Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Az I love extreme szempillaspirál az „őrült" testvér – a még dúsabb hatásért! A mély fekete, a krémes textúra tökéletesen fedi a szempilláidat és az extra nagy spirál szenzációs dús hatást biztosít. A szempillaspirál külseje is szemet gyönyörködtető, trendi rózsaszín, fekete betűkkel. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

b.Rose57

2021. október 9.

Általában ezt a szempillaspirált vásárolom, vagy legalábbis mindig van egy ilyenem is kéznél, az elején nem szeretem, nehéz vele dolgozni, mert sok festéket vesz fel, viszont utána nagyon szép ívelt pillákat csinál. A másik negatívum számomra, hogy viszonylag hamar elkezd beszáradni, ezáltal összeállni, csomósodni az anyag, így elég sűrűn utánpótlást igényel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

Candy21

2021. július 8.

Nagyon szép pillákat lehet vele festeni gyönyörűen dúsítja és íveli a szempilláimat. Nem tapasztja össze őket igazán látványos vele a végeredmény. A festék igazi fekete viszont ebben a melegben sajnos elkenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

sarah0425

2021. február 28.

Nem kell újra kennem nem maszatolódik. Nem rossz, de igazából semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Nem kell újra kennem nem maszatolódik. Nem rossz, de igazából semmi extra

Esztella96

2021. január 3.

Ár-érték arányban nekem a kedvenc. 3x-os áron találtam olyat, ami jobban bevált, így maradok ennél évek óta. :)
Tény, hogy sok festéket vesz fel, de csak pár mozdulat ezt csökkenteni, nekem már hozzászokott a kezem. Nekem alapjáraton nagyon hosszúak a pilláim, így én a dúsító hatása miatt szerettem meg. Nálam nem pereg, bírja a napot, ritkán kell újrakennem. Színe szép, mély fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

gabocaaa

2020. augusztus 5.

Kedvenc szempillaspirálom. Szépen szétválasztja a szempillákat, szuper a kefe kialakitása. Bőven megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Ancsibaba1993

2020. április 28.

Szépen külön választja a pillákat, nem maszatolódik, nem potyog, könnyen le lehet mosni, szépen befedi őket. Szerintem ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

n6ra

2020. április 21.

Gyors vásárlás volt, valami olcsóbb spirált keresetem. Nagyon sokat vesz fel a kefe feje, azért előtte le kell törölgetnem, de szép pillákat csinál. Szemet dörzsölni tilos mert akkor lehullik az egész és elkenődik. Újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Flortim

2020. február 15.

Nagyon jó kis termék. Szépen szétválasztja a pillákat, dúsítást nagyon nem érzékelek, hosszabbítást inkább. Mélyfekete pillákat varázsol. Tartós, a nap végéig simán bírja, nem pereg a szem alá. Néha ritkán azért előfordul egy egy sötét lenyomat alul estére, de egyáltalán nem feltűnően. Engem meggyőzött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Bogi97

2020. január 17.

Nagyon nagyon nagyon tökéletes szempillaspirál.
Évekig csakis ezt használtam.
Mindenkinek csak ajánlom...dúsít, hosszít minden megvan benne ami csak kell és ár-érték arányban is nagyon nagyon jóó :)
Már egy pár hónapja műszempillám van csak alulra használom így nagyon sokáig elég és nem szárad be több hónap után sem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Nagyon nagyon nagyon tökéletes szempillaspirál.
Évekig csakis ezt használtam.

HeniM

2019. december 14.

Hát arra a kevés szempillámra, ami van... bejött! Ráadásul olcsó is. Annyi bajom van, hogy nincs lezárva valamilyen fóliával, vagy ragasztóval, így nem merem megvenni, vagy félve, nehogy beszáradva/kipróbálva legyen, de újravevős, mert a fejével könnyen fésülök és tart is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Hidratálók: Butylene Glycol