Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szaboreka0529, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 19.

9 föld tónusú, fémes szemhéjtpúdereket tartalmazó paletta tükörrel.

lichtnori

2019. április 15.

No. Mióta nagylány lettem és felnőttkorba léptem (értsd férjezett, kétgyerekes, leharcolt anyuka) :-) már nem szoktam Essence termékeket venni (ráadásul nem is én vagyok a célcsoport) :-), de 2018 karácsonyán elcsábultam és megvettem a "Ho! Ho! Ho!" palettájukat, amitől aztán beájultam. Nemrég sétáltam a DM-ben, amikor megláttam, hogy új paletták vannak kihelyezve az állványra. És hát megint elcsábultam. És nem csak elcsábultam, hanem újra be is ájultam, ugyanis megint hihhhetetlen jóóól sikerültek! :-)
Közben azon gondolkodtam, hogy az állandó kínálatában lévő szemhéjfestékekkel mindig volt valami bajom: megvettem, mert csillámos volt, aztán kiderült, hogy a csillámok csak a felső réteget takarják, alatta már matt a szemhéjfesték (köszi!), vagy nem volt jó a tartósságuk, stb. De ezek a limitált kiadású paletták nagyon jók lettek! Utólag a Neten utánanéztem, és láttam, hogy ebből az eresztésből 4 db palettát dobtak piacra (Sydney, New York, Paris, Rio), de a DM-ben csak kettőt lehetett kapni. Végül a Müllerben sikerült megtaláljam mind a négyet, ebből hármat haza is hoztam magammal, ráadásul 20%-al olcsóbban. :-) Ennek nagyon örültem, de teljes áron is simán megvettem volna őket, mert megérik az utolsó rájuk költött petákot is! :-)
A színek szépek, erősen pigmentáltak, MAC paint pot alappal simán kibírtak 6 órát a szememen összegyűlés, csíkozódás, maszatolódás, megkopás nélkül.
Míg a "Ho! Ho! Ho!" palettánál kifogásoltam, hogy nem volt túl esztétikus, túl szép a csomagolása, és tükröt sem tartalmazott, addig ezeknél a palettáknál már ezek a problémák fel sem merültek. Szépek és tartalmaznak egy nagy tükröt is. :-) A festékek szemhéjtusként is megállják a helyüket: az ecsetre MAC Fix+ -t szoktam fújni, és úgy viszem fel a kívánt színt. Ez a módszer is szép eredményt hoz, és teljesen tartós, egyáltalán nem kopik a szempillavonalról sem. Picit porzik, de ezt kivédem azzal, hogy tényleg alig kell beleérinteni az ecsetet ahhoz, hogy hozza a kívánt színt a szemhéjon. Nem kell csuszatolni, erősen belenyomni az ecsetet, így minimális a porzás.
Hihetetlen, de mióta megvannak, szívesebben használom őket, mint a MAC szemhéjfestékeimet. Nem tudom, hogy mi történt az Essenc háza táján, de emelem kalapom előttük, nagyon jó irányba tartanak. Ami biztos, hogy ha ezentúl új, limitált kiadású palettákat fognak piacra dobni, tuti nem fogok elsétálni mellettük, ahogy eddig tettem! :-) Szeretem, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

pigglypig

2019. április 4.

Imádom :) Először kicsit haboztam, mert összességében nem drága ugyan, viszont Essence termékek közül a magasabb árkategóriába tartozik, nem akartam, hogy kidobott pénz legyen belőle... ráadásul a telefonomról pont le volt fogyva a net, még itt sem tudtam lecsekkolni. Viszont annyira szép volt a csomagolás, egészen minőségi érzésem volt tőle, a tükör hatalmas plusz szerintem is, a színek pedig swatch alapján is tetszettek, nemcsak a pan-ben voltak mutatósak... így végül jött velem, és mennyire nem bántam meg!
Azóta a reggeleim legfőbb szereplője, pikk-pakk lehet vele dolgozni, jól satírozható. A színeket tökéletesnek érzem hétköznapi, kicsit visszafogottabb sminkhez, de egy esti make up-ot is simán ki tud hozni belőle az ember lánya szerintem. Kicsit porolnak, annyi szent (legalábbis nálam), ám ez drágább palettákkal is előfordult már. Az alsó sor zöldje látom, másoknak is kedvenc, ezzel csak egyetérteni tudok - meseszép. Szemhéjalappal szuper tartós, nem ül be az apró ráncokba vagy a mélyítővonalba, maximum diszkréten kopik egy kicsit, de még azzal együtt is teljesen vállalható.
Lányok, vigyétek, amíg van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Lányok, vigyétek, amíg van! :)

CandyAndi

2019. március 27.

Vonzotta a szemem ez a paletta, ezért pár swatch után a kosaramban landolt. Nagyon különleges színei vannak szerintem. Az alsó sor valami álomszép. Ujjal való felvitellel lehet a legintenzívebb hatást elérni, de ez szinte minden paletta esetében így van. Örülök, hogy került bele tükör, ez a Ho! Ho! Ho! karácsonyi palettából kimaradt. Örülök,hogy megvettem, szerintem sok nyári sminket fogok tudni vele készíteni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Panni43

2019. március 10.

