Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. április 3.

"Pirosító papír a gyors és könnyű sminkfrissítéshez! A lapocska rosé frissességet vagy bronz hatást kölcsönöz az arcnak. Finoman simítsd fel az almácskákra vagy az arccsontodra."

Axelandra

2019. október 29.

Én is vásárlás mellé kaptam, de pusztító :D
Pontosan semmire nem jó, ne vegyetek ilyesmit
Csillog, meg gyűrődik a papír az arcomon, foltos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Én is vásárlás mellé kaptam, de pusztító :D
Pontosan semmire nem jó, ne vegyetek ilyesmit
Csillog, meg gyűrődik a papír az arcomon, foltos

FanniV

2018. október 7.

nekem nagyon nehezen lett szép, egyenletes hatása

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

nekem nagyon nehezen lett szép, egyenletes hatása

pajerzsofi

2018. július 5.

Ajándékba kaptam egy vásárláshoz, ami mázli, mert ha ezért pénzt adtam volna, eléggé kiakadnék. Pirosítónak teljesen használhatatlan, tele van hatalmas csillámokkal,nem tudom mire találták ezt ki :( Sajnálom mert az ötlet nagyon tetszett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: FD&C Red 40 Aluminum Lake, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol