Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yukari99, Módosítva: 2020. június 8.

2019-es téli limitált kiadás

• magas fényű
  • magas minőségű

kata07

2020. április 15.

Engem elsőre a csomagolása fogott meg.De a termékben kicsit csalódtam. Sok a csillám benne így hétköznapokra nem ajánlom.Viszont bulikban tökéletesen megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

Amadea

2020. február 19.

Öten kergettük két országban ezt a nyomorult highlightert, mire elért hozzám, kapott hideget-meleget a fórumon, szóval a pincéig lesüllyesztett elvárásokkal kezdtem használni. Önmagában nem sok látszik belőle, egy másik mezei higlightert (igazából bármelyik másikat, attól függően, mennyire akarunk csillogni) szépen képes felturbózni. Érdekesek benne a csillámok, mert nem azok a nagy, közönséges darabok vannak benne, hanem nagyon apró szeműek, ezáltal finoman csillan meg rajtuk a fény, és nem mászkálnak el, szóval bőkezűen adagolva se lesz katasztrófa a végeredmény.
Négy csillag, mert tudnék nélküle élni, de jólesik vele feldobni a megszokott sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Cosette

2020. február 2.

A napokbon jàrtam Prágában a Sephorában és örömmel állapítottam meg, hogy ez a highlighter a Fenty Diamond Bomb szép koppintása :D Sőt, mintha a Fentyben nagyobbak lennének a csillámok, de ugyan az a hatás, állag, kinézet csak sokkal olcsóbban. Ez a kis essence highlighter igazából olyan, mint a hó, első sorban testre használom, ha extrémebb hatást szeretnèk elérni, gyönyörűen mutat fehér bőrön. Arcon viszont kicsit sok, szeret elmászni ide-oda, de a Fentynél is hasonló problémák állnak fent. Szemhéjamra mèg nem próbáltam, de meg fogom. Koppintásnak 5 csillag (vagy még jobb), de kihasználhatóság szempontjából csal 3 csillag, kicsit extrém számomra. Viszot nem bántam meg, hogy megvettem, de valószínűleg soha nem fogom teljesen elfogyasztani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Brunettee

2020. január 24.

Alig vártam, hogy találjak belőle egyet. Imádom a telet, és ez a highlighter pont úgy csillog, mint a frissen hullott hó. Nem mondom, hogy gyakran használom, de azért szeretem. Egészen jól tartja magát, volt, hogy szemhéjpúder helyett használtam. Az ünnepek alatt az egyik kedvencem volt, de hétköznapokon is szívesen használom, ha egyszerűbb sminket készítek. Nem nélkülözhetetlen alapdarab, de szép, engem mindig feldob.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

yukari99

2020. január 7.

Highliternek használni nem ajánlatos, mert fénye nem igazán van, inkább hatalmas csillámokkal rendelkezik, de ha ezeket a gyönyörű csillámokat, másik highliterre, vagy szemhéjpúderre rádolgozod eszméletlen lesz az eredmény. Sajnos utólag már azt mondom, nem venném meg ezek ellenére se mivel önmagában nem lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.