A legjobb palettám! Szép színek,tartós,nem kopik és a tükör enne nagy plusz!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

A legjobb palettám! Szép színek,tartós,nem kopik és a tükör enne nagy plusz!:)

Anheszenamon

2019. március 8.

Nem terveztem újabb Essence paletta vásárlását, de ahogy a Ho Ho Ho paletta is abszolút impulzus vásárlás volt, úgy ez is. Egyiket sem bántam meg, pedig szemfesték paletták terén inkább a high endre szavazok. Na de visszatérve erre a palettára: Dm-ben kószálva megakadt a szemem az Essence állványra kitett teszteren. Először a zöld szín fogott meg, de tetszettek a kékek is. Gyors swatch után landolt is a kosaramban. A kismilló nude palettám mellé üdítő változatosság lesz ez a termék. Megnéztem a Salut Paris paletta színeit is, nagyon tetszettek, de ezek az árnyalatok megtalálhatók más palettáimban is, így számomra egyértelmű volt, hogy a Sydney jön velem. Mindegyik színt próbáltam már a szemsminkemben és nagyon pozitívak az első benyomásaim. Szépen pigmentált az összes szín, nem potyognak, a mattok is jól teljesítenek. Tetszik, hogy egy komplett szemsmink elkészíthető vele, nem kell másik palettáért nyúlnom, mert van benne matt csontszín, és matt sötétbarna is, meg egy világosabb barna satírozó szín. A felső sor szaténfényű színeivel tökéletes nude, nappali smink készíthető. Az alsó sorban helyet kapó színesebb árnyalatok az igazán izgalmasak számomra. Gyönyörű fémes élénk színek. A zöld és a világoskék a kedvencem. Barna szemhez mindegyik telitalálat. Ezeket én az ujjaimmal viszem fel, így a legszebb és legélénkebb a végeredmény. A világoskék a panban nem is tetszett annyira mint a szemhéjamon. Imádom. Talán a legkevésbé kedvenc a sötétkék, ami egyébként gyönyörű szín, csak magamon nem annyira tetszik a kéknek ez az árnyalata. Eddig két szemhéjbázissal próbáltam. A Rimmellel nem muzsikált olyan jól, nap végére sokat kopott és csíkozódott is, de ez nem a paletta hibája. Nekem ez a szemhéjbázis egyébként sem vált be, drágább paletták színei is csíkosak lesznek vele a nap végére ( Tarte, Nabla, ABH, Mac) Viszont a Milani szemhéjalappal reggeltől késő estig mozdulatlan volt. Semmi csík és kopás. Ha kicsit különlegesebb színekre vágytok és nem szántok rá tízezreket, akkor nagyon ajánlom figyelmetekbe ezt a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

szeliger

2019. március 5.

Gondolkoztam pár percig a pult előtt, hogy ezt vagy a párizsi palettát vigyem-e (a DM-ben egyelőre csak ez a kettő van), végül ez győzött. A párizsi színei nem ennyire különlegesek, ez a Sidney jó kis nyári színkör, különösen a zöldes fémes árnyalata tetszett meg és a kékek is elég pigmentáltnak tűntek. A palettát fólia fedi, ennek külön örültem, mert így a festékek védve vannak. A kihajtható fedélen jó széles, nagy tükör, ez a téli Ho-ho-ho-ból kimaradt, szerencsére itt betették. A felső sor visszafogott homok- és földszínek, mattak és selyemfényűek. Az első nekem nagyon világos, a középső három jól használható, a barna szép lenne, de rettenetesen poroz. A porozás soha nem szerencsés, egy ilyen sötét csokis árnyalatnál különösen nem, úgyhogy igazából ezért megy a pontlevonás. Az alsó sorba kerültek a fémes színek, ecsettel nekem kevésbé felvihetőek, legjobban ujjbeggyel lehet őket felütögetni, utána kézmosás kötelező. A zöld az egy nem szokványos álomszín, a paletta már ezért megérte, a kékek is szépek. Ha már egyszer sikerült a színeket a megfelelő helyre pakolni, akkor egész jól tartanak, nekem 12 óra múltán is nagyjából helyén maradt minden, igaz szemhéjalappal.
Összességében egész jó kis paletta, ugyanakkor szerintem a szemfestékekben még nem sikerült az a bravúr, ami a körömlakkoknál illetve az ecseteknél, még lehet hová fejlődni. A baj az, hogy úgy látom, az ár is fejlődik, kezdi az Essence is magasabbra pozícionálni magát, pedig milyen jó is lenne, ha megmaradnának a pénztárcabarát árképzésnél!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

vtina85

2019. február 16.

A Müllerben már kapható. Jól kihasználható kis paletta, az árához képest jó minőség. Nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate