Essence

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2020. október 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A 97%-ban természetes összetevőket tartalmazó ananászkivonattal dúsított szilikonmentes formula intenzív hidratálást, gyönyörű ragyogást biztosít és finom ananász illatú.

asszembocicsoki

2021. november 22.

Ár-érték arányban meglepően jó szérum! SOS+impulzus vásárlás volt ez, de milyen jól jött ki! Az érzékeny, vízhiányos bőröm imádja. Valóban erős az illata, de azért kibírható és semmilyen irritációt nem okozott nálam. Nappali rutinban fényvédő és BB krém alá teszem, éjszaka pedig a krém alá. Egy egész pipettányit elhasználok az arcomra és nyakamra, pár pillanat alatt beszívódik, a ragacsos érzés azért megmaradna, ha nem kennék más krémet rá. Szemkörnyékre is kenem, nem csíp és a pici szarkalábakat jól eltünteti. Ilyen áron ez egy bomba jó termék. 5 csillag akkor lenne, ha illatmentes lenne. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

ccleox

2021. október 9.

Első használat után vörös lett az egész arcom, és égett. Pedig nem tapasztaltam még soha ilyesmit. Még próbálgatom, hátha lesz valami...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

Amadea

2021. július 25.

Magam se tudom, mi ütött belém, amikor bedobtam a kosárba, szkeptikusan viszonyulok a sminkmárkák bőrápolási termékeihez. Nem vártam tőle sokat, és a minimál elvárásokat teljesíti; kellemesen hidratálgat, nem irritál. Az illata brutál erős, nem szoktam ilyen erős ájerrel bíró termékeket használni az arcomra, nem is fogok belőle rendszert csinálni, de ez egyszer vidoran elszagolgatom. Elvagyogat az esti rutin középső szakaszában, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Rejetke

2021. július 15.

Szépen hidratál, gyorsan elmúlik a ragacsossága, csak ez az erős illat ne lenne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Bambi80

2021. április 18.

Még barátkozunk mi ketten.Az illata nagyon finom ananászos,az állaga sűrű.
Kipróbáltam kézfejen mert olvastam sokaknál allergiás reakciót váltott ki.
Semmi irritációt nem okozott.
Magában zsíros,nehezen szívódik be,ragad..
Az esti arcápolási rutinba az éjszakai krémbe kevertem bele.Semmi változás,sem ilyen sem olyan...
Még várok...mi lesz belőlünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

Még barátkozunk mi ketten.Az illata nagyon finom ananászos,az állaga sűrű.
Kipróbáltam kézfejen mert olvastam sokaknál allergiás reakciót váltott ki.
Semmi irritációt nem okozott.
Magában zsíros,nehezen szívódik be,ragad..
Még várok...mi lesz belőlünk...

Virág-os

2021. április 15.

Egyelőre csak egy cseppet próbáltam ki a kézfejemen, mert kicsit szkeptikus voltam, hogy nem-e okoz érzékenységet. Meggyőzött az olaj-, mikroműanyag-, parabén- és szilikonmentessége. Ezen felül még vegán is, de nem ezért vettem meg.
A képen láthatónál kicsit sötétebb, inkább közép sárga színű sűrű folyadék.
Enyhén bemasszírozva gyorsan felszívódott.

Hatásáról később tudok majd beszámolni.
Egyelőre megelőlegezem neki a négy csillagot.

Sajnos nem jött be és barátnőm arcát pedig nagyon kipirosította. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

A képen láthatónál kicsit sötétebb, inkább közép sárga színű sűrű folyadék.
Enyhén bemasszírozva gyorsan felszívódott.

Hatásáról később tudok majd beszámolni.
Egyelőre megelőlegezem neki a négy csillagot.

Sajnos nem jött be és barátnőm arcát pedig nagyon kipirosította. -1 csillag

lauralilla31

2021. március 24.

Nagyon kellemes ananász illata van. Nekem bejött, szépen hidratálja az arcomon a bőrt, szépen ragyog szinte az arcom tőle, de nem zsírosít. Valószínű újra veszem ha elfogy és nem találok ennél jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Nokedlee

2021. február 4.

Hmm..
Az állaga fura,az illata jó,de kb ennyi.Napi rendszeres használat mellett sem tapasztaltam semmiféle változást,pedig már lassan kiürül az üvegcse.Az összegyűjtött pontjaimból vettem meg,de még így is azt mondom kár volt..
UPDATE! Sajnos brutális módon elkezdte zsírosítani az arcom mostantra..😥 Más újdonságot nem használok, szóval biztosan ez tehet róla..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 4.

Hmm..

Ftunde900111

2021. január 23.

Kellemes az illata, egyszerű bedolgozni a bőrbe és jót tesz arcomnak. Úgy érzem, mintha ragyogób lenne tőle az arcom. Szeretem ás ajánlom is mindenkinek. Az én arcom nem problémás, szóval csodákat nem kellett tennie. Jól kijövünk egymással és újra is fogom venni. Bár most inkább valami drágább terméket próbálnék ki, hogy legyen összehasonlítási alapom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Chrisse

2021. január 7.

Kellemes az illata, nekem az állagával nem volt problémám. Kombinált- zsírosabb bőrömre szoktam felvinni tisztítás után. Nekem pihe-puha tőle a bőröm, nem hagy semmilyen nyomot, teljesen beszívódik. Ilyen olcsón nem is vártam tőle sokkal többet, így nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol