Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Amari, Módosítva: 2018. június 18.

Az átlátszó primer ideális alapot nyújt mindenféle glitterhez és pigmenthez, segíti a bőrön való megtapadásukat és felerősíti őket. Arcra és testre is alkalmas.

ksissie

2019. március 12.

Akciósan vettem, mert egy sminkes egy videóban ezt használta... Lehet, hogy az én termékemmel van baj, de ahogy kinyitottam, ömlött belőle ki a lötty. Ez sosem tartana meg semmit, nem hogy glittert. Azért a kézfejemen leteszteltem a Revolution glisten up glitterével, de semmi nem maradt ott, már csak azért sem, mert annyira folyós, vizes volt a glitter primer, hogy nem volt miben megmaradnia. Rettenetes volt, és a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

lenizsu

2019. február 17.

Mit vétettem, hogy ezt érdemeltem? Csak erre tudtam gondolni, amikor néztem, hogy a glitter primer hogyan engedi el szépen a terméket. Sem glitter, sem pigment nem tapad meg benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

sznora117

2018. december 4.

Rettenetes! Semmire sem jó, tiszta olaj az egész. Teljesen pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Rettenetes! Semmire sem jó, tiszta olaj az egész. Teljesen pénz kidobás volt.

Lina14

2018. július 18.

teljes szemhélyalapnak valóban rettenetes, mert nem tart semmit. Matt szemhéjpúderrel összeférhetetlen. valamennyire elviselhető csak a szemhélx közepére rakva, c sak csillámos alá, de ott is tud csomósítani, és csíkos lesz nap végére. nem igazán ragacsos, ahogy előttem is írták. korrektor jobb helyette

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Amari

2018. június 5.

Szavakkal nem lehet leírni, mennyire nem jó glitter alap ez a termék! Még a hagyományos matt szemhélypúder is összecsomósodott a mélyítő vonalamban, pár órával a felvitel után. Pedig korábban szemhélyalap nélkül is tökéletesen kibírt egy napot. Ez a krém nem ragacsos felvitel után, így nem ragad jól bele a glitter és a pigment, így teljesen fölösleges pénzkidobás volt :( Ha bárki szeretné átvenni, írjon, és Pesten a belvárosban megkaphatja, ingyen és bérmentve. Ennyire "nagyon jó" (nagyon nem az).
Ha lehetne nulla csillagot kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Ha lehetne nulla csillagot kapna.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.