Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence csodacsomag 🙂
Ár: 4.500 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: Új az adventi kalendàrium nagy része, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, mpl, személyes àtvètel Újpesten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. június 29.

Nem rossz, de nem is kiemelkedően jó, mindig váltogatom a spiráljaim, szóval ezt vettem meg. Hosszú,fekete pillákat csinál. Egy rétegben kevésnek érzem, két rétegben viszont nagyon összetapasztja a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 29.

felicitas

2020. május 22.

Spirálból egyszerűen még nincs meg a tökéletes, és olcsósága és a sok jó vélemény miatt megvettem. Nekem aránylag hosszú, csak világos pilláim vannak. Ezzel szépen végig tudom festeni őket, de nem dúsít semmit, 3 réteg kellene, hogy ne csak színt adjon. Ami a legbosszantóbb, a bumszli kefe, amivel mindig szétkenem a szemhéjamon a festéket. Ráadásul maszatolódik a szemem alá a nap folyamán. Nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Sarkanyka01

2020. május 12.

Lehet velem van a baj, de pár éve is kipróbáltam, meg év elején is, de mindkétszer azt tapasztaltam, hogy nagyjából semmit sem csinál a pilláimmal, se nem dúsít, se nem göndörít, se nem festi be rendesen. Épphogy kapott tőle egy kis színt és ennyi, fogalmam sincs mitől lehet ez, ezen kívül csak egy szempillaspirálnál tapasztaltam csak ezt, pedig kipróbáltam már legalább 20 különbözőt, egészen az olcsótól a highend kategóriáig. Viszont elajándékoztam egyik ismerősömnek a második tubust, amikor láttam, hogy az sem jobb, és neki meg nagyon szép pillákat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Dorci1213

Korcsoport: < 18
2020. április 30.

Én nagyon szeretem, rendszeresen használom. Sokáig elég. Egyetlen ,,hibája" hogy sok festéket vesz fel, így az elején kicsit nehéz vele dolgozni, de ha le van húzva akkor gyönyörűen hosszítja és talán egy kicsit dúsítja is a pilláimat. Krémes textúrája lévén kellemes viselet, viszont néha csomósítja a szempillákat. Ezért én egy szempillafésűvel mindig átmegyek rajtuk. De magát a spirált teljes szívemből ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 30.

szandra0125

2020. április 5.

Én nagyon szeretem! Alapjában véve egyenes állású, ritka és közepesen hosszú szempilláim vannak, amiből gyönyörű pillákat varázsol! Sosem használtam drága spirálokat, ha feltűnő hatást szeretnék elérni, inkább felragasztok műpillát, így nem tudom összehasonlítani a jobb minőségű társaival, de úgy gondolom, hogy az árát teljesen megéri! Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

TheQueen

2020. április 4.

Rengeteg szempillaspirált próbáltam már ki, viszont a legtöbbször ezt vettem vissza. Egy ilyennek mindig lennie kell itthon. Először csak az ára miatt vettem meg, mert nem futotta drágábbra akkor éppen. Általában a vékony spirált részesítem előnyben, mert azt jobban tudom használni, ezért nem is gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem ezt a szempillaspirált. Ár-érték arányban tényleg tökéletes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

SpinnerCat

2020. március 26.

Egy próbát szerettem volna tenni az Essence spirálokkal, de nekem nem nagyon vált be. Nem rossz, de nem is jó; olyan semmilyen a végeredmény. Emellett nagyon kenődik a szemhéjra, túl sok festéket vesz fel az ecset, pedig én imádom a drámai pillákat. El-elhasználgatom kiegészítésnek, de elvette a kedvem egy időre a kísérletezéstől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

kittihnl

2020. március 18.

Előtte évekig az Oriflame könnyen lemosható szempillaspirálját használtam, imádtam, hogy milyen egyszerűen le lehet esténként mosni. Mostanra azonban irreálisan magasra emelték a költségeket és nem éri meg pár spirált rendelgetni. Így váltottam egy catricesre, ami nem igazán vált be, majd visszatértem erre a régi tini spirálra és most újra imádom. Nekem nem potyog feltűnően, bár már hozzászoktam, hogy napközben nem dörzsölhetem egyáltalán a szemem, mert mindegy milyen spirál van fent, annak ez a szokás így vagy úgy, de betesz. Így ennek megfelelően most újra kedvelem és imádom, mert brutálisan dúsít és szép fekete a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

ozsuzska

2020. március 18.

Tiniként életem spirálja volt, imádtam. Tényleg szép pillákat csinál,viszonylag olcsó, sokáig elég a tubus, csak kicsit a sokadik réteg után ragasztja össze a pillákat. Cserébe nem olyan tartós, NAGYON pereg, de alapvetően ár-érték arányban szuper. Magasabb ár és minőség kategóriára váltottam, de pozitív véleményem van róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Caladrin

2020. január 22.

Nagyon szép pillákat csinál, de sajnos nagyon potyog. Pár órát volt rajtam és rendesen fekete lett a szemem alatt. Próbáltam primerrel is és anélkül is, hátha az segít, de sajnos nem változik semmi, pedig a hatása annyira tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

Hidratálók: Butylene Glycol