Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2015. január 14.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ultra fekete pigmenteket tartalmaz, amelyek egyesével fedik be a pillákat, és intenzív színt kölcsönöznek, az óriási kefe pedig meglepően dússá varázsolja őket.

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál - 10 db-os csomag
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
timi8940

2019. március 25.

Minden Essence szempillaspirál kedvencem. Ár érték arányban messze legjobbak. Gyönyörű pillákat varázsol.

timi8940
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Muffy

2019. március 16.

Jelenlegi kedvenc szempillaspirálom, nagyon definiált pilláim lesznek tőle, itt-ott összetapasztja őket néha, de azt gyorsan orvosolni lehet a felvitel után. 3-4 hónapig szuperál kiszáradás nélkül. Ár-érték arányban nagyon jó.

Muffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

eeeee

2019. március 15.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Vannak bevált spiráljaim, de szeretek kipróbálni újabbakat, hátha kincsre bukkanok.
Na ez nem az, sőt ilyen rossz spirállal még sosem találkoztam. Lehet, hogy én fogtam ki egy romlott példány, de végülis már a keféje se tetszik. A festék csomós, darabos, potyogós.
Az én pillaimnak nem kell extra turbózás, így el tudok érni egy viszonylag normális eredményt, de fél óra után már potyog, nem szeretem.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

nikyptk

2019. március 11.

OMG! Hihetetlen, hogy mániákus szempillaspirál felhalmozóként ezt még eddig nem kaptam le a polcról! Mekkora hiba. Lehet, hogy előbb elhagytam volna a gyűjtő szenvedélyem. Még nem tértem magamhoz a sokkból amit ez a szempilláimmal művelt. Rövid, egyenes, vékonyszálú semmi pilláim vannak amivel (eddig) se olcsó, se drága, se túlhype-olt, se semmi nem tudott nagy csodát tenni. Na ezzel már már ijesztően nagy szempillákat tudok magamnak varázsolni. Hogy hogyan csinálja azt nem tudom. Mikor megláttam a keféjét azt hittem még egy borzalommal lettem gazdagabb. Tény, hogy érdemes kicsit lehuzogatni a szélén a festéket, hogy jól lehessen retegezni, illetve az alsó szempillákat óvatosan kell festeni a kefe nagysága miatt de körülbelül ennyi ügyeskedést is igényel a dolog. Nem kenődik, nem potyog extra fekete. Nekem nagyon erős 5 csillag!

Update! Hát a kezdeti lelkesedés sajnos alábbhagyott :( 1 hónapja használom, kb 2 hét után elkezdett beszáradni. Meleg vízbe tettem, ez helyrehozta a dolgot de borzalmasan elkezdett potyogni. Kb 2 órával a felvitel után rengeteg apró pötty keletkezik a szemem alatt. Sőt a jobb szempillasorom közepe le is törött pedig csak maximum 2 rétegben viszem fel. Nagyon sajnálom mert tényleg csodás szempillákat csinál, de ez így elég kellemetlen és macerás. Le kell vonnom tőle 2 csillagot.

nikyptk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Anett44

2019. március 5.

Nekem nem lett a kedvencem, túl nagy a keféjének a feje, ezért elég nehéz vele dolgozni, semmi extrát nem tud, legalábbis nem kelt dúsabb hatást.

Anett44
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

dori92

2019. február 21.

Update:
Az idő előrehaladtával egyre inkább előjön ez a potyogás, már nem igazán van kedvem használni.

2018.12Én is a sok jó vélemény alapján vettem meg. Nagyon szép és hosszú pillákat lehet vele készíteni és a festék mennyisége is rendben van, viszont nálam napközben potyog. Ha ez a kis hiba nem lenne, tényleg tökéletes lenne.

dori92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Update:

szlilla99

2019. február 20.

Szerintem nagyon jó kis szempillaspirál az árához képest. Valamiért többször nyúlok hozzá, mint a maybelline lash sensationalhoz, pedig azt is szerettem. Személy szerint nekem a nagy fejével nincs gondom, sőt könnyű felvinni, viszont könnyű össze is kenni magad ezért. Nem túl vizes, ami pluszpont.

szlilla99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

kicsispenot

2019. február 3.

Tul sok festek van az elso 15 hasznalatnal a spiralon es osszeragadbak a pillaim, plusz gyorsan pereg. Pozitivum hogy a vege fele gyonyoru, muszempilla hatast lehet vele elerni

kicsispenot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

FeNi

2019. január 31.

Nagyon szép pillákat varázsol viszont elég könnyen összecsomósodik ami után már kissé nehézkes felvinni

FeNi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

HeyGirl

2019. január 29.

Alapból is szép hosszú pilláim vannak, de ezzel a szempillaspirállal garantált a műszempilla hatás. Imádom!! Dúsít, hosszít, minden ami kell!

HeyGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!