Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.alexandra27, Módosítva: 2016. július 19.

2014 szeptemberi limitált trendkiadás

A szemceruza puha, krémes textúrája hosszantartó eredményt garantál barna és zöld színben. A puha szivacsapplikátornak köszönhetően a vonalak könnyen elmaszatolhatók a szép kinézetért.

01-leaves are the new beef és 02-charlie seen in green árnyalatokban kapható

Dézi

2015. június 23.

A napokban pont azon gondolkodtam hogy mennyire jó lenne valami keki sminkcucc ( imádom ezt a színt), erre tegnap besétáltam a Rossmannba és ott várt rám ez a gyönyörűség a Charlie Sheen in green árnyalatban 199 Ft- ért :D Annyira szép színe van hogy nem tudtam ott hagyni, sőt azon gondolkodom hogy visszamegyek és hozok még egyet belőle. Nagyon krémes szemceruza, jól illik a barna szememhez, könnyen füstösíthető a kis szivaccsal a végén, de anélkül is teljesen jó akár az alsó szempillasorhoz vagy felülre a mozgó szemhéjra. Egyszerűen imádom, nem is értem hogy nem tudtam egész eddig a létezéséről. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

palotaizs

2015. május 23.

Mindkét árnyalat megvan belőle. Én imádom mindkettőt. Puhák és krémesek és még a végén lévő kis szivaccsal is egész jól lehet dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

tatdi

2015. január 5.

Én a barna árnyalatot vettem meg. Nagyon szeretem, a színe csodás, a szivaccsal is el lehet szépen dolgozni. Van, hogy néha gondol egyet és elkenődik, ezért csak 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

szepjulia

2014. december 25.

Én a zöldet vettem meg. Mivel zöld színe van a szememnek is, ezért szeretem hasonló árnyalatokkal kiemelni. Az alsó szempillák tövében használom, van hogy csak kihúzom, de van hogy el is satírozom a végén lévő kis szivaccsal.A színe nekem nagyon tetszik, az állaga is pont jó és hosszabb viselés után sem maszatolódik el. Nekem bevált ez a szemceruza, sajnálni fogom, ha el fog fogyni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

rekag

2014. október 17.

A barnát vettem meg, pedig van vagy 3 barna szemceruzám, de ennek annyira különleges barnás, vöröses, bronzos színe van, hogy nem tudtam ott hagyni. Én a végén lévő satírozót nem használom, mert az alsó szempilláim tövébe szoktam szemceruzát használni és ott feleslegesnek tartom az elmaszatolást.
Itt az alsó szempillatőben nagyon tartós, könnyen kenhető, puha a ceruza. Arról nem is beszélve, hogy gyönyörű finom színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 17.

timibaby

2014. október 4.

Mind a kettot megvettem, s barnat es a zoldet is. A barna valoban gyonyoru, ahogy elottem is irtak, viszont a zold mar kevesbe. Olyan "katonai" zold szine van, ami nem is lenne baj, de nem igazan jol pigmentalt, ezert felkenve valami halvany trutymo latszik a szemen. Szivem szerint a zold miatt 3-ast adnek, de nem leszek szoros szivu :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

kvitta.girl

2014. szeptember 26.

Csudajóóó!
Barnát vettem meg ami ezer színbe pompázik igazi őszi színekbe, kitűnöen satírozható ! Nem is értem sokan ilyen ceruzáknál írják hogy kenődik, ezeknek ez a lényege hogy puha ceruza satírozáshoz. Végén lévő fej erre kitűnően szolgál,sokkal jobb mint ecsettel satírozni, mélyítővonalba szoktam használni és úgy elsatírozni és egésznap meg se moccant, nagyon tartós. Nagy kedvenc lett ez a ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Csudajóóó!

Evinde

2014. szeptember 24.

A csomagolás egyszerű, a kollekcióra jellemző kis falevél ezen a ceruzán is megtalálható. Fa ceruza, könnyű hegyezni. Egy puha kohl kajal ceruzáról van szó, amit első sorban füstös szemekhez és maszatoláshoz használnak. A kohl kajal ceruzák nem olyan hosszantartóak, mint egy gél ceruza; de nem is ez a feladatuk. Csodaszép füstös szempillavonalat lehet vele készíteni, a maszatoló nem véletlenül csücsül a ceruza másik végén.

A Leaves Are The New Beef egy meleg tónusú, majdnem burgundi barna árnyalat. Apró arany, vörös és rozsdaszínű csillámok gazdagítják. Gyönyörű, és első ránézésre nem lehet megállapítani, hogy milyen sok dimenziója van a színnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.