Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fuge7, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hidratálja a körömágybőrt, lágyítja a körömfelszínt, és ápolja körmeidet.

fuge7

2018. augusztus 15.

Nehéz felvinni, cserébe semmit nem csinál, csak jó ragadós lesz a kezed! :D Szerencsére nem volt drága, na de akkor is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Evelyn7

2016. augusztus 2.

Praktikus kiszerelés könnyen felvihető kellemes az illata rendszeres használattal szép eredményt lehet elérni vele de nehezen szívódik fel ezért inkább este ajánlott használni és az összetevői sem nyűgöztek le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Dark4ngel

2016. június 17.

Géllakkhoz, vagy natúr manikűrhöz kerestem egy táskába dobálós körömágyápoló olajat, mert a cseppentős kiszerelés nem praktikus utazáshoz. Elsőre ezt vettem meg a drogériában. Az összetevői nem lenyűgözőek, és megesik hogy nehezen adagolja a benne lévő olajat a bőrre. Nem tetszik, mert nem szívódik fel rendesen és a kiszáradt, felrepedezett bőrrel sem tud mit kezdeni. Egynek jó, elkenegetem, de ennél van hasonló árban jobb olaj...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

borntobe

2016. március 2.

Nekem bejött, nem egy Bliss Kiss nyilván, de nem rossz! Mindig villamoson ülve reggel szoktam használni, ha előző este a nagy nyomdázásban, acetonozásban kiszáradt a körömágyam. Nem túl tartós hatású, de látszatra szépen helyrehozza a száraz bőrt. Én is megpiszkáltam picit a golyót kisollóval, hogy jobban jöjjön, és nekem nem okozott problémát, nem folyik. Táskába dobálós sos terméknek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

ancymancy

2015. április 19.

Mindenképp olyan körömápoló olajat akartam, ami vagy tekerős-ecsetes végű vagy nem tudom. A lényeg az volt, hogy ne körömlakkos üvegben legyen, mert egyszer jártam úgy, hogy a táskámban kilazult a menete...képzelhetitek, mindenem úszott az olajban. Kocsiban, melóban szoktam kenegetni a körömágyam, ami amúgy extra száraz. Sajnos a golyós adagoló nem jött be. Alig bírtam kiimádkozni belőle egy kicsit. Gondoltam majd én megszerelem, és a kis műanyag bigyót, amiben van a golyó, ollóval megnyújtogattam-lazítgattam. Jobban jött az olaj, az igaz, csak az üveg szája is olajos már :) Még egyszer nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

kvitta.girl

2015. február 15.

Leárazva vettem müllerbe 350 ft volt 1050 helyett csak ezért vettem meg mert gondoltam ha alapból ennyi akkor biztos jó. Hát a régi golyós szájfény feelinges adagoló elég idegesítő, alig kerül olaj a körmökre, talán valamit puhít talán valamit használ, de csak talán. Elkenegetem ha eszembe jut de nem lett tőle se erősebb a körmöm se puhább a körömágyam meg amúgy is adagolója gagyi. Se teljes áron se akciósan nem venném meg még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Szintetikus színező anyag. (Lila)