Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2016. július 19.

2014 szeptemberi limitált trendkiadás

vargakrisztina1225

2015. július 9.

maga a csoda :D kószáltam a rossmannban és a kifutó leárazott termékek között találtam rá az hello autumn barna palettájára, imádom ezek a színeket, teljesen sértetlen volt, nem nyúltak bele, nem volt selejt, és leárazva 699-re :)) *.*
csodálatosak a színei, remekül lehet kombinálni, elégedett vagyok a pigmentáltsággal is, amire sokan panaszkodtak, talán csak megfelelő alap kérdése lehet? minden szín gyönyörű, a világosabbakkal is ugyanolyan szépen lehet dolgozni, mint a sötétebbekkel :) imádom, remélem legközelebb is lesz szerencsém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

sarkanyandi

2015. január 29.

Annyira örültem amikor végre megtaláltam! Gyönyörű színek, pont hozzám illenek, izgatottan vártam, hogy kipróbáljam. A sötét színek nagyon jól pigmentáltak, de a világosak alig látszanak.:( Csak én vagyok így ezzel? De ha belegondolok, az én szememen a pezsgős, világos árnyalatok eléggé elvesztődnek... minden esetre attól még nagyon szeretem, használni is fogom, esetleg beszerzek valami jobb primert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

lucintaa

2014. október 8.

A Keletinél lévő Rossmann-ban jutottam hozzá, és áldom a szerencsémet, hogy megvettem, mert már csak egy darab volt, és amióta megyek akármelyik Rossmann-ba, már azt látom, hogy egy darabot se lehet kapni.
Nagyon aranyos, dekoratív kis paletta. A 02-es számú van meg, a barna színek nagyon szépek, a zöldesebbekre sem tudok semmi rosszat mondani. Szemhéjpúderalappal nagyon tartósak, viszont pigmentálság szempontjából annyira nem nagy durranás. A hozzá tartozó applikátor miatt vonok le egy pontot, mert az egy katasztrófa, már elnézést. :D :/ Nem lehet vele rendesen dolgozni, szóval javaslok hozzá egy másik szemhéjárnyaló ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

kataa

2014. október 4.

A barna palettát választottam. Nagyon szép őszi színekből áll. A világosabb árnyalatok elég pigmentáltak, azoban a sötétek nem annyira erőteljesek, mint amennyire vártam, de mégis így is tetszik. Szemhéjalapozóval a tartósságával sincs baj. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 4.

zsdorcsi

2014. október 3.

A barnát vettem meg. A szinek nagyon szépek, de nem pigmentált egyik sem. Porzik és szinte semmi nem látszódik a szemhéjamon, mintha ki sem lennék sminkelve. Mivel úgy kell ráimádkozni az ecsetre, ezért lehetetlenség vele normális, szép sminket készíteni, mert a mélyítővonalba felvitt festéket észre se lehet venni... Ez pénzkidobás volt. Egyébként szerintem a színárnyalatok teljesen hasonlóak a catrice nude palettájához, annyi különbséggel, hogy ez csillogós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

Pampilla

2014. szeptember 27.

Kb nyár közepétől várom ezt a palettát,amióta előzetest láttam róla
. Nem csalódtam,gyönyörűek a színek,az sem baj hogy elég csillámos,de nem peregnek le a csillámok,úgyhogy rendben van.
Ez a paletta hű társam lesz idén ősszel,meg valószínűleg jövőre is elő fogom venni.
Egyébként majdnem elmentem mellette a Rossmannban,mert megnéztem a szokásos Essence állványt,oké,még mindig a Yes we pop van kint.
Továbbmenve még jó hogy megnéztem a leértékeléses állványt,egész az alján bent hátul volt az Essence-tálca,rajta a Hello Autumn érintetlenül.
Vagy előtte 5 perccel rakták ki,vagy senki se látta hogy ott van.
Úgyhogy aki nem találja: van remény! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Kb nyár közepétől várom ezt a palettát,amióta előzetest láttam róla
Vagy előtte 5 perccel rakták ki,vagy senki se látta hogy ott van.
Úgyhogy aki nem találja: van remény! :)

laraworld

2014. szeptember 25.

A zöld palettát szereztem be. Első mozdulatként érdemes megszabadulni a hozzá rendelt applikátortól, erősen alkalmatlan a feladatára. A színek pigmentáltak, igazán elkapták az ősz hangulatát az összes árnyalattal, amik számtalan variációs lehetőséget rejtenek és harmonizálnak is egymással. A legsötétetebb utolsó zöld szín szárazabb textúrája és szín mélysége lehetővé teszi, hogy remek vonalat lehessen vele húzni a szempillatőnél (catrice smokey eye kétvégű ecset erre tökéletes.)

Mivel csillogósabb (de nem nagy és főleg nem hulló csillámos) a paletta, ezért én kevésbé látom munka vagy iskola kompatibilisnek. Az összhatás viszont így szép, enélkül talán túl lapos lenne, így viszont van benne dimenzió.

A csomagolás stram, a tartósság szemhéjalapozóval rendben van, szépen összemoshatóak a színek a megfelelő ecsettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Evinde

2014. szeptember 24.

A barna palettát vettem meg. Ha próbáltátok már a Catrice Nude palettáját, akkor ez sem lesz meglepetés, mert a festékek textúrája és a paletta kinézete is megegyezik, csak a színek másak.
A púderek tapintásra átlagosak, de jobb minőségűek a legtöbb Essence mono szemhéjpúdernél. A színek pigmentációja a világos színeknél átlagos, kétszer kell ecsettel belemászni; míg a sötét színek jóval pigmentáltabbak. Könnyen el lehet őket dolgozni. Kicsit porolnak, ezért érdemes leütögetni az ecsetet felvitel előtt.
Egy újabb natúr palettával állunk szemben, ami elég visszafogott ahhoz, hogy munkába és iskolába is felkenjük; ugyanakkor a színválogatás miatt egy csodaszép őszi palettát is kapunk egyben.
Alul írták, hogy a tartósság probléma. Szemhéjalapozóval a legrosszabb minőségű púder is a szemen marad, szóval nem értem a problémát. Mind az Essence, mind az Artdeco és Avon szemhéjalapozóimmal reggeltől estig a szememen maradnak a színek, nem kopnak vagy gyűrődnek. A pigmentációval sem volt gondom, ahogy azt említettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

sugar bunnie

2014. szeptember 5.

Sajnos -szerintem- pocsék minőségű festék. Impulzus vásárlásként landolt a kosárban, bár ne tettem volna. Eszméletlenül szép, őszies színek, viszont a színpigmenteket mintha kifelejtették volna. Legalább 4-5x kell az ecsetet belemártogatnom, mire egyáltalán meglátszik valami a szemhéjamon. :( a tartósságáról meg ne is beszéljünk. A világos szineket highligherként el- elhasználgatom, de a többi használhatatlan, számomra. Csak a szinek miatt egy gyenge 2es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol