Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaboreka0529, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 19.

Kiszerelés:   13,5 g

9 föld tónusú, fémes szemhéjtpúdereket tartalmazó paletta tükörrel.

Ár: 1400 ft , Eladó: mSzandika
Állapot: Képen látható, Helyszín: Esztergom, fizetés: Foxposttal tudom küldeni, kérésre posta megoldható

Sinead

2020. július 29.

A matt színek sajnos nagyon porzanak, de a metál finisű színek nagyon szépek és egyediek, ujjaimmal viszem fel őket az erősebb hatás érdekében. Ár-érték arányban szerintem nagyon megéri, még ha az 50%at nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

TamaraS

2020. április 26.

Leárazva vettem kifuttatáskor, szépek a színek és krémesebb is mint az eddigi essence termékeim. De viszont megkopik, a matt elhalványul és a fényes is elkopik pár óra után. A két világos fényes szín highlighternek jó lehet, ezért kap 2 csillagot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

csill87

2019. december 27.

Nem vagyok a híve az olcsó szemhéjpúdereknek, de erre nagyon kíváncsi voltam, és nagyon örülök hogy megvettem, mert tényleg jó. Őszintén, egy jó erős négyes. És nem ár-érték arányban, hanem ténylegesen. (mert a rossz akkor is rossz, ha olcsón vettem :D) Ez szépen mutat a szemhéjon, nem tart vele 100 évig megcsinálni egy sminket, nem porol vészesen. Nem egy prémium minőség, de hétköznapokra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Berberis

2019. október 12.

Ár-érték alapján szuper termék! Már többször használtam, és mindig tetszett, ma pedig különösen eltaláltam vele a sminkem, ráadásul gyorsan és könnyen megvoltam vele. A tartósság is szuper, Nyx HD szemhéjalappal 14 órán át ugyanúgy nézett ki, mint amikor feltettem. Bírta volna még szerintem, de már arcot akartam mosni. Szerintem nagyon jó kis hétköznapi paletta, némi csavarral a zöldes színek miatt. Bátran ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Bubbles

2019. szeptember 26.

50%-os akcióban sikerült lecsapnom erre és a Paris palettára még 2 hónapja és azóta minden nap ezt a két palettát használom. Nagyon meg vagyok elégedve velük, számomra a hétköznapi sminkhez teljesen jól pigmentáltak. Picit tényleg porzik némelyik szín, cserébe szemhéjalappal kibír egy napot és nem ül be a ráncokba, a felső sor pedig tökéletes sietős reggeleken egy gyors sminkhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

mSzandika

2019. szeptember 25.

Imádom ezt a palettát :). Nagyon jól kitudom használni, kivétel a sötétbarna színt, azt egyszerűen nem tudom normálisan felkenni. :D. A legnagyobb kedvenceim a kékek, az aranyszínű és a fehéres színek felül. A vöröses szín sajna rájöttem, nem áll jól nekem :/. Nagyon tartósak, maximum egyszer kell újra kenni és egész nap fent maradnak. Nagyon jól pigmentáltak, leginkább ujjal szeretem felvinni őket, nagyon jó krémesek, a barnák viszont enyhén porolnak. A paletta csodálatosan néz ki kívül-belül, a tükör nagyon jó ötlet volt bele :). Akciósan 1200 ft-ért tudtam beszerezni, így nagyon megérte :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Kinga23

2019. szeptember 23.

Ár-érték arányban egy szuper kis paletta nagyon szeretem.(kicsit porzik de nem zavaró)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Szandika12

2019. augusztus 8.

Imádom ezt a palettát 😍. A legjobban a csillogós színek tetszenek benne. :). Könnyen feltudom vinni az ujjaimmal, remek krémes állaguk van és az eredmény is nagyon tetszik :) A kékek, a vörös, és az arany lesz a kedvencem., és elég tartósak :). A fehéreket használom belső szemzúgba vagy alapnak :). A barnák szerintem bronzosítók lesznek. Nagyon örülök hogy ilyen jó minőségű paletta az első palettám :). Nagyon praktikus és szép benne a tükör is :). Valamint szerintem a külseje is csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

ratkatt

2019. július 10.

Lehet hogy csak rossz darabot fogtam ki, de némelyik szín nem pigmentált, foltosan fog, foltosan lehet eldolgozni, a színek mások a szemre feltéve mint a palettában, arról nem is beszélve, hogy van olyan szín ami olyan mintha "beszáradt" volna és úgy kell kapargatni, hogy egyeltalán legyen az ujjon/ecseten valamennyi festék. Egyedül a fényes pezsgő színt szeretem highlighterként használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Nikita85

2019. június 25.

A drogériában 2 szín közül erre esett a választás.Mikor otthon kinyitottam kicsit mérges voltam, hogy nem igazán az én megszokott színeim. Eddig revolution palettákat használtam és nem értettem hogy lehetek ilyen béna, csíkos nem olyan amilyennek elterveztem. Na de a kis "gagyi" essence meghozta a nem várt hatást😁
Olyannyira megtetszett,h felütöttem a pinkpandát és a másik hármat is berendeltem. Remélem azok is ennyire bejönnek majd🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate