Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   2,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakfény kakaóvajjal és lágyan olvadó textúrával, mely fényes, vizes hatású ajkakat varázsol. Több rétegben felvíve a színintenzitás növelhető.

5 árnyalatban kapható

CrazyHairDontCare

2019. június 17.

01 (Blueberry Macaroon) és 05 (Melted Chocolate) árnyalatban van meg, ne ítéljetek el, szeretem gyűjteni az ilyen durvább árnyalatokat leárazásokon. Annak ellenére, hogy mindkét árnyalat nagyon bejön, sajna ritkán nyúlok utánok.
- Ilyen árnyalatokat csak úgy hétköznap nem hord az ember, tehát ha ezeket teszem fel valószínűleg bulizni megyek, ahol annak ellenére, hogy csak szívószállal iszom (tudom, nem ez a legkörnyezetbarátabb szokásom) kb félóránként igazítanom kell rajta, mert lejön, de már csaka létezés fájdalmától is lejön igazából. Tudom ne várjak egy ajakfénytől tartósságot, de azért volt már ennél tartósabb ajakfényem. Talán nude árnyalatokkal jobban működik, mert azoknál mégis csak kevésbé gáz, ahogyon kopnak.
- Lehet, hogy én vagyok smink fogyatékos, de nekem nagyon nehéz egyenletesen, nem foltosan felrakni, egyszerűen mikor építeni próbálom (ahogy a csomagolás javasolja) csúszkál szinte a pigment az ajkamon.
- Nem vettem észre, hogy ápolna, pedig lassan már csak ilyen célból itthonra is felteszem, hogy végre legalább valahogy fogyjon.
Attól félek, hogy rám fog romlani mindkettő darab mielőtt még elfogynának. Ha valaki mégis meg szeretné venni ezt a terméket, ne ezekkel az árnyalatokkal próbálkozzon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

dunaimano

2019. február 20.

02 sweet frosting árnyalatot szereztem be még tavaly. Azóta úgy ahogy elhasználtam, de nem vagyok vele elégedett. Színezi az ajkakat, szépen építhető, kellemes viselni. Viszont mindennel lejön, evés ivás azonnal lehozza. Rúzsnak nem való, egyáltalán nem tartós. A kakaóvaj talán kicsit ápolja az ajkakat, de ezt annyira nem éreztem. Ha előtte megfelelően hidratáltam, nem volt gond, de egyébként néha inkább szárította az ajkaimat. Rúzsnak és ajakápolónak is kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Revelis

2018. augusztus 24.

Nekem a (04) Dark Syrup árnyalat volt meg. Gyönyörű színe volt, és nagyon hidratálta is a számat. Enni-inni nem lehetett vele, de mivel ajakfényről van szó, ilyet soha nem is kértem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Ginabebi

2018. február 13.

03 Strawberry Soft árnyalatot vettem. Brutál csodás a színe, és baromi jól ápol. Mint pár hét után megláttam, mivel kakaóvajat tartalmaz. Innen a szuper illat is. Vettem egy rúzsecsetet, hogy a széleken azzal vigyem fel. Étel-italfogyasztást nem bírja, de nem is feltételeztük róla. Utána könnyű újrakenni. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

adriabiro

2017. december 13.

A matt matt matt szájfény után megfogadtam nem veszek többet ettől a márkától semmiféle sminket szájra.Elcsábultam,a színe gyönyörű volt. De borzalmas mennyire nem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.