Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál - 10 db-os csomag
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
fannnnni

2019. május 3.

Sok szempillaspiralt probaltam mar, de eddig ez a legjobb, en nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

zsofbar77

2019. április 23.

Hát... nekem ez annyira nem jött be. Gyorsan csomósodik sajnos, a nap végére a termèk pedig egyszerűen csak eltűnik. 😩 Ha valaki havonta, kéthavonta hajlandó szempillaspirált cserélni,szerintem ammak teljesen jó lehet. Leárazáson talán ùjravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Toll

Korcsoport: < 18
2019. április 12.

Nagyon jó, nem csomósodik. Tartós, de könnyű lemosni. Egyedül a keféje nem tetszik, nagyon bumszli, nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 12.

kalinkoz

2019. március 26.

Itteni vélemények hatására vettem. Hát sajnos nagy csalódás. Eleve nagyon bumszli a kefe, amivel nem lehet kevés festéket felvinni, ezért összeragasztja a pillákat. Ha mégis nagy nehezen sikerül szépen felvinni, akkor pedig 1-2 órán belül lepereg és nagyobb karikáim lesznek tőle, mint reggel korrektor előtt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

timi8940

2019. március 25.

Minden Essence szempillaspirál kedvencem. Ár érték arányban messze legjobbak. Gyönyörű pillákat varázsol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Muffy

2019. március 16.

Jelenlegi kedvenc szempillaspirálom, nagyon definiált pilláim lesznek tőle, itt-ott összetapasztja őket néha, de azt gyorsan orvosolni lehet a felvitel után. 3-4 hónapig szuperál kiszáradás nélkül. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

eeeee

2019. március 15.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Vannak bevált spiráljaim, de szeretek kipróbálni újabbakat, hátha kincsre bukkanok.
Na ez nem az, sőt ilyen rossz spirállal még sosem találkoztam. Lehet, hogy én fogtam ki egy romlott példány, de végülis már a keféje se tetszik. A festék csomós, darabos, potyogós.
Az én pillaimnak nem kell extra turbózás, így el tudok érni egy viszonylag normális eredményt, de fél óra után már potyog, nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

nikyptk

2019. március 11.

OMG! Hihetetlen, hogy mániákus szempillaspirál felhalmozóként ezt még eddig nem kaptam le a polcról! Mekkora hiba. Lehet, hogy előbb elhagytam volna a gyűjtő szenvedélyem. Még nem tértem magamhoz a sokkból amit ez a szempilláimmal művelt. Rövid, egyenes, vékonyszálú semmi pilláim vannak amivel (eddig) se olcsó, se drága, se túlhype-olt, se semmi nem tudott nagy csodát tenni. Na ezzel már már ijesztően nagy szempillákat tudok magamnak varázsolni. Hogy hogyan csinálja azt nem tudom. Mikor megláttam a keféjét azt hittem még egy borzalommal lettem gazdagabb. Tény, hogy érdemes kicsit lehuzogatni a szélén a festéket, hogy jól lehessen retegezni, illetve az alsó szempillákat óvatosan kell festeni a kefe nagysága miatt de körülbelül ennyi ügyeskedést is igényel a dolog. Nem kenődik, nem potyog extra fekete. Nekem nagyon erős 5 csillag!

Update! Hát a kezdeti lelkesedés sajnos alábbhagyott :( 1 hónapja használom, kb 2 hét után elkezdett beszáradni. Meleg vízbe tettem, ez helyrehozta a dolgot de borzalmasan elkezdett potyogni. Kb 2 órával a felvitel után rengeteg apró pötty keletkezik a szemem alatt. Sőt a jobb szempillasorom közepe le is törött pedig csak maximum 2 rétegben viszem fel. Nagyon sajnálom mert tényleg csodás szempillákat csinál, de ez így elég kellemetlen és macerás. Le kell vonnom tőle 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Anett44

2019. március 5.

Nekem nem lett a kedvencem, túl nagy a keféjének a feje, ezért elég nehéz vele dolgozni, semmi extrát nem tud, legalábbis nem kelt dúsabb hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

dori92

2019. február 21.

Update:
Az idő előrehaladtával egyre inkább előjön ez a potyogás, már nem igazán van kedvem használni.

2018.12Én is a sok jó vélemény alapján vettem meg. Nagyon szép és hosszú pillákat lehet vele készíteni és a festék mennyisége is rendben van, viszont nálam napközben potyog. Ha ez a kis hiba nem lenne, tényleg tökéletes lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Update:

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!