Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ági0617, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

csengevarga

2015. március 16.

Nagyon szép, könnyen használható. Önmagában is mutat, igazi nude körmöket lehet készíteni vele.

Sőt, a körmöt nem roncsolja, miután lehúztam semmi gondja nem volt a köröm felszínemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Ági0617

2015. február 16.

Az Essence mini LED-lámpával használom, nekem nagyon tetszik a végeredmény, szép fényes :) ha ügyesen használod a lakkot, tényleg kitart 10 napig. Figyelni kell rá, hogy vékonyan kend fel, és ne kenj a körömágyra, mert akkor ahogy nő a körmöd, felválik a lakk is. Nekem lehúzás után semmi kárt nem tett a körmömben, és tényleg egyszerű leszedni. Ami nekem nem volt egyértelmű (de végül rájöttem), hogy miután meglámpáztad a körmödet, át kell törölni a lemosóval, és így lesz teljesen száraz, a 10 másodperces száradási idő is valóban igaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Antioxidánsok: BHT