Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. május 15.

Kategória:   Sminkek szájra

Vízalapú, zselés formula vizes csillogás és hosszan tartó ragyogó színeket ígér.

4 árnyalatban

Bradshaw

2017. október 16.

Kár volt. 2x 3x is próbáltam. Nem sikerült megszeretni. Olyan mintha nem is lenne színe. Mintha a málna szörp megfogná a szádat! És tényleg... :D Az illata nem rossz, az íze az hányinger! Akaratlanul is megnyalod a szádat nap közben. Édes és keserű egyszerre. A szám ragad tőle. Nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

TimyeK

2017. február 5.

Kiárusításon vettem meg a legsötétebb árnyalatot, mert megtetszett, hogy ilyen átlátszó zselés cucc. Kár volt... Hiába radíroztam le az ajkaim, nagyon csúnyán kenődött el, foltosan és a színe is ciklámenes volt, ráadásul az a borzalmas édes íz, ami folyton belement a számba. Anyu meg is jegyezte, hogy mi ez a rettenet a számon, ugye nem így akarok utcára menni. Hát nem, próbáltam neki esélyt adni, próbálgattam hátha, végül kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

gyumocs

2016. október 11.

Sajnálom, hogy már nem kaphatóak. Mondjuk, még viszonylag sok van a termékből, de én tuti újra venném. A 03 flashy apricot árnyalat van meg. Nem olyan hivalkodó a színe, mégis látszik, hogy van valami a számon. Több rétegben kell felvinni, hogy rendes fedést érjünk el, kicsit lassan szárad, emiatt tovább fennmarad, még a lenyalogatás ellenére is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

dori96

2016. január 25.

amikor megláttam,hogy kivonják,gyorsan betáraztam belőle. így még mindig van belőlük.
nem rossz, ha megszárad szép színe lesz, de én is azt vettem észre,hogy a sötétebb foltosan kopik, valamint hogy szárít.
és tényleg finom málnaszörpös íze van. emiatt sokszor öntudatlanul is nyalogatja az ember.
de ha nem nyúlunk hozzá akkor egész tartós. újra nem venném,hogyha megint forgalomba jönne, de a régieket valószínű elhasználom,egynek jó, bár vannak ennél jobb termékek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

lalavica

2016. január 20.

Leárazva vettem 350 ft-ért. Figyelni kell a felvitelre, hogy egyenletes legyen, ám elég mély színt kapunk vele, viszonylag tartós, egyenletesen kopik azt leszámítva, hogy a szárazabb részeket megfogja, enyhén szárít, ezért ajánlott alá egy kis hidratáló ajakbalzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 20.

nius

2015. szeptember 30.

A legsötétebb bordó árnyalat van meg (vagyis csak volt.) Nagyon-nagyon szárította az ajkaimat, aláhidratálással is, ráadásul nagyon csúnyán terül. Olyan félig átlátszó, de mégsem, és nagyon foltosra szárad.
Ehh...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Ehh...

nattakiri

2015. április 17.

Nem vagyok nagy rúzshasználó, jellemzően lenyalogatom, mire odaérnék az úticélomhoz. De ez! Egyrészt finom, másrészt meg annak ellenére se jön le, hogy biztosan nyalogatom. Nekem a deep red van meg, most különösen nagy hasznát vettem, hogy egy pár napig szemészeti dolog miatt nem festhettem a szememet :). Nem lesz tőle dzsuvás a pohár, és ha mégis lekopik, azt nem csimbókokban teszi. Nagyon szép tőle a szám. Ja, és ezer éve megvan, és még mindig van benne :) Ha csak két kozmetikai termék lehetne a táskámban, ez lenne az egyik :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Zs.Dorika

2015. április 11.

Én a 04 pink exposed árnyalatot vettem meg.Jó.TARTÓS.Szinte le se akar jönni.Erős piros színe van.Szeretem nem sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Madi

2014. augusztus 5.

Update: Catrice jumbo ceruzás ajakápolójára kentem fel és sokkal egyenletesebb és tartósabb lett. Persze ha valaki elkezdi nyalogatni a száját, elég gyorsan lejön.

01- Hot red árnyalatban vettem meg, szép színe van, inkább bogyós piros, mint tűzpiros. Kellemes égetett cukor íze van, az applikátora nagyon jó, könnyen lehet festeni vele, bár bele kell jönni, hogy egyenletes legyen. Egy-két rétegben természetesebb, 3-4ben már igazán élénk színe van. Kb 3 órán át bírta. Nekem nem szárítja, nem csípi a szám. Talán annyi bajom van vele, hogy nehéz elsőre egyenletesen felkenni és ezért mindig sötétebbre sikerül a szám, mint szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Paránytrilla

2014. július 29.

Először megvettem a deep red színt, aztán visszamentem, és megvettem a többit is. Nagyon tetszik, hogy egy rétegben, miután megszárad, természetes hatású. Érdemes ujjbeggyel kicsit eloszlatni, különösen a széleket kicsit tompítani, és akkor olyan, mintha csak egyszerűen ilyen színű lenne a szád. Két rétegben már drámaibb a hatás. Viszont nekem nem túl tartós, nem tetszik az íze, kicsit ragad és szárítja az ajkakat. Nem használom minden nap, de időnként jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.