Essence

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gretiperry, Módosítva: 2015. április 13.

2014 novemberi limitált trendkiadás

Good girls wear peach árnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dodiii

2016. július 14.

Nekem ez a pirosító borzalmas, semmi színe nincs, de tényleg, semmi sem látszik belőle, talán nagyon világos bőrön igen de nekem sincs sötét bőröm viszont csak nagy csillámok maradnak a helyén és azok is percek múlva lejönnek. Kuka:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Jelizz

2016. január 13.

Akciósan vettem, megtetszett a barackos-rózsaszín árnyalata, csillogó alapozó, nekem tetszik a színe és a hatásai is, természetes arcpirt idéz elő.
Az a bajom vele hogy nem tartós nagyon kopik :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Az a bajom vele hogy nem tartós nagyon kopik :(

kisluca

2016. január 12.

Good girls wear peach az árnyalat neve, és igen...csodás barackos, természetes a hatása, nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

v.szilvia789

2015. augusztus 4.

Az akciós kosárban akadtam rá, megérte azt a 600 Ft-ot, amibe került. Ideális nyári pirosító, üde, barackos alapszínnel, enyhe, nem feltűnő csillámokkal. Egy rétegben alig látható, 2-3 réteg kell, hogy látszódjon. kicsit porol, de nem vészes. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol