Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: aniko0706, Módosítva: 2012. április 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

Dúsító spirálok.

Az egyik extrém dús hatást kölcsönöz, a másik emellett göndörít, a harmadik pedig vízálló!

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

hangi

2020. július 29.

A tesómon láttam a vízálló változatot, nagyon látványos volt és tartott egész nap, semmi nem pergett le belőle. Én a sima, fekete változatot próbáltam, még az elején járok és a legtöbb spirál a közepe felé kezd a legjobban teljesíteni - remélem még ez is lesz jobb. Most szépen, természetesen ível, és kicsit dúsít. A színe is szép, és marad a helyén 30+ fokban is.. de bízom benne, hogy a mostaninál lesz még drámaibb a hatás. Bár az árát nagyon megéri így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Kinga218

2020. június 28.

Fekete -
Életem első szempillaspirálja. Én szerettem, annak ellenére, hogy tényleg rengeteg festéket visz fel a pillákra, sokszor utólag egy kicsit selejtezni kell belőle. Viszont ez az első pár alkalom után mérséklődik, és a festék maga tartós, nekem az egész napot kibírta különösebb potyogás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Fekete -

Klau1209

2020. június 24.

Nekem a kék, vagyis a vízálló van meg. Mivel nagyon erősszálúak a pilláim illetve lefelé állnak, ezért a vízálló spirálon kívül nincs más választásom, más spirállal nem tudok ilyen pillákat elérni. Ez az EGYETLEN vízálló spirál, ami megtartja a pilláimat abban a pozícióban, amit elértem a szempilla göndörítővel. Már próbáltam 4x ilyen drága spirált is, és hiába volt vízálló (ami azért tart jobban egyébként, mert általában viasz alapú) egyaltalán nem tudta megtartani a pilláim, nem tudta megtartani a kialakított ívet. Már 5 éve ezt a spirált használom, víz, sírás, könnyezés, nyári 40 fok meg sem kottyan neki. Ez a legjobb spirál amit valaha használtam, nagyon szépen szétválasztja a pilláimat, viszont sajnos nem igazán vastagítja meg őket, ezt az essence false lash effect vízálló spiráljával orvosolom, így kapok lenyűgöző pillákat, egyszerűen imádom ezt a spirált, már nem fogok többet kísérletezni mással. Ő az igazi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

kzmdra

2020. június 5.

Nekem a piros van meg, ami nem szerepel ezen a képen. Annyira sok festéket vesz fel a spirál, és annyira folyós az egész, hogy érdemben nem tudom használni, csak pakolgatom ide- oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

zsofikaa18

2020. május 21.

Nekem a fekete van meg. Nem annyira jött be ez a spirál. Eléggé potyogott, és gyorsan be száradt. A keféje nagyon nagy, és brutál sok terméket vesz fel. Azért kap 2-csillagot mert amúgy szép fekete pillákat csinál...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

kisviktoria

2020. május 19.

A vízállót vettem meg évekkel ezelőtt, kifejezetten fesztiválra, biztos ami biztos. Bulikba azóta is ezt használom, nekem tökéletesen működik hosszú idő után is (sokan írták, hogy nekik beszáradt :o). Nem mozdul el a nyári izzadtságban sem, bár én kifejezetten fürdés során nem teszteltem. És szép maga az eredmény is. Alapvetően nem szeretem a nem szilikon keféket, de ezzel semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

artdeco

2020. április 15.

A kék színű a nap közepére elkezd leperegni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

A kék színű a nap közepére elkezd leperegni...

Beatrix23

2020. április 14.

Az essence kék vízállót használtam. 1x újra is vettem. Nagyon jó és nagyon olcsó. Felér egy 2-3 ezer forintos spirállal. Tényleg vízálló. Tengerparti nyaralásunk során nem jött le soha a sós víztől sem. Ha vízhez mész nyarani ajánlom. Emellett nagyon szép nagy, dús pillákat érek el vele. :)

Talán azért vonok le 1 pontot mert amikor már kevés volt benne, a nap végére eléggé potyogtak le a pilláimról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Vikcsu03

2020. április 5.

A kék színűt vettem meg. Egész tartós csak este fele kezd picit leperegni, viszont sajnos 2 hét után beszáradt:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

A kék színűt vettem meg. Az elején nagyon sok festéket vesz fel. Vízálló, nem pereg és nem lesz nyoma a nap folyamán a szemem alatt. Egy baja van, hogy egy idő után beleszárad a festék a tubusba hiába zárom le jól, és ehhez nem kell sok időnek eltelnie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.