Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 13.

2014 szeptemberi limitált trendkiadás

silver

2015. augusztus 29.

2015. 08. Hogy masszív a csomagolás, azt visszaszívom, mert természetesen egyszercsak letört az egyik pöcke a fedelének... Viszont már lassan egy éve használom, és kijelenthetem, hogy ez életem szemöldökszettje (legalábbis amíg ilyen 'auburn' színű marad a hajam). Egy kedves krémmániástól be is szereztem az utánpótlást, biztos ami biztos:)

2014. 12. A világosabb palettát vettem meg. Örülök neki, mert világosabb színei vannak, mint az essence állandó szortimentes szemöldökformázójának, sokkal természetesebb ezzel dolgozni (nem is beszélve az emberi csomagolásról, tényleg nagyon masszív). Vöröses színű hajhoz is kifejezetten jól áll (volt, aki azt hitte, a szemöldököm is befestettem). Egyedül a kis highlightert nem tudom hova tenni, elég gyenge a minősége, nem jártunk volna rosszabbul, ha kihagyják belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

vichikee

2015. május 27.

Ahogy anno megláttam, hogy bekerült egy ilyen paletta a tavaly őszi trendkiadásba, egyből beleszerettem és felkerült a wishlistemre. Ahogy megláttam a rossmannban, rohantam az állványhoz és megvettem. Szeptember óta használom, bár amikor befestettem egy picivel sötétebbre a hajam, plusz bejött a képbe a Rimmel Brow this way kit-je egy kicsit félretettem, de valószínűleg hamarosan megint előkerül. A sötétebb színt a szemöldököm majdnem egészére, a világosabbat a szemöldököm lágyítására és az orrom óvatos kontúrozására használom, a highlighter is egy kis kedvenc benne. A csomagolásért pluszpont, mert bombabiztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Vestara

2015. május 14.

Vöröses árnyalatú hajhoz nagyon jól illik. Az essence másik szemöldökformázóját is ilyen csomaglolásban kellene forgalmazni. A highlighter nem valami nagy szám... egy vax jobban illene a helyére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

natkarpovna

2015. március 4.

nem sok reményt fűztem hozzá, de pozitívan csalódtam, a világosabb árnyalat tulajdonosa vagyok, régebben sötétbarna szintén essences szemöldökceruzával rajzoltam a szemöldököm, de valami enyhébb, természetes hatást szerettem volna és nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.