Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2016 októberi limitált trendkiadás

Szuper puha ajkakat varázsoló ajakradír argán olajjal.

01 barbie girl változatban kapható

sieszter

2017. december 4.

Nekem nem hozza le a cafatkákat a számról. Viszont ajakápolónak nem lenne rossz. A szaga ilyen cukros műanyag, nagyon fura. Nem utálom, de nekem nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

PaNel95

2017. október 10.

Nekem ez az első ajakradírom, még sosem használtam hasonló terméket.
Tetszik, hogy stiftes, és nem pedig kézzel belenyúlkálós, szerintem sokkal higiénikusabb.
Az első 2-3 használatkor nem jöttek még elő a radírozó szemcsék belőle, de utána szépen megjelentek. Pár percig átdörzsölgetem vele az ajkaimat, majd kicsit rajtahagyom és az ujjammal is még picit dörzsölgetem, és végül letörlöm. Nagyon jól radíroz, sok és nagy szemű szemcsék vannak benne. Pihe-puha ajkaim lesznek tőle utána, és az ajakápolót is jobban be tudja szívni az ajkam a használata után.
Én nem használom mindennap, mert szerencsére nincsenek kiszáradva az ajkaim, de időközönként rájuk fér egy kis vérfrissítés.
Sajnálom, hogy limitált kiadású volt, remélem sokáig elég lesz, mert ahogy nézem hasonló kiszerelést és főleg ilyen áron nem igazán lehet kapni, hacsak magamnak nem keverek otthon.
Egyetlen negatívuma az az, hogy mivel elég ragacsos állagú, így kicsit nehéz letörölni, és így a maradékot óhatatlanul lenyalogatom, és nagyon rossz, műanyag íze van. De ezért nem vonok le pontot, hiszen a hatása az tökéletes, és az a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Nekem ez az első ajakradírom, még sosem használtam hasonló terméket.

redheadvrouw

2017. szeptember 4.

Korrekt kis cucc ez, par honapja halasztam a leertekelt cuccok dobozabol teljes aron.:D
Aztan vegul bebizonyitotta, hogy megeri az arat, az en szaraz szamat szepen radirozza es sokaig eleg lesz. Sminkeleskor jo szolgalatot tesz amikor sietek es a carmexnek tobb idore lenne szuksege. Egy bajom van vele, es az a szaga, borzaszto muanyagszagu.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

lavBetti

2017. április 12.

Eléggé ki tud száradni a szám és sajnos ez a termék nekem nem elég, csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Ragdoll

2017. március 20.

Most vettem a Rákóczi út 57-es Rossmannban a leértékelt cuccok közt, még volt vagy 2-3 😉 De nem csak ebből, hanem az egész Girls just wanna have fun kollekcióból (rúzsok, körömlakkok stb!

Amúgy maga a cucc nem rossz. Nekem az illata nem tetszik, de elég korrektül radíroz. Van már hasonló cuccom Lush-ban, de ez is ugyanazt nyujtja: ápolt ajkakat ☺️👄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

szilvia.bano

2017. február 19.

Nem rossz, de az én száraz számra kevés. Plusszpont, hogy stiftes (nem sok féle ajakradírt lehet kapni, rúzs formájában még kevésbé). Sajnos nem táplál eléggé, ugyanakkor egy jó ajakápoló mellett szerintem nincs is rá szükség. Amióta a Nuxe Reve de Miel tégelyes ajakápolót használom-kb. 2 hónapja- puhák és hidratáltak az ajkaim (hihetetlen, hogy 1 nap alatt rendbe tette a kicserepesedett ajkaimat, és a legnagyobb hidegben is szuperül hidratál), azóta még nem kellett elővennem ezt. Az ajkakon nem képződik annyira elhalt hámréteg, még kevésbé egy jó ajakápoló használata mellett, ami táplál és hidratál. Egyébként egész jól radíroz, és az illata is kellemes, de nekem jó ajakápoló mellett felesleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

kkatatonia

2017. január 24.

Sajnos nagyon-nagyon száraz a szám, mindig felszakad, vérzik vagy cserepes és ez nem volt elég arra, hogy ezt javítsa. Reméltem, mert az egyik nőknek szóló magazinban reklámozták, hogy mennyire jó és sajnos csalódnom kellett. Nagyon kemény, de a szemcséi nem érnek sokat. Sajnálom, mert nagyon reméltem, hogy beválik. Azért szeretem használni, mert kicsit puhábbnak tűnik utána az ajkam, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Enci90

2017. január 11.

Már bánom, hogy nem vettem belőle 2-t. Az illata valami fenomenális. Nem túl durva. Nagyon jól radíroz, és csodálatosan ápolja az ajkakat. Szuperpuha lesz utána!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

lovecreams

2016. november 21.

Tényleg ragacsos, de hibátlanul radíroz!:) Számomra pont megfelelőek a szemcséi, nem túl durvák. Én is letörlöm aztán egy kis dörzsi és mehet rá a rúzs. Kettőt is beszereztem, mivel limitált!! Aki egy jó ajakradírt szeretne, annak megéri kipróbálni, mert tényleg korlátozott számban kapható:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Kac

2016. november 16.

Az elején tényleg ajakbalzsam volt,de kb.2 használat után már hard ajakradír. Durva,apró szemcsék vannak benne,én minen reggel ajakápolót viszek fel,aztán azt letörlöm,ezzel leradírozom,még egy kis balzsam,primer és rúzs. Imádom! Gondolkodom,hogy veszek még egyet,mivel limitált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.