Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál - 10 db-os csomag
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Caladrin

2020. január 22.

Nagyon szép pillákat csinál, de sajnos nagyon potyog. Pár órát volt rajtam és rendesen fekete lett a szemem alatt. Próbáltam primerrel is és anélkül is, hátha az segít, de sajnos nem változik semmi, pedig a hatása annyira tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

BlackVelvet

2020. január 4.

Biztos a kicsit rejtett szemhéjam miatt, vagy azért, mert nagyon béna vagyok, de nekem nem működik. Annyira nagy a keféje, hogy minden próbálkozásom ellenére, több festék kerül a szemem környékére, mint a szempillámra. Az állaga is túl folyós nekem, nem használom el. A rózsaszín változatát viszont nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

anna547

2019. december 23.

Most vettem meg először ezt a terméket, de eddig nagyon jól teszi a dolgát. Kicsit sok festék marad a kefe végén, de szépen le lehet húzni. Csodás dús és hosszú szempillákat lehet vele varázsolni, bátran ajánlom bárkinek, aki hasonló végeredményt szeretne elérni. Az ára is elfogadható, én 1049 Ft-ért vettem a Rossmannban, bőven veri magasabb árkategóriájú drogériás társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 23.

dlms.trk

2019. december 19.

Pupa vamp extreme szempillaspirált cseréltem őrá, egy hete használom, eddig pont ugyanazt nyújtja, annak a keféje jobban tetszett, de nem tud 3ezerrel többet mint ez.
Nagyon nagyon sok spirálon túl vagyok, ez egy kincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Nagyon nagyon sok spirálon túl vagyok, ez egy kincs

pattelin

2019. december 9.

Még most vettem meg először, részben az itteni vélemények miatt, részben más ajánlásokra. Tetszik, nagyon jó! Igen, kicsit sok festéket visz fel és húzogatni kell a keféről a festéket, de ez eleinte szinte minden spirálnál így van. Nagyon szép fekete és szépen ível!
Update: levonok egy csillagot, mert potyog. Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Update: levonok egy csillagot, mert potyog. Kár érte!

fannipetra

2019. december 8.

Az elején nagyon sok festéket vesz fel, ezért időigényesebb szép eredményt elérni, de ez a tökéletes szempillaspirál!😍 Megéri a kezdetekben a macerát, utána semmi probléma nincs vele, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

fitgreta

2019. október 31.

Az elején nagyon sok festéket vett fel, ezért törölgetni kellett, és valahogy szenvedtem vele. Aztán sokkal jobb lett, bár hajlamos picit csomósítani a pillákat, illetve nekem mindig felkenődik a szemöldököm alá, akkor is, ha felülről lefelé nem megyek át a pilláimon. A látvány hatásos, de már kifogyott szilikonos kefével át kell fésülgetni, illetve ez a kenődés is van. Azért elhasználtam, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

vszlau

2019. október 21.

Az árához képest nagyon jó.
Dús pillákat ad, szerintem tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Az árához képest nagyon jó.
Dús pillákat ad, szerintem tartós is.

Horvathangelika1

2019. augusztus 5.

A kedvencem lenne, ha nem kéne kb az egész festéket lehuzni a keferol. Ezen kívül nagyon jó, szetvalaszt, ível. Nekem nem poklabasodik. Tartós, 10 óra viseles után is kb olyan, mintha most használtam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Nymphea

2019. július 31.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem nem igazán vált be. Bár szeretem a duci, sörtés keféjű spirálokat, nekem ez túl sok festéket vesz fel, és póklábas hatást érek el vele, ami nem igazán tetszik. Ráadásul ez az egyetlen spirálom eddig, ami mászik, és nap végére pandamaci effektet csinál, illetve gondos lemosással is elképesztően fekete a szemem reggel ébredés után (hozzátenném, csak és kizárólag ezt az árkategóriát használom, ritkán Loreal, Maybelline). Nekem ezek miatt nem vált, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Hidratálók: Butylene Glycol