Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pearl30, Módosítva: 2020. április 14.

Kiszerelés:   13,5 g

9 barackos kékes árnyalatot tartalmazó paletta tükörrel, melyet Berlin színei inspiráltak.

Ár: 2.500.- Ft + postaköltség , Eladó: Kamea
Állapot: 1-2 alkalommal használt., Helyszín: --, fizetés: Banki átutalást követően, postán maradó küldeményként postázom.

Kamea

2020. augusztus 24.

A matt sötét színek nekem vállalhatatlan módon lepotyogtak a szemem alá. A zöldek pedig konkrétan szürkék lettek rajtam, pedig kifejezetten a zöldjei miatt vettem meg. A világos színek szépek, mutatósak, jól működnek.
Pont annyit tud, amennyi ennyi pénzért el is várható tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Pont annyit tud, amennyi ennyi pénzért el is várható tőle.

Natalie

2020. április 7.

Hallo Berlin! Ha erre a palettára nem lenne ráírva,hogy Essence,akkor simán high minőségnek hinné mindenki. Porol,de sok nagyon drága festék is porol. Kitérnék néhány színre,érdemes szerintem. Először is,élőben szebb,mint a fenti képen,és elég érthetetlen nekem a barackos,kékes megnevezés. Nem az. 3 fényes(fémes) árnyalat,remek minőséggel ,egy világos hűvösebb rózsás árnyalat(akár highlighterként is), egy picit sötétebb mályvás és egy óarany vagy rezes? szín. A többi matt. Ujjal belenyúlva hihetetlen bársonyos a festékek állaga,szuperül pigmentáltak mind, lapos ecsettel ajánlatosabb felvinni őket,aztán már mehet a satírozás mással. A fekete brutális. A barnát nagyon szeretem,hideg barna,ritka jó szín. A sötétebb zöld egy nehéz árnyalat,de nem tudom az Essence hogy csinálta...pigmentált,minimálisan sem foltos és nem szürkül be. Igazából egyik sem foltos és gyerekjáték velük dolgozni. Azt kapom a szememre amiket a kis tartókban látok. A porzás az egyetlen amibe bele lehetne kötni,de valamit valamiért. 7 Euros árával egy csomó nagynevű palettát lepipál a véleményem szerint. Sokaknak rémlik még a HO-HO-HO(?) paletta,ami szintén limitált és híresen jól sikerült darab lett az Essenctől,szerintem ez annál is jobb. Barackot és kékes árnyalatot pídig senki ne keressen,mert ez nem az a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Lina14

2020. március 7.

Az eddigi legjobb formula az Essencetől, leginkább a Natasha Denona mini palettámban lévő szmefestékekre emlékeztet. Valóban furcsa a leírásbana kék, a jobb szélén inkább zöldes színek vannak. Valóóban porol, de úgy satírozódik, mintha órákat dolgoztam volna rajta. Remélem más színösszeállítások is lesznek ilyen formuával, mert akkor rajtam tuti meggazdagodnak. 5++++++

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate