Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: aniko0706, Módosítva: 2012. április 29.

Dúsító spirálok.

Az egyik extrém dús hatást kölcsönöz, a másik emellett göndörít, a harmadik pedig vízálló!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lili97

2024. február 28.

Nekem volt kék is, és fekete is. Nagyon látványos változást nem csinált egyik sem a pilláimmal, de kifejezetten rossz sem volt,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

Csipusz

2023. december 2.

A kék színű vízálló terméket használtam sokáig, és elégedett voltam vele, mert nagyon vízálló, viszont az utóbbi időben vett termékek (3-4) felbontás után nagyon hamar csomósodni kezdtek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 2.

Bianca01

2023. november 7.

A feketét használtam régen. Teljesen átlagos, a minősége ár-érték arányban rendben van. Hátránya, hogy a fej nagyon dundi és nehezebb felvinni a festéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 7.

Judit.B

2023. június 28.

Ne haragudjatok de ez annyira rossz, hogy életem első negatív kritikáját is megírom miatta. A legrosszabb szempillaspirál amit valaha kipróbáltam. Nem is csinál semmit a pilláimmal csak összekenem a fél arcom és utána az is darabokban pereg le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 28.

biro.zsofi0826

2023. április 4.

A kék változatát vettem meg. A keféje túl nagy, sok terméket visz fel, maszatolódik, a jó hír, hogy tényleg vízálló és nem ragasztja össze a pillákat, de nem venném újra. Olcsó, viszont nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 4.

MrtnViki95

2023. március 31.

A kék változatát használom szerintem lassan 10 éve. Imádom, hogy vízálló. Nagy a keféje, de én szeretek vele dolgozni. Nem áll össze, nem lesz csomós, hanem szépen ívelt pilláim lesznek tőle. Nem pereg le napvégére és nem leszek pandamaci se mire eljutok a sminklemosáshoz este. Továbbra is ezt fogom használni nem keresek másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 31.

cocoapowder

2023. március 14.

A fekete van meg, de utálom. Csak összekeni a pilláimat festékkel és ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 14.

A fekete van meg, de utálom. Csak összekeni a pilláimat festékkel és ennyi.

coborszofi

2022. november 23.

csomos,nehezen kenheto,oriasi csalodas

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 23.

csomos,nehezen kenheto,oriasi csalodas

kokusz_kaloz

2022. november 16.

Ár-érték arányban tökéletes spirál. SZőke pilláim vannak, amik meglepően hosszúak, ez dúsítja is kicsit, és a legfőbb: látszanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 16.

Syerra

2022. november 7.

Szőke, rövid szempilláimmal szerettem volna kezdeni valamit. Az eddig kipróbált szempillaspirálok közül ezzel -kék- lettem jóban: a pufi kefével nekem lassabban megy ugyan a felvitel, cserébe látható és tartós marad, így nekem tökéletesen megfelel a célra, most már látszik is, hogy vannak pilláim. :)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 7.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.