Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2013 májusi limitált kiadás.

• 01 I'm the moss
  • 02 plant the planet
  • 03 mission flower
  • 04 floral glam

darkbeforestorm

2013. október 22.

hát nem is tudom mit mondjak. régen amennyire bejöttek az essence lakkok, ma már szinte az összesben csalódnom kell. megvettem leárazva a világoszöldet, mert régóta vadászok egy ilyen színre. két rétegben sem 100%-os a fedése, kicsit foltos-buborékos maradt és 3 nap után egyben letudtam húzni az egészet a körmömről.
pedig annyira vágytam egy ilyen zöldre. de azt hiszem hogy az essence lakkokat ezentúl kerülni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

meow5

2013. augusztus 3.

Kedvenc körömlakkom!:) Nagyon jó!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Kedvenc körömlakkom!:) Nagyon jó!!

louboutina

2013. július 27.

Már egy ideje megvan,de csak ma kentem fel a körmömre.Nagyjából tartós,a színei csodaszépek:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 27.

Nora.89

2013. június 23.

Tegnap vettem meg a Müllerben a világosabb zöld árnyalatot. Szerintem a pirosnak is gyönyörű színe van. Nyilván nem fog egy hétig tartani de fedőlakkak egész jó. A színek és az ára miatt szerintem megéri megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 23.

Luca33

2013. június 17.

A 2 "Plant the planet" van meg, zöld jó sok sárgával bekeverve, szép fényes.
Mindenképpen kétréteges lakk,akkor jön ki szépen a színe, és akkor fed egyenletesen. Szombaton vettem, fel is kentem már aznap délben. Azóta mosogattam, sikáltam, mostam (kezet és ruhát egyaránt). Kicsit azért megkopott a jobb kezemen a végeinél, de tartotta volna magát. Holnap állásinterjúra megyek, és inkább lemostam, sajnáltam, igen jó szín. Ebben a melegben egy fél óra alatt (amíg végigértem a 20 körmömön) páncéllá száradt, és a lábujjaimon is tartotta magát, pedig papucsban és mezítláb mászkáltam. Nem csodaszer, de eddig jól teljesített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

A 2 "Plant the planet" van meg, zöld jó sok sárgával bekeverve, szép fényes.

Yukkee

2013. június 14.

Nem tart több napig, de a színei csodásak:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Nem tart több napig, de a színei csodásak:)

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Red 7 Lake / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).