Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaboreka0529, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 20.

Kiszerelés:   13,5 g

9 mauve tónusú, fémes szemhéjtpúdereket tartalmazó paletta tükörrel.

Ár: 1200 , Eladó: Evihali
Állapot: 1-2-szer próbált, képen látható állapotban., Helyszín: Veszprém, Esetenként Pécsett vagy Bp 11. kerületben is átvehető, fizetés: Személyes átvétel/Foxpost

Honeyhair

2020. október 1.

Szerintem az Essence "városi" szemhéjpúderpaletta-sorozatából ez a legjobb. Eleve a hideg színek a kedvenceim, de ebben ráadásul olyan különleges, csillogó, irizáló színek is vannak, amik nagyon egyediek. Mindig megdicsérik rajtam az ezzel készült sminket. Hátránya, hogy a minősége azért nincs a legjobbak között, tehát alapos előkészületek (mindenekelőtt egy jó szemhéjprimer) és ügyes ecsetmozdulatok szükségesek a szép kidolgozáshoz. Utána azonban a kész smink meglepően tartós és még este is ugyanolyan szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 1.

Lina14

2019. december 14.

Nekem ebből a vonalból már megvolt a G'Day Sydney, és mivel végre lehetett kapni valahol egy jobban kialakított, egymással együtt is használható, hidegtónusú palettát, lecsaptam rá. Én kedvelem ezt a textúrát, szépenlehet satírozni, vannak színek amikkell kicsit meg kell küzdeni, de nem vészesek összességében. Nekem a csillámosak nem potyogtak, de mindenképpen még ragacsos alap kell alá, púderesre is feltapagnak, de nem annyira jól. Összességében tök jó paletta, bár szerintem egy matt középszürkét, ami valahol a másik két matt között van, de ez már csak személyi igény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

merida07

2019. október 26.

Nagyon szeretem ezt a palettát, igazán jól lehet vele dolgozni, viszont potyog, de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Judiit

2019. október 23.

Egyszerűen szuper paletta. A fehér kéken irizáló szín fogott meg elsőre, gyönyörűséges. A paletta minden színe egy kis csoda , a pan nem adja vissza a szépségüket, csak felkenve bújnak elő a rejtett huncutságok. Álomsminkeket lehet vele készíteni, nem potyog, egyszerűen , gyorsan satírozhatóak az árnyalatok. Amiért viszont megválnék tőle az az, hogy az én színeimmel sajnos nem működik :( Túl hideg sajnos .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

LittleSpark

2019. október 4.

Még a kiárusításos időszakban vettem meg a palettát féláron. Addig csak nézegettem, mert általában melegebb tónusú palettákat szoktam venni, de úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért ha nem is használok ki minden színt megéri. A teszter alapján jónak tűntek a színek. Minden alkalommal használok primert a szememre ( jelenleg Make Up Factory sensitive eye shadow base). Nos együtt elég jól szuperálnak. A szaténfényű színek nagyon jók, elég pigmentáltak nem potyog, tartós. A mattok közül a világosszürke a leggyengébb bár ugye azért világos bőrön nem várható el hogy rikítson. Alapszínnek mindenesetre tökéletes. Nekem nem mozdult el a nap során a sminkem, szépek maradtak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 26.

Nagyon sok rossz véleményt hallottam, de meglepően jó. Nem a kedvenc palettám, és kezdőknek kicsit sem ajánlom. Egy jó ecsettel és némi tapasztalattal elég jó szemsminket lehet kihozni belőle. A csillámló színek erősen pigmentáltak, de csak szólok, hogy nagyon potyog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

BPetra22

2019. augusztus 16.

Ma használtam először, és meglepően jó! Szép, pigmentáltak a színek, eldolgozhatóak, bár ecsettel meggyűlt a bajom velük, ujjal nagyon szépen fel lehet őket vinni. Picikét potyognak, de nem vészes. Összességében nekem tetszik, megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

eszteredit

2019. július 31.

Szép szép de azért a színek pigmentáltsága nagyon változó, a kéken irizáló fehéres színt imádom a belső szemzugban, egy esti programra tökéletes, de egész nap nem marad fent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

nori145

2019. május 28.

A palettában szép a színek de egyáltalán nem pigmentáltak a szemen, és pereg. Szemhéj alapozóval sem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

0bikbik0

2019. május 25.

A szinek csodásak harmonikusak a palettában, de a világosabbak nálam nem igazán pigmentáltak a szememen. De igy legalább nem lehet vele túlzásba esni...
Mindennapi kis alappalettának szerencsés választás, igazából megszerettem, de nem az a "húha" érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate