Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szaboreka0529, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 20.

9 mauve tónusú, fémes szemhéjtpúdereket tartalmazó paletta tükörrel.

Ár: 2000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
merida07

2019. október 26.

Nagyon szeretem ezt a palettát, igazán jól lehet vele dolgozni, viszont potyog, de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Judiit

2019. október 23.

Egyszerűen szuper paletta. A fehér kéken irizáló szín fogott meg elsőre, gyönyörűséges. A paletta minden színe egy kis csoda , a pan nem adja vissza a szépségüket, csak felkenve bújnak elő a rejtett huncutságok. Álomsminkeket lehet vele készíteni, nem potyog, egyszerűen , gyorsan satírozhatóak az árnyalatok. Amiért viszont megválnék tőle az az, hogy az én színeimmel sajnos nem működik :( Túl hideg sajnos .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

LittleSpark

2019. október 4.

Még a kiárusításos időszakban vettem meg a palettát féláron. Addig csak nézegettem, mert általában melegebb tónusú palettákat szoktam venni, de úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért ha nem is használok ki minden színt megéri. A teszter alapján jónak tűntek a színek. Minden alkalommal használok primert a szememre ( jelenleg Make Up Factory sensitive eye shadow base). Nos együtt elég jól szuperálnak. A szaténfényű színek nagyon jók, elég pigmentáltak nem potyog, tartós. A mattok közül a világosszürke a leggyengébb bár ugye azért világos bőrön nem várható el hogy rikítson. Alapszínnek mindenesetre tökéletes. Nekem nem mozdult el a nap során a sminkem, szépek maradtak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 26.

Nagyon sok rossz véleményt hallottam, de meglepően jó. Nem a kedvenc palettám, és kezdőknek kicsit sem ajánlom. Egy jó ecsettel és némi tapasztalattal elég jó szemsminket lehet kihozni belőle. A csillámló színek erősen pigmentáltak, de csak szólok, hogy nagyon potyog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

BPetra22

2019. augusztus 16.

Ma használtam először, és meglepően jó! Szép, pigmentáltak a színek, eldolgozhatóak, bár ecsettel meggyűlt a bajom velük, ujjal nagyon szépen fel lehet őket vinni. Picikét potyognak, de nem vészes. Összességében nekem tetszik, megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

eszteredit

2019. július 31.

Szép szép de azért a színek pigmentáltsága nagyon változó, a kéken irizáló fehéres színt imádom a belső szemzugban, egy esti programra tökéletes, de egész nap nem marad fent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

nori145

2019. május 28.

A palettában szép a színek de egyáltalán nem pigmentáltak a szemen, és pereg. Szemhéj alapozóval sem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

0bikbik0

2019. május 25.

A szinek csodásak harmonikusak a palettában, de a világosabbak nálam nem igazán pigmentáltak a szememen. De igy legalább nem lehet vele túlzásba esni...
Mindennapi kis alappalettának szerencsés választás, igazából megszerettem, de nem az a "húha" érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

lenizsu

2019. május 20.

Nagyon szépen pigmentált, építhető, könnyen satírozható színek vannak a palettában. Első ránézésre unalmasnak tűnnek a színek, mégis nagyon izgalmas sminkeket lehet készíteni a színekkel. Sminkalappal egész nap fent marad. Nem potyog, Nem oxidálódik. Nem csíkozódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

lichtnori

2019. május 15.

No. Mióta nagylány lettem és felnőttkorba léptem (értsd férjezett, kétgyerekes, leharcolt anyuka) :-) már nem szoktam Essence termékeket venni (ráadásul nem is én vagyok a célcsoport) :-), de 2018 karácsonyán elcsábultam és megvettem a "Ho! Ho! Ho!" palettájukat, amitől aztán beájultam. Nemrég sétáltam a DM-ben, amikor megláttam, hogy új paletták vannak kihelyezve az állványra. És hát megint elcsábultam. És nem csak elcsábultam, hanem újra be is ájultam, ugyanis megint hihhhetetlen jóóól sikerültek! :-)
Közben azon gondolkodtam, hogy az állandó kínálatában lévő szemhéjfestékekkel mindig volt valami bajom: megvettem, mert csillámos volt, aztán kiderült, hogy a csillámok csak a felső réteget takarják, alatta már matt a szemhéjfesték (köszi!), vagy nem volt jó a tartósságuk, stb. De ezek a limitált kiadású paletták nagyon jók lettek! Utólag a Neten utánanéztem, és láttam, hogy ebből az eresztésből 4 db palettát dobtak piacra (Sydney, New York, Paris, Rio), de a DM-ben csak kettőt lehetett kapni. Végül a Müllerben sikerült megtaláljam mind a négyet, ebből hármat haza is hoztam magammal, ráadásul 20%-al olcsóbban. :-) Ennek nagyon örültem, de teljes áron is simán megvettem volna őket, mert megérik az utolsó rájuk költött petákot is! :-)
A színek szépek, erősen pigmentáltak, MAC paint pot alappal simán kibírtak 6 órát a szememen összegyűlés, csíkozódás, maszatolódás, megkopás nélkül. 8 óra után egy kicsit halványulnak a színek, de teljesen vállalható a dolog.
Míg a "Ho! Ho! Ho!" palettánál kifogásoltam, hogy nem volt túl esztétikus, túl szép a csomagolása, és tükröt sem tartalmazott, addig ezeknél a palettáknál már ezek a problémák fel sem merültek. Szépek és tartalmaznak egy nagy tükröt is. :-) A festékek szemhéjtusként is megállják a helyüket: az ecsetre MAC Fix+ -t szoktam fújni, és úgy viszem fel a kívánt színt. Ez a módszer is szép eredményt hoz, és teljesen tartós, egyáltalán nem kopik a szempillavonalról sem. Picit porzik, de ezt kivédem azzal, hogy tényleg alig kell beleérinteni az ecsetet ahhoz, hogy hozza a kívánt színt a szemhéjon. Nem kell csuszatolni, erősen belenyomni az ecsetet, így minimális a porzás.
Hihetetlen, de mióta megvannak, szívesebben használom őket, mint a MAC szemhéjfestékeimet. Na nem azért, mert minőségileg jobbak, hanem mert kompakt, minden egymáshoz illlő szín egy helyen van. Nem tudom, hogy mi történt az Essence háza táján, de emelem kalapom előttük, nagyon jó irányba tartanak. Ami biztos, hogy ha ezentúl új, limitált kiadású palettákat fognak piacra dobni, tuti nem fogok elsétálni mellettük, ahogy eddig tettem! :-)

Ebben a palettában szürkés-kékes-lilás színek találhatóak, szerintem nagyobb részt hideg tónusban. Ez a paletta - ahogy a "Salut Paris" rózsás színei is, jól mennek a szőkésbarna hajamhoz és a szürkéskék szememhez. Ránézésre teljesen más a paletta színei, mint amit felkenéskor/kipróbáláskor kapunk. A felső sor első színe egy jeges fehér, kék irizáló hatással. A második szín egy matt, világos, piszkos szürkés taupe szín. A 3. egy ezüst szín, csillámporokkal - elégé porzik, és a csillámok miatt óvatosan kell vele bánni. A 4. szín számomra egy nagyon különleges, selyemfényű lilás kék. Ránézésre szürkének tűnik, de felkenve nagyon szép, és inkább halvány levendula lila, kis kékes beütéssel. A felső sor utolsó színe antracit szürke. Ezt az színt, illetve az alsó sor második (matt burgundy), harmadik színét (matt barnás szürke) szoktam tusként használni a fentebb említett módon. Az alsó sor első színe egy aranyfényű barackos szín, az utolsó pedig egy lilás-kék csillogó árnyalat.

Ahogy a többi palettánál írtam, biztos nem a világ legjobb palettája, de akkor sem tudok rosszat írni róla. Ügyesen, jó kis alappal, fixálóval szuper és viszonylag tartós sminkek készíthetők vele. Ár/érték arányban verhetetlen. Szeretem. Ajánlom. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate