Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 980 , Eladó: hefs
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de Foxpost is megoldható.
Ár: 890 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szonnya93

2022. április 25.

Körülbelül 10 éve már, hogy alap darab a táskámban, hatalmas, dús szempillákat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

9K.Moncsi9

2022. április 8.

Sminkek teren altalaban a dragabb "markasabb" termekeket reszesitem elonyben de ez a termek kivetelt kepez.
Egyszeruen imadom! Nincsenek hosszu szempillaim de dusnak se mondanam oket. Ez a szempillaspiral azonban olyan hosszu es dus pillakat varazsol nekem hogy az valami elkepeszto! Mindig is szerettem a nagy feju szempilla spiralokat de ennek valami hatalmas a feje. Ennek ellenere viszont egyaltalan nem nehez felvinni vele a rermeket. A kulso belso szemzugban levo pillakat is gyonyoruen elerem vele. Legeloszor gimis koromban vettem ilyet baratnom egybol meg is kerdezte mit hasznalok mert gyonyoruek a pillaim. Azota o is ezt hasznalja. En sok felet kiprobaltam azota de egyik dragabb marka se birt olyan szep pillakat varazsolni nekem mint ez a termek. Orok kedvenc marad nekem az mar biztos. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

lisbeth10

2022. február 21.

Meglepetés volt számomra ez a szempillaspirál. Egy kicsit megijedtem a keféjét megpillantva, nincs jó tapasztalatom az ilyen keféjű szempillaspirálokkal. Először furcsa volt használni, féltem, hogy a szememben köt ki a festék, de meglepetésemre, egészen hamar megszoktam. Az ilyen keféktől mindig összetapadnak a pilláim, csomósak lesznek, de ezzel szépen szét tudom őket választani, hosszítja őket. Eddig meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 21.

Mijauhamm

2022. február 15.

Kicsit túl nagy a kefe nekem, emellett ugyanannyit csinál mint bármelyik más spirál amit eddig véletlenszerűen kaptam le drogériák polcairól és nagynehezen elhasználgattam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 15.

Viktoria_fks

2022. február 9.

Jóóó pár év után újra vettem.
Nem tudom, régen imádtam (még a hozzászólásom lehet itt van, ahol ódákat zengtem róla), de most utálom. Ez a kefe.... borzasztó. Borzasztó nagy, nem bírom normálisan kifesteni se a felső se az alsó pillákat. Vagy ha igen, utána még fültisztitóval kell takarítanom a szemhéjam, mert tiszta fekete.
Nem lettek extrém nagyok a pilláim, épp hogy csak látszik, hogy van rajta valami. (pedig én vagy 3-4 réteget is fel szoktam vinni)
Úgyhogy tovább adom, mert nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

Jóóó pár év után újra vettem.
Úgyhogy tovább adom, mert nem lett szerelem.

Viktoria07

2021. december 21.

Kedvencek között szerepel ez a spirál, nagyon jól dúsít, imádom. Mindig van belőle, általában többet használok együtt és ez mindig az egyik fix pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

kiskacsa480

2021. december 12.

Ha jól hasonlítottam össze az üzletben akkor ez a Disney-s (Jasmine) kiadásnak az eredetije ami marketing fogásnak hatalmas volt mert még az is rohant megvenni aki közelébe se szagol az Essencenek. Én a Disney-s agyon dicsérése miatt vettem meg végül, de nem vártam tőle sokat.

Rohangálós napokra amikor kizárólag csak spirált használok, egynek elmegy de soha nem venném újra.
Lepereg, a második rétegnél tapadnak össze a pillák és lemosásnál darabkákban jön le amiből általában a szemembe is jut...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

Kitsyke

2021. november 7.

Nekem nem igazan vált be, sajnos lepereg pár óra alatt, olyan mintha ki se festettem volna magam. Maszatolódik nyáron, nem bírja a meleget. Szép pillákat lehet vele aki tud jól spirálozni, negatívum hogy nagyon nagy keféje van, én mindenhol osszemaszatolom magam vele, szörnyű.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 7.

Maria2n

2021. november 4.

Ó, hogy mi a francért van ilyen bumszli, nagy keféje?? 😞 egyébként egy nagyon jó kis szempilla spirál lehetne, mert maga a festék nem rossz minőségű. Nem kenődik, és 2 rétegben nagyon szép pillákat csinál de a keféje az vmi botrány. Egy másik spirál keféjével szoktam használni és azzal viszem fel a pilláimra a festéket, úgy nagyon szép az eredmény, szépen kiemeli a szemeimet. Ettől a kefétől viszont nem tudok elvonatkoztatni mert praktikus ember vagyok, szeretem minél hamarabb elkészíteni a sminkemet, pláne a rohanós reggeleimen, így praktikussági szempontok alapján egy erős 3-ast adok a terméknek. Csak a bumszli kefe miatt vonom le 2 csillagot, egyébként jó a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

fanni200005

2021. október 18.

Nem maszatolódik, nem csomósodik a pillán, nem pereg, mindennapos szempillaspirálom. Azért csak 4 csillag,mert teljesen hétköznapi több rétegben is, kicsit extrábbat keresek már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

Hidratálók: Butylene Glycol