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

sztike

2020. július 27.

Volna néhány kérdésem a termékfejlesztőkhöz. Először is: ez miért ennyire híg? Vagy csöpög az ecsetről, vagy nincs rajta semmi. Másodszor: ilyenre akarták az ecsetet, vagy így sikerült? Nem egyenletes a szálak hossza és a keménységük miatt az ecset teljesen alkalmatlan erre a feladatra. Vagy merevebb szálak legyenek rövidebb hosszal, vagy ilyen hossz hajlékonyabb szálakkal. A pigmentációval sem vagyok kimondottan elégedett, a rózsaszín alaplakkból durván 3-4 réteg kell, hogy ez a vizes konzisztencia valami fedést produkáljon, a fehér pedig nem az a vakító hófehér, amit én szeretek. Viszonylag gyorsan szárad és a tartóssága se vészes (csak lábra használom, a kezemet műkörmös csinálja). Kicsit dühös vagyok magamra, mert eredetileg a Rimmel Super Gel francia lakkjait akartam megvenni, de az ára miatt az Essence-re esett a választásom. Legközelebb inkább a Rimmelt hozom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

lilaszilva

2020. május 26.

Életem első ilyen jellegű lakkja. Igazából el sem mertem képzelni, hogy francia manikűrt otthon is lehet készíteni, ezért evvel az olcsó alternatívával próbálkoztam elsőre.
Az ecset hagyján, de a festék tényleg csak úgy folyik róla, vagyis hol túl kevés hol borzasztó sok.. Így tényleg nehéz kezdetem volt. Amúgy ha van valakinek gyakorlata, talán könnyebben megy vele a munka.
Szép fehér, gyorsan szárad, de a tartóssága 2 nap. :D
Szóval nem álmaim terméke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Szép fehér, gyorsan szárad, de a tartóssága 2 nap. :D
Szóval nem álmaim terméke.

Pocakne1995

2017. április 8.

hááát.... ma vettem, itthon kinyitom és akkor ér a meglepi... az applikátora.
Most vagy én vagyok ennyire béna, vagy nem tudom, de nekem nem sikerült szépen kikenni. Vagy túl sok került rá és csöpögött mindenhová vagy 4-5x bele kellett mártani, mert túlságosan lehúztam.. Nekem egyedül az applikátor nem tetszik, szóval azt mindenképp másikkal fogom helyettesíteni. A tartósságáról még nem tudok írni, mert csak egy körmömöm volt nagyobb a köröm, felemás körömmel pedig nem járkálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

hááát.... ma vettem, itthon kinyitom és akkor ér a meglepi... az applikátora.

Vitaminok: Panthenol