Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen csillogó, finom ízű ajkakat varázsol.

LadyE

2017. szeptember 3.

Szép fényt ad a szájnak, nem ragad annyira, jó az illata is. Hidratálni nekem nem annyira hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Unix

2017. augusztus 3.

Én nekem egy sárkánygyümölcsös változatom volt ebből. Finom íze és illata van szép a színe is viszont fél óra alatt már semmi nem marad a számon. Viszont nagyon olcsó volt amikor vettem és akit nem zavar hogy sokszor kell újra kenni annak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Unikornisc

2017. február 2.

A kialakítása miatt nagyon egyszerű használni. Kellemes az illata, az íze kicsit érdekes, de elmegy. Imádom azt a fényt amit a számnak kölcsönöz. Már régóta meg van és ha kifogy biztosan újra veszem. Egy dolgot azért még kiemelnék, még pedig azt hogy nagyon ragadós, ami engem különösen zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

etoc

2017. január 22.

Régóta meg van már, de nem romlott meg. Most, hogy újra használtam, rájöttem, miért lapult olyan mélyen a fiókban. Nekem valahogy nem jönnek be ezek a csőrös megoldások, nehéz adagolni, és nehéz eloszlatni az ajkakon, mert a szín beül az ajak belső részébe, nagyon egyenletlen, tök rosszul néz ki. Az íze is borzalom, és kegyetlenül ragacsos. mindenhez odatapad. De legalább nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

kovacsfruzsika

2017. január 10.

Nekem a cherry brownie van meg belőle, jó az illata és az íze is, nagyon ragacsos ezérr nem szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

csibike100

2016. április 29.

A mint drop árnyalattal rendelkezem. A fénye nagyon tetszik, viszont az állaga elég folyós és ez a csomagolás nem a legmegfelelőbb a ehhez az állaghoz.

Update:
Mostanában nagy kedvencem lett ennek a terméknek és az Essence ajakkontúr ceruzájának 07 cute pink árnyalatának kombinációja. Ha van néhány plusz percem reggel szeretem ezeket a termékeket használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

Update:

CsengeJV

2015. augusztus 27.

Régebben több színben (ízben) is megvettem, el is használtam őket! Nekem nagy kedvenceim voltak, imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

lavalampa

2015. augusztus 17.

Hatasa semmi, illata szine oke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Hatasa semmi, illata szine oke.

papucsallatka

2015. június 25.

ez olyan kis semmi, de mégis jó és cuki. jó az illata és az íze is, de nagyon hamar kopik meg ragacsos, nem is hidratál, de nem is szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Reina

2015. április 30.

Ma vettem meg a dm-ből kb 350 forintért, nekem tetszik, szájkontúr ceruzával használom, a raspberry sorbet van meg, az illata isteni és az íze is, a színe visszafogott és diszkréten csillogó, nekem nem ragad, mert nem teszek sokat, ezt a keveset pedig egyenletesen lehet eloszlatni :) árkategóriában is megfelel :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

Antioxidánsok: BHT

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.