Essence

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mirabylia, Módosítva: 2019. július 10.

Ár:   2000 Ft

1 highlightert, 3 pirosítót és 2 bronzosítót tartalmazó paletta.

kiralyd

2020. szeptember 14.

nagyon király kis paletta, én akciósan vettem pinkpandán, így mégjobban megérte. nagyon szépek a színei, főleg barna bőrön igazán jól mutatnak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Dorci19

2019. december 8.

Ennyi pénzért a hétköznapokra tökéletes. Nap végére lekopik ha sokszor érek az arcomhoz. Lehet egy fixálóspray megoldaná ezt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Pupp

2019. szeptember 29.

Jó kis paletta. Igaz annak akinek sötétebb a bőre a bronzosító nem biztos, hogy működni fog. De ezt leszámítva szépek a színek, viszonylag tartósak is. Szép a pirosító, a bronzosító is jó, egészen krémes állagúak, nem foltosak felvitel után. A highlighter is szép fényű, igaz az én zsíros bőrömön nem sokáig látszik :D de ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Mirabylia

2019. július 9.

Egyelőre a felét teszteltem, a másik felét csak próbáltam. Az állaguk krémes por, elég pigmentáltak, nem poroznak. Nagyon jók a színeik és a csillogásuk (már a csillogóknak). Szépen lehet felvinni. Örülök, hogy megvettem, biztosan sokáig a kedvenceim között lesz! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate