Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: aniko0706, Módosítva: 2012. április 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Dúsító spirálok.

Az egyik extrém dús hatást kölcsönöz, a másik emellett göndörít, a harmadik pedig vízálló!

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
aveca15

2020. január 29.

Nap közepére elkezd leperegni. Az ára jó, de 2-3 hétnél nem bírja tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Nap közepére elkezd leperegni. Az ára jó, de 2-3 hétnél nem bírja tovább.

Szabina565

2020. január 23.

A kéket vettem meg, nagyon szépen dúsít. Eleinte sok anyagot vesz fel. Viszont nagyon tartós és még vízálló is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Nekem a kék változata van meg szépen göndöríti a szempillákat, de nekem kicsit csípi a szemem. A lemosása nehézkes. Nekem nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

kottazur

2020. január 13.

Szépen dúsít, a fedése is jó, de potyog mint állat... sos-nek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Szépen dúsít, a fedése is jó, de potyog mint állat... sos-nek jó.

annabella9203

2020. január 8.

Szeretem. Nem kell ennél több. Dúsak lesznek a pilláim, nem tapadnak össze. Hosszban nem sokat segít, de ez az én pillám hibája, sajna nem túl nagyok. És valóban vízálló. Volt alkalmam tesztelni, többféleképpen is :) 10/8
10/10 akkor lehetne, ha valamilyen csoda folytán, minimum 1,5 centis pilla hosszúságot varázsolna nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Zsozsi21

2020. január 3.

A feketét vettem meg. Nekem brutál pillákat csinál, bár sok festéket vesz fel, le kell húzni a felesleget. Dúsít, hosszabbít és be is fed, viszont pár óra után, mivel súrolja a felső szemhéjamat, befogja feketére, és alulra is képez egy fekete csíkot sminkfixáló használata mellett is. Mindezek ellenére az ára miatt jár a négy csillag. A tuti szempillaspirál számomra az essence-től a you better work lett, na az nem kenődik, és szép pillákat csinál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Ramonaza

2019. december 19.

A kéket vásároltam meg én is, igazából csak lekaptam a polcról. Nagy nagy szerencsémre. Én egyszerűen imádom,a másik két testvérét is meg fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

2019. december 17.

Nagy a keféje,de kis gyakorlás után rá lehet érezni.2 rétegben szép pillákat ad.Egy kis fixálópúderrel fent is marad egész nap.Az első csalódások után mégis megszerettem :) (kék)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

laura0088

2019. november 16.

A kéket használom nagyon tartós nem mosódik el, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

A kéket használom nagyon tartós nem mosódik el, nagyon szeretem.

vszlau

2019. október 21.

Fekete, piros, kék színben használtam őket.
Az árukhoz képest, szerintem nagyon jók. Szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Fekete, piros, kék színben használtam őket.
Az árukhoz képest, szerintem nagyon jók. Szeretem őket.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.