Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,57 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: smurfette, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   0,57 g

Puha, vízálló, tartós gél szemceruza

6 árnyalatban kapható

thalion3

2019. május 31.

A feketét vettem meg, nem túl intenzív a színe. Frissen maszatol is. Miután megszáradt szupertartós. Kibírt egy masszív sírást, esőt és egy teljes napot igazítás nélkül. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

nori145

2019. május 27.

Krémes de nem könnyen jön le. Nagyon szeretem vízvonalra használni,színe is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Moni86

2018. május 27.

Én kb 5 éve ezt használom. A feketét. Krémes. Lágy. Nagyon sok pigment van benne. Tökéletes a vízvonalra. Olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

AnnaAnyaralu

2017. december 7.

Ha lehetne 0*-ot adnek ra! A feher szinut vettem meg also viz vonal kihuzasa celjabol. Remeletem talan az enyem hibas, de nem! Latom masnak is hasonlo a problemaja. Kezdetben is darabosan fogott, el kenni lehetetlen! Nagyon hamar megkemenyedett az igert "gel formulaval" nem is talalkoztam. Mar-mar szinte fajdalmas hasznalni. Lemoshatatlan es hasznalhatatlan minden feluleten (szemhej, vizvonal) Nalam megy a kukaba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Anita1978

2017. december 6.

Féláron vettem 3 feketét és 3 sötétbarnát - ez jó sokáig elég lesz mert sajnos a Catrice vízállós cekája ahogy szárad, már nem használható, így gondoltam erre cserélem azt. Tekerős szerkezet, puha, krémes textúra, iszonyú könnyű használni, erősen pigmentált, így egy pillanat reggel vele a smink. Mire este hazaérek, már nem olyan intenzív a színe, mint reggel, lekopik kicsit (8 órát kibír, de 10-nél már megfárad), de azért imádom!Nem mondanám,h annyira tartós, mint a Catrice-mert az szerintem napokig úgy maradna a szememen, ha nem mosnám le, ehhez meg ha hozzáérek, lejön kicsit, de féláron belefér. Azárt ajánlom nagyon is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Mona0625

2017. november 1.

Nekem a fekete van meg belőle, tényleg puha, krémes textúrája van, erős színe és igazából én teljesen meg vagyok vele elégedve, külön tetszik a tekerős kialakítás. Viszonylag tartós de azért nem árt ellenőrizni pár óránként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

fodorgilda

2017. szeptember 23.

Több színben is megvan, a textúrája nekem megfelelt, kellemesen lehet felvinni, puha a ceruza része. Elég tartósnak bizonyult, de 4-5 óra után érdemes ellenőrizni és esetleg újra felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

gioia

2017. szeptember 16.

A fekete van meg belőle. Szépen siklik a szemhéjon, puha cerka, tökéletes fekete színe van és meglepően tartós is.

Update: megvettem belőle a sötétzöldet is és szintén lerobbanthatatlan és gyönyörű intenzív a színe, viszont képtelenség hegyezni. A színt fogó fekete réteg mintha elfogyott volna és csak a ceruzabél lötyög benne... Lehet, hogy hibás darab. Kicsit bosszantó, de azért használható egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

draculina

2017. szeptember 3.

A türkiz színű volt meg, nagyon szerettem, egy egész napot, reggel 7től este 10ig kibírt, vízálló, kenésálló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

zadora

2017. augusztus 3.

Fekete színben van meg. Nagyon tartós vízvonalon, imádom!Kitekerős, nem hegyezős.Szerintem füstösítésre nem túl ideális az állaga/száradása miatt.
Ennyi pénzért szinte ajándék!!
Vennék több színben is, de nem találtam az állványokon. Remélem nem szűnt meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Ennyi pénzért szinte ajándék!!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.