Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. április 3.

Sellő farkára emlékeztető highlighter 6 ragyogó színnel.

kitti701

2020. október 19.

Szép fényt ad az arcomnak, nem tudtam mire számítsak, de én az arcomon ezüstös színűnek látom. Nem rossz, szeretem, de vannak jobb highlightereim hasonló árkategóriából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Fannnya

2020. április 2.

Imádtam ezt a highlightert, mert nagyon szép fényes, de nem csillámos finishe van és a színe is gyönyörű. Én nem éreztem, hogy ne lenne lég pigmentált, és bár ügyeskedni kell, hogy ne a zöld legyen túlsúlyban, de ha van jó ecseted, akkor szépen el lehet dolgozni. Mondjuk nekem nagyon világos a bőröm, talán ezért látszik jobban rajta. Viszont csak 3 pontot adok, mert olyan könnyen törik, hogy több is a szemetesben landolt, és egy idő után emiatt már nem voltam hajlandó újabbat és újabbat venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Alsace

2020. április 2.

2020.04.02.
Felpontoztam egy csillagról 3-ra, mert kellemes meglepetés ért a termék kapcsán. Egy YT videóban láttam, ahol a sminkmester ilyen tömött, ferde, arcra való ecsettel vitte fel a highlightert. Gondoltam adok egy esélyt ennek a terméknek, hátha. Jól megkavartam, nehezen vette fel a terméket, többször kellett felvinnem az arcomra, ellenben a végeredmény gyönyörű lett. Sehol ez a sárga, sápasztó beteges kinézet, inkább egy lágy barackos-arany fénye lett. Örülök, hogy végül nem dobtam ki, mert annyira akartam, hogy működjön ha már ilyen szép sellős a csomagolása :) Néha megéri kitartani, most volt is időm kísérletezgetni a félredobott termékeimmel is. :)

2019.09.12.
Igazi csalódás volt ez a termék :(
Pedig annyira szép a csomagolása az egész, szinte kéri, vigyem magammal. Ujjbegyen szépen mutatott így elhoztam. Felkenve semmi sem látszik belőle, nagyon gyengén pigmentált ha pedig felépítem, fura zöldessárga színe lesz ami nagyon nem illik a világos arcbőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

2020.04.02.

2019.09.12.
Igazi csalódás volt ez a termék :(

fannnnni

2019. június 1.

Elso highlightetem volt, nagyon tetszett a design, de sajnos nem volt eleg pigmentalt:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

naiyah

2019. február 27.

essence-nek ez a highlighter téma nem annyira sikerül az eddigi tapasztalatok alapján, ez sem egy túl pigmentált darab, leginkább csak csillog

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

rosa.love

2018. december 7.

Hihetetlenul gyonyoru, luxus kinezetu termek. Birtokolni akartam, vegigsimitani, sminket kesziteni vele...ugyhogy meg is vettem.
De mit is vartam? Iszonyatosan gyengen pigmentalt- viszont ha erosebbek lennenek a szinek, valoszinuleg idiotanak neznenek az utcan, hogy ezt kenem az arccsontomra.
Azt is sajnalom, hogy abszolut nem tartos, eltunik fel oran belul. Pedig a csillogasa amugy szep.
Kezdek rajonni, hogy ezek a por allagu highlighterek nem nekem valoak. Ez kb. az 5. ilyen highlighterem, de ezentul csak kremeseket fogok venni, azok legalabb latszodnak...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Vanillacream

2018. október 28.

Életem első highlightere! Aztán azonnal vettem egy másik márkát, mert azt éreztem ezzel nagyon félrenyúltam... Most meg a kedvencem lett! :D
Nyáron akadtam erre a termékre. A külseje azonnal megfogott, a teszter is szépnek tűnt, úgyhogy jött velem haza. Vágytam egy kis ragyogásra, így már aznap kipróbáltam. Aztán rájöttem, valahogy olyan gyenge... A terméket félreraktam a szekrényembe és megvettem a másikat. Pár hete takarítás közben aztán újra rátaláltam. Épp egy egyszerű napra készülődtem, nem akartam túl sok sminket, nem akartam csillogni, semmi felhajtást. És annyira tökéletesen illet az elképzeléseimbe! Nem illene már most októberben a nyári ragyogás, de ezt a borús őszi hangulatot épp a csipetnyi fényével vidámabbá tette. Tavaszig tuti ezt fogom használni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

evettke7

2018. május 20.

Nagyon cuki a design, de igazából semmit nem ér. Ha az ujjammal belenyúlok, nagyon szépnek hat, de ecsettel az arcomra kenve, mintha semmi nem lenne rajtam. Ha hosszas építgetés után sikerül valamiféle hatást elérni, az sem lesz valami tartós... Elhasználni elhasználom, mert tényleg cuki-muki az egész és egy szolid hétköznapi sminken nem ront, de újra venni biztosan nem fogom. Leginkább egy gyerekeknek való sminkkészletbe illene. 2*-ot adok, a kreatív csomagolás miatt, mert végül is annak köszönhető, hogy bekerült a kosaramba a DM-ben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

TimyeK

2018. április 19.

Szerintem nagyon szép, diszkrét perzsős-rózsaszín árnyalat enyhe csillámlással és fénnyel, szépen építhető. Én nem szeretem a tolakodó, nagy csillámos highlightereket, így számomra ez a termék tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

SleepingSheep

2018. március 21.

Sikerült nagyon félrenyúlnom életem első highlighterével. A boltban a teszter kellőképpen csillogónak tűnt az ujjamon és úgy gondoltam egy visszafogott, mindennapi sminkhez megfelelő lesz, de tévedtem. Alapozóra felvíve se mutat semmit, nagy mennyiségben sem. Bármilyen ecsettel is próbálkoztam,még enyhe csillogást se tudtam elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.