Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

leda58

2024. május 20.

Folyamatosan keresem azt a szempillaspirált, ami nem csak nem ragad és szép pillákat kölcsönöz, hanem tartós is, éppen ezért a sok pozitív véleményt olvasva nagyon kíváncsi voltam erre a termékre. Azonban nekem sajnos nem vált be annyira.
Először is, a pozitívum: a keféje tetszik, könnyen felkenhető, valóban szép volument ad a pilláknak, amiket nem ragaszt össze, nem csomósodik tőle. Emellett árban is az olcsóbbak közé tartozik.
Azonban ami a legnagyobb bánatom, hogy számomra egyáltalán nem volt tartós. Az első használatkor kb. egy órán belül sötét foltot hagyott a szemem alatt, amit akkor a nap okozta enyhe szemkönnyezésnek tudtam be, azonban a következő használatkor sem bizonyult sokkal tartósabbnak, akkor is kb. 2 órát követően úgy néztem ki mint egy panda.
Nagyon sajnálom, mert egyébként az esztétikai hatásával teljesen elégedett vagyok, de már nem nagyon merem használni, mert ki tudja, hogy fogok kinézni mire legközelebb a tükörbe nézek. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 20.

antalrenata

2024. április 16.

Régóta kerestem a tökéletes szempillaspirált. Jelenleg ez a nagy kedvenc. Ívelt,fekete pillákat csinál. Nem pereg,nem okoz pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 16.

lau822

2024. április 3.

Jelenlegi kedvencem!!! Hónapok óta csak ezt használom. Együtt vettem a sky high szempilla spirállal és utol sem éri. Dúsítja és hosszabbítja az amúgy is hosszú pilláimat. Imádom! Tartós nagyon! Legutóbb a magyar-koszovó meccsen is ez volt rajtam, vonuláson is ott voltunk, de a sok füst minden ellenére meg sem mozdult. Reggeltől estig bírja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 3.

DNagy

2024. március 29.

Egyik kedvenc spirál családom az I love extreme, hiszen hatalmas pillákat lehet vele csinálni. Lehet, hogy dúsító hatása van, de mégis a hosszával is nagyon elégedett vagyok, mert (főleg amikor még tele van) hatalmasak a pilláim is tőle, bár a dúsítás miatt néha picit bogár lábas a pillám, de egyáltalán nem zavaróan, hanem akkor is szép dús. Egyik kedvenc, legjobb spirálom. Mindig őt vagy a rózsaszín tesóját veszem csak. Nem pereg és többé-kevésbé bírja a könnyezést is, viszont a keféje tényleg elég nagy (nyilván, mert dúsít), ezért sokszor kenődik az arcomra is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 29.

Angel86

2024. február 27.

Ez A szempillaspirál számomra. Sokkal drágábbakat kenterbe veri. Max csillag. Rétegezhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 27.

izsuzsi

2024. február 2.

Hatalmas pillákat csinál és nem pereg. A kefejé nagyon nagy,ezért nehézkesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 2.

Misa

2023. december 22.

Ezt a spirált is csak úgy tudom használni, hogy előtte lehúzom a felesleget egy papírzsepivel, különben összetapasztja a szempillákat, és csomókban összeállítja az egészet. Zsepivel lehúzva már jobb a helyzet, és tényleg szép hosszú, erős fekete pillákat lehet vele festeni, bár a nagy kefe miatt óvatosan kell vele bánni. Sajnos peregni és maszatolódni is hajlamos. Egy próbát ennyi pénzért megért, de mivel macera a használata, ritkán szánom rá magam. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 22.

Cseresznye1006

2023. december 19.

Szép szempillákat lehet vele csinálni, nekem nem is pereg le, kibír egy egész napot. Kicsit nehéz vele dolgozni, óvatosan kell használni, mert tényleg nagyon nagy a keféje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 19.

Annie25

2023. november 27.

Gyönyörű pillákat tudok vele csinálni, szép, dús, ívelt és mélyfekete. Egész nap tart, nem pereg le és könnyű lemosni.
Egyetlen hártánya a baromi nagy keféje, amit igazából nem is tudok értelmezni, hogy miért nem lehet kisebb, normál méretű, de ennek ellenére tuti újravevős lesz, főleg az ára miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 27.

Chamana

2023. június 14.

Nekem nagyon bevált, mindennapos ill. nappali sminkhez abszolút tökéletes, dúsít, szép fekete réteget von a pilláimra, tartós, egyáltalán nem pereg le.
(Nem is értem, sokan írják, hogy lepereg. Hány rétegben viszik fel a festéket, vagy milyen vastagon? Kétszeri átfestésnél nem pereg le, egész nap tart. )
Nekem remek, több alkalommal újravettem, majdnem mindig ez landol a kosaramban.
Keféje nekem kimondottan bejön, szépen lehet vele festeni a szempillákat.
Maximum csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 14.

Nekem remek, több alkalommal újravettem, majdnem mindig ez landol a kosaramban.
Keféje nekem kimondottan bejön, szépen lehet vele festeni a szempillákat.
Maximum csillag.

Hidratálók: Butylene Glycol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.