Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Az I love extreme szempillaspirál az „őrült" testvér – a még dúsabb hatásért! A mély fekete, a krémes textúra tökéletesen fedi a szempilláidat és az extra nagy spirál szenzációs dús hatást biztosít. A szempillaspirál külseje is szemet gyönyörködtető, trendi rózsaszín, fekete betűkkel. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
HChristelle

2019. november 30.

Nem rossz, tényleg sok festéket visz fel egyszerre úgyhogy azzal vigyázni kell. Sajnos ez is lefolyik a szemem alá a nap folyamán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Doryen

2019. október 9.

Nekem borzalmas volt. Rengeteg festeket vesz fel, csak az volt 5 perc, mire lekapargattam a keferol a felesleget. Mindezt heteken keresztul. Ja, es nagyon folyt, pergett, mindenfele, pandanak csinos voltam.
Sajnos kuka :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Sajnos kuka :/

Kinga79

2019. szeptember 23.

Nekem nem vált be. Napközben újra kéne kenni, hogy lehessen látni.
Ráadásul elég hamar 1,5 hónap után - pedig nem használom minden nap - kezd besűrűsödni és ezel együtt kicsit irritálni a szememet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nekem nem vált be. Napközben újra kéne kenni, hogy lehessen látni.

CandyCurses

2019. július 7.

Olcsó volt és pink, így a sorsa megpecsételődött, az enyém lett. :)
Én nagyon szeretem azokat a spirálokat, amik sok cuccot visznek fel, mert nagyon béna vagyok, és egy pillasort 5 percig kenegetek, míg elérem, hogy úgy nézzen ki, ahogy akarom. Ami sok festéket visz fel, ott a festék nem olyan száraz, hogy egy húzásod van, és kész a száraz pókláb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Olcsó volt és pink, így a sorsa megpecsételődött, az enyém lett. :)

hegedusreka

2019. április 8.

Kicsit félve vettem meg ezt a spirált az áràból kiindulva , de nekem ez pozitív csalódás volt. Nagyon szép pillakat csinál , dúsabb és hosszabb is lesz tőle . Az egyetlen negatívum hogy rengeteg terméket vesz fel az első 1-1,5 hétben, de ennyi.
Ár-érték arányban a legjobb spirál szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Ár-érték arányban a legjobb spirál szerintem.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Eletem legjobb szempillaspiralja!!!Nem pattog le es nekem 11 oran keresztul kibirja,de meg tovabb is.Abszolut ujravevos termek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

CrazyKid

2019. február 2.

Ideje véleményezzem ezt a borzalmat. Nagyon sok a festék a kefén, a kis sörték ki se látszanak alatta, lehúzógattam, próbáltam más spirál fejével felvinni, az elment, de közben minden festékes lett. Mostanra használhatóbb, de én nem vagyok vele megelégedve, főleg, hogy hetekbe telt mire valamit tudtam vele kezdeni. Felvittem és a pilláimból lett egy , 1 darab szempilla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Timi0102

2019. január 24.

Nemrég vettem meg kíváncsiságból, kicsit féltem a rossz vélemények miatt, de nekem nagyon bevált. Igaz eleinte nagyon sok festéket vett fel, bár én kifejezetten szeretem ezt, de már egy hét után javult a helyzet, így már tökéletes. Óriási, gyönyörű szempillákat csinál, teljesen elérhető vele a műszempilla hatás. Emellett tartós, nem kenődik, nem maszatolódik a nap folyamán. Új kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

sleeping

2019. január 10.

Azért vettem meg mert nagyon sokan dicsérték és azt gondoltam, ha olcsón még jó is lesz, sosem váltok másikra. Sajnos nem így lesz, pedig szerettem volna, hogy jó legyen. Túl sok termék jön ki a kefén, és mielőtt elkezdem a szempilláimra felvinni, még le is húzogatom a tartály szélén a felesleget, de így is annyi festék megy fel, hogy kb. 3 vastag, természetellenes csomóba állnak össze a szempilláim. Így felvitel után még egy másik kefével is át kell mennem, hogy szétválasszam valamennyire a pilláimat, amitől pedig elkezd potyogni a festék. Nagyon sokára szárad meg, ezért sokszor elkenődik, viszont mikor megszárad, akkor mégjobban potyog. Nem szoktam letenni olyan terméket, amit még csak párszor használtam, de most valószínű, hogy inkább ez lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

browning

2019. január 7.

Nagyon jó spirál, akciósan vettem egyszer, valami 300 ft-ért. Annyi pénzért simán megéri, teljes áron nem vettem újra azóta.. Nekem nem csomósodott, nem volt túl sok, ahogy emlékszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Butylene Glycol