Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Lelőhely:   Rossmann

2016 októberi limitált trendkiadás

3 színű pirosító, mely alkalmazható önállóan, vagy akár kombinálva is.

01 who run the world? girls! színkombinációban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

merinikolett

2018. június 23.

Valóban eléggé porzós, emiatt kicsit megnehezíti a használatot. Viszont én elégedett vagyok a pigmentáltsággal, és tetszik, hogy egyenként, illetve vegyítve is lehet használni a 3 színt:) ráadásul ahhoz képest különösen jó, hogy majdhogynem ingyen vettem (kb. 300 forintra volt leértékelve a Rossmannban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

MissKB

2017. március 18.

A csomagolás nekem is tetszik, a dombornyomás nagyon jópofa volt, de pár használat után teljesen eltűnt. A két szélső szín önmagában is szép, de egyik sem túl tartós. A pirosas és a barna egészen pigmentált (a barnát néha külön is szoktam használni szemhéjpúderként), de a középsőnek semmilyen színe nincs. Felvitel után még pár óráig látszik, hogy van az arcomon valami, de délre már teljesen eltűnik. Sajnos én is elég porosnak érzem a pirosat, bár lehet, hogy az ecsetem se a legjobb erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

szeliger

2016. október 23.

Mutatós kis dobozkában lapul a három színű pirosító. A barnábbat én keményebbnek találom, a másik két szín puhábbnak tűnik. Elég erősen poroz, a szokásos ecsetemmel nem is tudom használni, mert alig vesz fel belőle valamit, cserébe portengert hagy maga után. Próbáltam egy keskenyebb ecsettel, hogy a színeket külön is meg tudjam nézni, de így is csak a porozást kaptam. Legjobban egy nagyfejű Catrice kabuki vált be hozzá, ezzel ugyan teljesen reménytelen a színeket szétválasztani, viszont a finom szálak jobban felveszik a festéket. A keverék az arcon tetszetős és viszonylag tartós is, reggeli felvitelt követően délutánra is még mutatja magát. A dombornyomott felirat nekem pár használat után teljesen eltűnt, amit igencsak sajnálok, mert ez adta a báját (és ez is csak azt erősíti, hogy puha és porozós).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.