Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

terke29

2013. február 9.

Mindegyik lakkhoz van egy hozzá passzoló csillámos fedőlakk is,én a pink lakkot,és hozzá a szivecskés fedőlakkot vettem meg.Ajándék lesz,úgyhogy csak egy körmön próbáltam ki.Az üveg maga kisebb,mint amit eddig megszokhattunk,ami nem baj,legalább kevesebb szárad be... :) Két rétegben szépen fed,nem csikos,kb.10 perc volt míg megszáradt,majd rá a fedőlakk,az + 5 perc.Szép,és mutatós,tartósságról egyenlőre annyit,hogy nincsenek ágyneműnyomok,a fürdést kibírta,de ma még nem mosogattam... :)
Nekem tetszik,bár nem az én világom.De ettől még jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 9.

Nekem tetszik,bár nem az én világom.De ettől még jó.