Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2015. április 13.

2014 szeptemberi limitált trendkiadás

Autumn & The City árnyalatban kapható

Essence Hello Autumn Termékek
Ár: részletesen a leírásban , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Bendőke

2015. január 3.

Hát igen, nem tudom hová viszik a legjobb -szerintem - trendkiadásokat, de itt soha sincs ami másutt van, ezt is több száz km-el távolabb pont Romániában kellett beszereznem még véletlenül láttam meg egy áruház drogéria osztályán. Az eladók undokak voltak, de legalább amit szerettem volna ebből a trend kiadásból azt meg tudtam vásárolni. Tehát jött velem haza, és mivel a bőrtípusom megengedi nekem megfelelő, színe is, ragyogása is. Nálam működő dolog selyem fényű, néha nem is kell több, csak ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 3.

Angie1988

2014. szeptember 30.

Rémálom, a külsején kívül. Ismét bevásároltam....De teszt itt: http://kialakito.blogspot.hu/2014/09/essence-koszonti-az-oszt-puder-teszt.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

nemethanna1

2014. szeptember 29.

Ez egy nagyon édes termék, egyszerűen zseniális a kivitelezés, ezek a levelek egy szempillantás alatt levettek a lábamról. Be kell vallanom, nem is azért vettem meg, hogy használjam (hiszen tanultam a hibáimból, a limitált Essence púderek nem túl jó minőségűek általában), inkább csak dísznek szántam...
Maga a termék közepesen pigmentált, nagyon csillog. Mivel nincs konkrétan meghatározva, hogy mire is kell használni, én bronzosítóként vittem fel, nem volt rossz, de egyáltalán nem tartós. Esetleg érdemes lenne szemhéjpúderként alkalmazni valami szuper, jól működő bázissal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Winger

2014. szeptember 29.

Azt hitték a Rossmann-ban, hogy képesek voltak jól eldugni az essence új kollekcióját. Hát nem! :) Az akciós pult legeslegalján voltak elrejtve (aki esetleg még keresgélné). Jobban belegondolva, kár volt megtalálni ezt a púdert..
Meghatottak az őszi falevelek.. A bőröm világos és sárgás tónusú. Rajtam nem csillámos, inkább selyemfényű, nagyon enyhe barnás szint ad. Bár alig tudom az ecsettel kivarázsolni a tégelyből. Úgyhogy mint púder, abszolút vállalható, de.. az én száraz, vízhiányos bőrömet úgy szárítja, mint a fene.. Pedig hidratálok rendesen. Nem vártam ettől a púdertől túl sokat, annyit is kaptam, de hogy a fél arcom leszárad délutánra?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Pampilla

2014. szeptember 27.

Tetszik a külseje,tetszenek a színei.
A csillogással sincs gond.
Én bronzosítónak használom,kevés kell belőle,persze az nem nehéz mert tényleg nem túl pigmentált.
A bőrön,háááát kicsit olyan koszos hatása van.
Vagy nem tudom,lehet csak az én bőrömmel van baj,vagy nem tudom szépen eldolgozni.
Azért adok még neki esélyt.
Szemhéjpúderként is funkcionálhat,ha mondjuk megyek valahova és kevés cuccot akarok magammal vinni,akkor ezt fogom,mert a sötétbarna a szemöldökömre,a világosak pedig a szemhéjamra lesznek jók,meg az orcáimra is picit,hogy napsütötte egészséges színe legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Tetszik a külseje,tetszenek a színei.
A csillogással sincs gond.
A bőrön,háááát kicsit olyan koszos hatása van.
Azért adok még neki esélyt.

csoknyom

2014. szeptember 26.

Olyan igeretes volt elso latasra.. de sajnos visszataszitoan csillamlik es nulla pigmentaltsag! Haho Essence! Osz van! Nem diszkofenyre, hanem matt es selymes dolgokra vagynank!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Dorcsa

2014. szeptember 24.

Nem mondanám bronzosítónak, púdernek meg végképp nem, nálam ez highlighterként viselkedik, csak kár, hogy én bronzosítónak szántam. Világos, sárgás tónusú bőröm van, kevergettem a színeket, de nálam egy aranyfényű valami lett a végeredmény túl sok csillogással pontosabban selyemfénnyel, és nem sok "barnasággal". Pedig szeretem ezt a szaténos finisht, de én kicsit több színre gondoltam, mikor megvettem. Lehet, hogy a világos bőröm miatt van, és kreol bőrön szebben mutat,de nekem ez most sajnos nem vált be, valószínű, hogy szemhéjpúderként végzi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Eszti24

2014. szeptember 24.

Valójában ez a termék nem bronzosító, inkább egy púder,mint azt a neve is elárulja. Nem az a fajta termék, ami mindenkinek jó, és mindenki szeretni fogja. A különböző "levelek" színéből a kompakton végeredménynek egy aranyos/vbronzos ragyogású, de nem csillogós, inkább selyemfényű, lágy színű púdert kapunk, ami valószínűleg nem fog jól állni a nagyon fehérbőrű vagy rózsaszínes bőrtónusú lányoknak. Mivel én inkább sárgás tónusú/kreolbőrű vagyok, egyáltalán nem üt el a bőrszínemtől, és azt a "bágyadt őszi napsütés" érzést adja. Nagyon szépen kiegyenlíti a bőrszínt, de vásárlás előtt érdemes megnézegetni a levélke paneleket, hogy megítélje az ember, hogy kikeverhető-e ezekből a színekből az ő színe. Mivel szeretem a szaténos/selyemfényű finisheket, engem nem zavar, de aki feltétlenül mattra vágyik, annak nem ajánlom. Javít a közérzeten borús időben :) a rossmannban, ahol rábukkantam, az akciós állvány legaljára tették be ezt az új kollekciót, gondolom mert a Yes we pop! trendkiadás darabjai még nem fogytak el, és foglalják az essence állványon ennek a helyét, szóval érdemes körülnézni, hogy nem bujkál-e valahol :) Nekem nagyon tetszik ez a termék, és a napsütéses fénye tényleg fel tudja dobni a hangulatomat :)

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.