Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Az I love extreme szempillaspirál az „őrült" testvér – a még dúsabb hatásért! A mély fekete, a krémes textúra tökéletesen fedi a szempilláidat és az extra nagy spirál szenzációs dús hatást biztosít. A szempillaspirál külseje is szemet gyönyörködtető, trendi rózsaszín, fekete betűkkel. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

gabocaaa

2020. augusztus 5.

Kedvenc szempillaspirálom. Szépen szétválasztja a szempillákat, szuper a kefe kialakitása. Bőven megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Ancsibaba1993

2020. április 28.

Szépen külön választja a pillákat, nem maszatolódik, nem potyog, könnyen le lehet mosni, szépen befedi őket. Szerintem ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

n6ra

2020. április 21.

Gyors vásárlás volt, valami olcsóbb spirált keresetem. Nagyon sokat vesz fel a kefe feje, azért előtte le kell törölgetnem, de szép pillákat csinál. Szemet dörzsölni tilos mert akkor lehullik az egész és elkenődik. Újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Flortim

2020. február 15.

Nagyon jó kis termék. Szépen szétválasztja a pillákat, dúsítást nagyon nem érzékelek, hosszabbítást inkább. Mélyfekete pillákat varázsol. Tartós, a nap végéig simán bírja, nem pereg a szem alá. Néha ritkán azért előfordul egy egy sötét lenyomat alul estére, de egyáltalán nem feltűnően. Engem meggyőzött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Bogi97

2020. január 17.

Nagyon nagyon nagyon tökéletes szempillaspirál.
Évekig csakis ezt használtam.
Mindenkinek csak ajánlom...dúsít, hosszít minden megvan benne ami csak kell és ár-érték arányban is nagyon nagyon jóó :)
Már egy pár hónapja műszempillám van csak alulra használom így nagyon sokáig elég és nem szárad be több hónap után sem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Nagyon nagyon nagyon tökéletes szempillaspirál.
Évekig csakis ezt használtam.

HeniM

2019. december 14.

Hát arra a kevés szempillámra, ami van... bejött! Ráadásul olcsó is. Annyi bajom van, hogy nincs lezárva valamilyen fóliával, vagy ragasztóval, így nem merem megvenni, vagy félve, nehogy beszáradva/kipróbálva legyen, de újravevős, mert a fejével könnyen fésülök és tart is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

HChristelle

2019. november 30.

Nem rossz, tényleg sok festéket visz fel egyszerre úgyhogy azzal vigyázni kell. Sajnos ez is lefolyik a szemem alá a nap folyamán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Doryen

2019. október 9.

Nekem borzalmas volt. Rengeteg festeket vesz fel, csak az volt 5 perc, mire lekapargattam a keferol a felesleget. Mindezt heteken keresztul. Ja, es nagyon folyt, pergett, mindenfele, pandanak csinos voltam.
Sajnos kuka :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Sajnos kuka :/

Kinga79

2019. szeptember 23.

Nekem nem vált be. Napközben újra kéne kenni, hogy lehessen látni.
Ráadásul elég hamar 1,5 hónap után - pedig nem használom minden nap - kezd besűrűsödni és ezel együtt kicsit irritálni a szememet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nekem nem vált be. Napközben újra kéne kenni, hogy lehessen látni.

CandyCurses

2019. július 7.

Olcsó volt és pink, így a sorsa megpecsételődött, az enyém lett. :)
Én nagyon szeretem azokat a spirálokat, amik sok cuccot visznek fel, mert nagyon béna vagyok, és egy pillasort 5 percig kenegetek, míg elérem, hogy úgy nézzen ki, ahogy akarom. Ami sok festéket visz fel, ott a festék nem olyan száraz, hogy egy húzásod van, és kész a száraz pókláb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Olcsó volt és pink, így a sorsa megpecsételődött, az enyém lett. :)

Hidratálók: Butylene Glycol