Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gretiperry, Módosítva: 2015. április 13.

2014 novemberi limitált trendkiadás

2 féle árnyalatban kapható: 01 hello sweetheart, 02 once i was an angel

kklaram

2015. május 18.

Nekem a "good girl" verziója van meg, ahogy előttem is leírták szép pasztell színekben. Hihetetlen de szemhéjalap nélkül is tökéletesen a helyén marad egész nap. Akciósan tettem rá szert a DM-ben és a mindennap használatos palettáim közé tartozik mostmár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

kissbeaa

2015. február 19.

Nagyon jó termék! Mindenképpen megéri az árát, teljesen kihasználhatóak a színek, kellően pigmentáltak és gyönyörű sminkeket lehet velük varázsolni ! Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

ceanne

2015. február 9.

350 ft-ért találtam a leárazott termékek között. Még csak a kezemen próbáltam ki, de egyelőre megelőlegezem neki az 5 pontot, mert nagyon szép, kihasználható színeket tartalmaz (a sötétebb paletta), másrészt meg pigmentált, a feketét alig bírtam lemosni a kezemről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

magdus.kis

2015. február 7.

Nagyon örülök, hogy megvettem! A sötétebbet választottam, de a pasztelles is nagyon szép volt. Csodaszépek a színek, nagyon szuper az állaga. Könnyű felvinni a szemhéjra. 1050Ft-ért vettem még decemberben a Rossmannban. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

wiiccaa

2015. február 1.

Egyszerűen mesések a színei. Nagyon elégeted vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

Egyszerűen mesések a színei. Nagyon elégeted vagyok vele.

dora825

2014. december 31.

Szerintem nagyon jó ez a szemhéjpúder mert azért elég pigmentált és tartós is. Nekem mind a kettő megvan és teljesen megéri az árát(az árát pontosan nem tudom mert a Müllerben nem volt kirakva)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0