Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 22.

"A hosszantartó szemhéjtus négy új ragyogóan trendi színben biztosítja a tökéletes tusvonal megalkotását."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cslllzr

2018. október 23.

A fehéret vettem meg belőle. Nagyon gyengén pigmentált, az ecset alig visz fel valami festéket és azt a kicsit sem egyenletesen. Lehetetlen vele szép vonalat húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

cherry19

2018. július 8.

A fehér van meg, de nem szeretem.
A felt-tip vastag, bumszli, nem lehet vékony vonalat húzni vele, "wing"-ről meg ne is álmodjak. Maga a festék híg, gyengén pigmentált és gyors száradása közben mintha még haloványabbá válna. Próbáltam rétegezni, de nem akaródzik önmagára épülni, inkább maszatolódik, de ha sikerült is, berepedezett. Pöttyözésre tudom használni, de továbbra is keresem a tökéletes fehér tust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

A fehér van meg, de nem szeretem.

Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.