Essence

Ár:   1879 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,7 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1128-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   7,7 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1128

7 színt tartalmazó paletta, melyben megtalálhatóak matt, enyhén fénylő és metál finishű szemhéjfestékek

Ár: 1128 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

lovecreams

2017. szeptember 24.

A középen lévő (matt) barna nagyon poroz, szemen alig látszódik a színe. A csillogó árnyalatok nagyon szépek, a kettő legvilágosabb jól szuperál highlighterként, a sötétebbek pedig szemen is jól mutatnak. A legsötétebb matt árnyalatot nem is próbáltam még, túl vad lenne. Jó, hogy van benne tükör, de a duplavégű ecset szerintem nem túl jó. 350 Ft-tot megért, de teljes árát semmiképp. Összességében 3,5-ös termék ez számomra, jóindulattal 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 10.

350 Ft-os leárazáson vettem, de csalódtam egy picit. Egy db matt színt tartalmaz, az is (nekem) túl sötét. Swatcholva nagyon szépen pigmentáltak, de ecsettel felvéve közepesen porozós. Nem vagyok elájulva tőle, 350 ft-ot pont megért. Szép színek de nem túl kihasználhatóak. Jó a tükör és az applikátor is :) Igazából semmi izgi nincs benne, olyan snassz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate