Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence csodacsomag 🙂
Ár: 4.500 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: Új az adventi kalendàrium nagy része, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, mpl, személyes àtvètel Újpesten

destiel

2021. január 8.

Nagyon szeretem. Szép, hangsúlyos, dús pillákat varázsol, tényleg illik hozzá az "extreme" név. Szeretem az ehhez hasonló keféjű szempillaspirálokat. Nagyon olcsó! Viszont vigyázni kell vele, mert nekem például sokszor a téli nyirkos időben megolvadt és elkenődött (most félre tettem kicsit).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

DraAnd

2020. december 15.

Én nagyon szeretem! Kimondottan a nagy kefét, amitől hosszú és sűrű szempilláim lesznek. Ritkán előfordul, hogy ragad rá egy-egy kisebb festék gombócka, ilyenkor egy lap vécépapírra rásimítom, de ez bármelyik szempillaspirálnál előfordulhat. Többször is újravettem már, szerintem nagyszerű az ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

kitti701

2020. október 17.

Nagyon szeretem, rengeteg termék van benne, ehhez képest olcsó is. Szépen felvihető, elegendő terméket vesz fel a kefe, de nem túl sokat. A szempillákat nem tapassza össze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

anreni9

2020. augusztus 26.

Feltehetően egy ősrégi tubust sikerült levennem a polcról, hiszen gyakorlatilag félig beszáradva vittem haza. Az én hibám, a drogériában nem nyitottam ki... így kidobtam a pénzt az ablakon. Próbáltam én meleg víz alá tenni, dezodort fújni bele, az ég világon minden házi praktikát, meg se moccant. Még annak is nekirugaszkodtam, hogy felkentem a pilláimra hátha, mondanom sem kell darabokban csimpaszkodott rá a szempilláim végére. Ebben az esetben az 1* nem teljesen releváns, de így ebben a felállásban sajnos mégsem tudok többet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

dlms.trk

2020. július 23.

Up. : Szeretem, de nem a legjobb, nyáron felkenődik, nem is használom most..
viszonylag nehéz a nagy kefével dolgozni is.
Nem hiszem hogy újra veszem.

Pupa vamp extreme szempillaspirált cseréltem őrá, egy hete használom, eddig pont ugyanazt nyújtja, annak a keféje jobban tetszett, de nem tud 3ezerrel többet mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Up. : Szeretem, de nem a legjobb, nyáron felkenődik, nem is használom most..
viszonylag nehéz a nagy kefével dolgozni is.
Nem hiszem hogy újra veszem.

germanberni

2020. július 19.

Extra vastag a keféje és rengeteg festéket felvesz, összetapasztja a szempillákat. Nekem használhatatlan volt, 2 alkalom után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

pinksunset

2020. június 29.

Nem rossz, de nem is kiemelkedően jó, mindig váltogatom a spiráljaim, szóval ezt vettem meg. Hosszú,fekete pillákat csinál. Egy rétegben kevésnek érzem, két rétegben viszont nagyon összetapasztja a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

felicitas

2020. május 22.

Spirálból egyszerűen még nincs meg a tökéletes, és olcsósága és a sok jó vélemény miatt megvettem. Nekem aránylag hosszú, csak világos pilláim vannak. Ezzel szépen végig tudom festeni őket, de nem dúsít semmit, 3 réteg kellene, hogy ne csak színt adjon. Ami a legbosszantóbb, a bumszli kefe, amivel mindig szétkenem a szemhéjamon a festéket. Ráadásul maszatolódik a szemem alá a nap folyamán. Nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Sarkanyka01

2020. május 12.

Lehet velem van a baj, de pár éve is kipróbáltam, meg év elején is, de mindkétszer azt tapasztaltam, hogy nagyjából semmit sem csinál a pilláimmal, se nem dúsít, se nem göndörít, se nem festi be rendesen. Épphogy kapott tőle egy kis színt és ennyi, fogalmam sincs mitől lehet ez, ezen kívül csak egy szempillaspirálnál tapasztaltam csak ezt, pedig kipróbáltam már legalább 20 különbözőt, egészen az olcsótól a highend kategóriáig. Viszont elajándékoztam egyik ismerősömnek a második tubust, amikor láttam, hogy az sem jobb, és neki meg nagyon szép pillákat csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Dorci1213

Korcsoport: < 18
2020. április 30.

Én nagyon szeretem, rendszeresen használom. Sokáig elég. Egyetlen ,,hibája" hogy sok festéket vesz fel, így az elején kicsit nehéz vele dolgozni, de ha le van húzva akkor gyönyörűen hosszítja és talán egy kicsit dúsítja is a pilláimat. Krémes textúrája lévén kellemes viselet, viszont néha csomósítja a szempillákat. Ezért én egy szempillafésűvel mindig átmegyek rajtuk. De magát a spirált teljes szívemből ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 30.

Hidratálók: Butylene Glycol