Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: aniko0706, Módosítva: 2012. április 29.

Dúsító spirálok.

Az egyik extrém dús hatást kölcsönöz, a másik emellett göndörít, a harmadik pedig vízálló!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

kovacsanett43

2021. november 24.

A kéket vettem meg, szintén a maszk miatt, ahogy olyan sokan előttem. Amúgy is probléma volt nálam mindig, hogy az összes spirál a nap közepén már pandaeffektust okozott, a folyamatos makszviselés meg rátett sok-sok lapáttal . Nekem sajnos elég rövid és szőke pilláim vannak. Van olyan spirál, ami csodát tesz vele, ez nem tartozik ezek közé, de nem rossz. Igazából kiemeli, szétválasztja, brutál mód hosszítja, csak nem dúsítja. Így is szembeötlő a különbség, csak hát van, amivel szebbek a pilláim. Viszont el kelletr döntenem, hogy akkor most pár óráig szeretnék extra szépeket, cserébe délre lefolyik a szemem alá illetve felragad a szemhéjamra, vagy egész nap tart, de nem brutális a hatás. Ár-érték aránya kiváló, tényleg tart, nem pereg. Nulla szempillából is egész jót tud. Sokan írták, hogy nehéz lemosni, a Lidlben kapható párszáz forintos cien szemfestéklemosó dörzsölés nélkül is lazán lehozza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

noemifanni

2021. november 2.

A fekete verzió van meg, próbálom elhasználni, mert semmit sem szeretek kidobni, de nagyon nem vált be. Pandamaci leszek délutánra és a nagy kefe sem praktikus a kisebb szememre. Jellemzően felkenődik a szemhéjamra is. Még kicsit próbálkozom vele, de lehet kuka lesz a vége :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

tátombák

2021. szeptember 11.

A fekete változatot kezdtem használni. Még életemben nem találkoztam ilyen spirállal, ami ennyire nem csinál semmit a szempilláimmal. Két rétegben kezd érni valamit, de nagyon pepecselős. Értetlenül állok, mert az Essence spirálok jók szoktak lenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Zanna2

2021. augusztus 2.

Kék csomagolású spirált vettem meg, de számomra nem volt jó, alig lehetett levakarni, nem csinált szép pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

CrazyHairDontCare

2021. június 16.

Nekem a piros van meg, még azelőttről, hogy vegán lettem volna. Ami rosszat egy szempillaspirálról el lehet mondani az illik erre is. Pereg, gyenge a színe, ragacsos az állaga, és a kefe is szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

mrsnora

2021. június 7.

Korrekt szempillaspirál.
A kék, vízállót vettem meg a maszkozás miatt, elég nehéz lemosni mondjuk, de nem potyog, szépen szétválasztja és íveli a szempilláimat.
Ennyi pénzért meg szinte ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Korrekt szempillaspirál.
Ennyi pénzért meg szinte ajándék.

JasmineK

2021. május 22.

Én nagyon szeretem, nekem a kék van, a vízálló, azt veszem minden nyárra! Gyönyörű szép, nagy, szétvállasztott pillákat csinál, meg is kérdezték, hogy műszempillám van-e. Nekem a termálfürdőt is bírta. A nagy melegben sem pereg le. Teljesen elégedett vagyok vele, pláne ennyiért! Ha vízálló spirál kell, nem veszek másikat! Egyébként sem vennék, de vízállót nem használok minden nap. Ezt meg imádom ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

NyBetti

2021. május 15.

Up.: Begyulladt tőle a szemem, és hullanak a szempilláim. Kuka.

A vízálló van meg (kék) meg a sárga. Hát nem vagyok elájulva tőlük..
Hosszabbít kicsit, de nem dúsít, lemosni meg lehetetlen. Elég bumszli keféje van, nehéz használni. Összességében nem vagyok elégedett, nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Up.: Begyulladt tőle a szemem, és hullanak a szempilláim. Kuka.

A vízálló van meg (kék) meg a sárga. Hát nem vagyok elájulva tőlük..

nbd

2021. május 14.

A kéket és a feketét próbáltam és szerettem. Szép pillákat eredményez. A lemosással sem volt gondom, vízálló sminklemosóval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Dorotii66

2021. május 7.

Update: muszáj lepontoznom, mert lehetetlen lemosni, 10 percig bajlódom vele, aztán a szempillám fele már kihullik közben és reggelre egy panda fogad a tükörben.

Nekem a kék van meg, a maszk viselés miatt vettem meg, mert folyton elfolyik a sima szempillaspirál. A vastag keféje nem jön be, nehéz vele dolgozni. Viszont valóban vízálló, nehezen hozza le a micellás víz is. Mindezt nyilván kompenzálja az ára, ennyiért simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.