Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: aniko0706, Módosítva: 2012. április 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Dúsító spirálok.

Az egyik extrém dús hatást kölcsönöz, a másik emellett göndörít, a harmadik pedig vízálló!

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Vanessza0420

2019. június 4.

Nekem a kek valtozata van meg. Nem csomosodik, szepen fellehet kenni. A vizallosaga tokeletes, nagyon sokat kibir. Nagyon ajanlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

dorkaspuppi

2019. május 30.

A kék a vízálló van meg nekem, nagyon szép pillákat csinál és szépen dúsít. Vízállósága tökéletes, és néha alig bírom lemosni. Viszont nem sírás álló :D.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

nori145

2019. május 27.

A kék vízálló szempillaspirál van meg nekem. Hosszabbít,dúsít viszont kicsit összecsomózza a pilláimat. Nagyon tartós, vízálló sminklemosóval is alig tudom leszedni nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

pbogi01

Korcsoport: < 18
2019. május 9.

Én a kék vízállót vettem meg. Nekem normál hosszúságú pillaim vannak, de elég ritka. Ez a spirál egészen dúsabbá tette. Egyedüli probléma volt vele h nehezen mostam le ami nem tett jót a szempillaimnak.:/ Bár elég nagy a keféje jól lehet vele dolgozni nem maszatol. Kicsit lepereg a nap végére, de nem vészesen. Az ára nagyon jó ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 9.

Debii

2019. április 27.

A feketét kaptam meg a hugomtól névnapomra, amit nagyon szeretek. Extra tartós és gyönyörű pillákat csinál. Ami talán hátrány, hogy túl nagy a feje, de ettől függetlenűl az eddigi legjobb spirálom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

IravenI

2019. április 21.

A kék, vízállót vettem meg és nagyon szerettem, egyedüli gondom az volt, hogy nagyon nehezen jött le a festék sminklemosóval is, tudom, hogy pont ez a lényeg csak épp így a szempilláim bánták.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

chrissyb

2019. április 16.

A vízálló (kék) van meg , ez hozta azt amit elvártam, úgyhogy teljesen elégedett vagyok vele , azt hiszem ez újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

kecskesszuszu17

2019. április 10.

Nagyon-nagyon jó minőségűek és formulák, ha éppen nincs más, ezeket dobom a kosaramba. Kicsit macerás a használata, az óriási fejük miatt, de könnyen le lehet törölni a festéket fültisztító pálcikával. Nem peregnek, nem kenődnek fel, nem másznak semerre. Ár-érték arányban szerintem verhetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

annaramona

2019. április 7.

Újra és újra vissza kell térnem ezekhez a spirálokhoz. Jelenleg a kéket használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nyilván nehezebb leszedni, mert waterproof, de ez nem probléma számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

aveca15

2019. március 27.

Többször is újravásároltam már a kéket. Nagyon szeretem, szépen dúsít, hosszít is valamennyit, és ha nem viszek fel túl sokat, akkor nem pereg le nap végére sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.